Autor Wątek: D&D Pytanko  (Przeczytany 1465 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline daron

D&D Pytanko
« dnia: Sierpień 29, 2005, 06:52:08 pm »
Witam. 1szy raz mam kontakt z d&d gram elfem czarodziejem i widze ze w pewnym momencie karty gracza jest opcja na wpisanie modyfikator od magii?? Chodzi o to ze modyfikator od broni magicznej czy co?

I drugie pytanko moja poczatkowe zycie wynosi odrazu 4 + modyfikator budowy czy k4 + modyfikator. Bo czytalem i na poczatku ejst napisane ze mam 4 + mod a pozniej bylo ze k4 i juz nie wiem. Bo wiem ze po lvlku to jest k4 ale na poczatku dzieki z gory elo

Offline Petra Bootmann

D&D Pytanko
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2005, 09:49:42 pm »
Cytuj
Witam. 1szy raz mam kontakt z d&d gram elfem czarodziejem i widze ze w pewnym momencie karty gracza jest opcja na wpisanie modyfikator od magii?? Chodzi o to ze modyfikator od broni magicznej czy co?
Modyfikator od magii polega na tym, że np. ktoś rzuca na Twoją postać czar lub masz magiczną broń/ magiczny przedmiot.

Cytuj
I drugie pytanko moja poczatkowe zycie wynosi odrazu 4 + modyfikator budowy czy k4 + modyfikator. Bo czytalem i na poczatku ejst napisane ze mam 4 + mod a pozniej bylo ze k4 i juz nie wiem. Bo wiem ze po lvlku to jest k4 ale na poczatku dzieki z gory elo
Początkowa ilość punktów życia jest zawsze maksymalna, czyli gdy Twoja Kość Wytrzymałości jest równa k4, na 1. poziomie ilość punktów życia wynosi 4 + modyfikator z Budowy. Za Punkty życia rzucasz na wszystkich poziomach poza pierwszym.
zucam kamieniem.

 

anything