trawa

Autor Wątek: Age Of Conan: Hyborian Adventures  (Przeczytany 3534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jakub Wędrowycz

Age Of Conan: Hyborian Adventures
« dnia: Sierpień 24, 2005, 11:41:58 pm »
Na razie dopiero pojawiły się tylko zapowiedzi gry, ale wyglądają bardzo ciekawie. Gra ma być osadzona oczywiście w świecie Conana (tyle ze sam Conan będzie królem któregoś z królestw w grze), pojawi się wiele nowoczesnych zastosowań - np. do 20 levelu możliwa jest rozgrywka tylko w trybie single dopiero po przekroczeniu tego levelu można będzie grać na multi, czytałem też wersje o tym ze do rozgrywki sieciowej będzie można wkroczyć nie po 20 lvlu ale po wykonaniu 4 questów dla każdej z klas (Mag, kaznodzieja, wojownik, złodziej - w niektórych zapowiedziach zamiast tej 2 i 4 jest ksiądz i łazik :| ) ale ta jest rzadsza. Następnie Sposób walki (Real Combat) polegający na tym iż przed starciem będzie można ustalić liczbę i kolejność ciosów i łączyć w combosy. Pomijając ustalanie zestawów ma być 6 trybów zadawania ciosów: przez pierś, na krzyż z góry w prawo, z góry w lewo, , a potem z dołu w lewo i prawo i przez głowę. Następnie (chyba po 60 levelu) postać gracza ma osiągać miano dowódcy a co się z tym łączy może budować zamki, dowodzić armią innych graczy (ustalać taktyki itd.), przeprowadzać oblężenia z udziałem katapult, wież oblężniczych, taranów, drabin itd. Do tego ma dochodzić doskonała grafika. Ja odnosze wrażenie ze prawdopodobnie jak to zazwyczaj bywało skończy się tylko na wspaniałej zapowiedzi, chociaż kto wie...
wo to the one from the one to the three
I like good pussy and I like good trees
Smoke so much weed you wouldn't beleive
And I get more ass than a toilet seat

Offline Deytonus

Age Of Conan: Hyborian Adventures
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2005, 08:45:39 am »
Cytuj
Pomijając ustalanie zestawów ma być 6 trybów zadawania ciosów: przez pierś, na krzyż z góry w prawo, z góry w lewo, , a potem z dołu w lewo i prawo i przez głowę


To było dawno temu i lepsze w Die By The Sword. Oprócz wymienionego przez ciebie trybu dało się kierować mieczem myszką  ;)
A takie łączenie singla z multi to nie jest nic dobrego, bo nie wiadomo, ile będziesz pracować na te 20 leveli, nie?

Offline Perek

Age Of Conan: Hyborian Adventures
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2005, 06:53:49 pm »
Bo ja wiem czy taki złe ..

W każdym bądz razie trzeba przyznać że twórcy odwzorują w miarę dokładnie (jak na razie) kilka najciekawszych miejc. Będzie to chyba Shadizar ^^ , Wyspy Baracha( i chyba inne z serii "ooo... statek. Ciekawe co wiezie? A nieważne. Sprawdzi się po wyrżnięciu załogi), jakieś ziemie graniczące z Piktami, Aqulonię. Ach, niech tylko dadzą jeszcze Stygię i żyć nie umierac!

Ja tam czekam z niecierpliwością.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Age Of Conan: Hyborian Adventures
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2011, 12:07:24 pm »
Reanimacja wątku. Od dzisiaj Age of Conan jest grą typu F2P z możliwością zakupu konta premium.

Linkz0r: http://www.ageofconan.com/playfree

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Age Of Conan: Hyborian Adventures
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 08, 2012, 10:08:31 am »
Hahaha... Ja nie załapałam co sie zmnieniło w tych ciosach itp., ale gra jak mi się podobała tak sie podba, z tym że sprzęt mi się zestarzał i muszę schodzić z detali.
Każdy jest nadzwyczajny.

 

anything