Autor Wątek: Znalezione w necie :D  (Przeczytany 663205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lord Kupa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3585 dnia: Marzec 28, 2015, 03:40:25 pm »
Taki amatorski filmik powoduje, że jednak chciałbym zobaczyć anime Star Wars.

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3586 dnia: Marzec 28, 2015, 04:47:40 pm »
Świetna animacja. Aż trudno uwierzyć, że zrobiło ją tylko kilka osób, a nie profesjonalne studio. Wygląd postaci ruchy kamery przypominają mi stare gundamy.

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3587 dnia: Marzec 29, 2015, 06:20:04 pm »
Fajowe, pierwsze moje skojarzenie to kreska jak ze starego Macrossa. Ale całość jest genialna, że kurcze to ma ponad 7 minut, a nie ze 2-3 i do tego raptem kilku osobą chciało się bawić w taką animację.
To mogłoby fajnie wyglądać jakby zrobili anime w takim klasycznym stylu jak ze starszych Gundamów/Macrossów w uniwersum SW. Zwłaszcza, że tutaj wygrało imperium, a w filmie to raczej byli "chłopcami do bicia". :)
No i laska jako pilot TIE-bombera wymiata, chcę więcej takich animacji. :D

Aż mi się przypomniało ile sam siedziałem nad animacją 30 sekundową na studiach a i tak wyszła mi kicha. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3588 dnia: Marzec 29, 2015, 06:23:02 pm »
Pewnie sporo osób już widziało, bo to stare, ale ja nigdy się LoLem nie interesowałem, to dla mnie to novum : )

Offline Jackal

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3589 dnia: Marzec 29, 2015, 08:32:12 pm »
Nie widziałem, ale filmik fajny, kiedyś jeszcze widziałem całkiem dobry, ale nie pamiętam od czego.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3590 dnia: Marzec 29, 2015, 08:57:46 pm »
Jak początkowo zobaczyłem postacie, to pomyślałem, że nic ciekawego, bo są mocno z gry. Potem jednak zobaczyłem choreografię, pracę kamery, dym i ogień! i to futro na ogonie - pierwsza klasa : ) Goście odwalili kawał dobrej roboty przy tym filmiku. Aż kusi, by jednak odpalić LoL'a : )

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3591 dnia: Marzec 29, 2015, 10:17:39 pm »
A przy okazji LoLa tu mamy wideo-recenzje:


Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3592 dnia: Marzec 30, 2015, 12:26:56 pm »
Ahri wyszła im fajnie na filmiku, w sumie jedna z niewielu postaci, jakie by mnie mogły skusić do gry w LoLa. Ale i tak już czasu nie mam na wszystko co bym chciał. Doba mogła by trwać jednak te 32 godziny. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3593 dnia: Kwiecień 01, 2015, 07:56:31 am »
Taki amatorski filmik powoduje, że jednak chciałbym zobaczyć anime Star Wars.
Faktycznie robi wrażenie. Aż się chce pograć w coś z statkami kosmicznymi.

wygrało imperium, a w filmie to raczej byli "chłopcami do bicia". :)
Nie no - tylko stormtrooperzy, reszta wg mnie trzymała poziom.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3594 dnia: Kwiecień 01, 2015, 12:25:08 pm »
To prawda. Tylko szturmowcy byli słabi. Piloci byli na wysokim poziomie. Większość asów rebelii była dezerterami z Imperium.

Offline Lord Kupa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3595 dnia: Kwiecień 01, 2015, 12:52:08 pm »
Jeżeli szturmowcy byli słabi, to co można powiedzieć, o żołnierzach rebelii. Jakby nie patrzeć szturmowcy bez większych problemów przejęli statek, którym podróżowała Leia na początku Nowej Nadziei, jak i udanie przeprowadzili operację na Hoth. Udałoby im się też ochronić generatory pól siłowych na Endorze gdyby nie interwencja dzielnych misiów. Tak więc szturmowcy jako takie sukcesy mają, natomiast rebelianci bez pomocy Luka i misiów już nie.

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3596 dnia: Kwiecień 01, 2015, 01:07:33 pm »
Tylko, że szturmowców było z 10 razy więcej niż rebeliantów. Nawet jeśli 1 na 100 strzałów trafiał cel to i tak rachunek prawdopodobieństwa był po ich stronie... No i za każdym razem atakiem dowodził Vader. Generator na Hoth też nie zniszczyli szturmowcy, a kierowcy AT-AT.

Offline Lord Kupa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3597 dnia: Kwiecień 01, 2015, 01:45:12 pm »
Tylko, że szturmowców było z 10 razy więcej niż rebeliantów. Nawet jeśli 1 na 100 strzałów trafiał cel to i tak rachunek prawdopodobieństwa był po ich stronie
Wykorzystać przewagę liczebną też trzeba umieć.
No i za każdym razem atakiem dowodził Vader.
I w miarę dobrze te rozkazy wykonywali. Vadera natomiast nie było na Endorze, gdzie rebelianci mieli przewagę zaskoczenia, ale spartaczyli i gdyby nie pomoc miśków skończyliby marnie.

W starej trylogii jedyne sukcesy rebelii są dziełem Luka, Lando i miśków. Bez nich rebelianci byli jeszcze bardziej nieporadni od stormtrooperów.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3598 dnia: Kwiecień 01, 2015, 05:56:44 pm »
Specem od SW nie jestem, po prostu to, co pamiętam z filmów i kilku komiksów.
A zauważ że samo porównanie elitarnych (podobno) oddziałów, mających wsparcie logistyczne całego imperium, z rebeliantami / partyzantami jest dla tych pierwszych obraźliwe.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Lord Kupa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3599 dnia: Kwiecień 01, 2015, 07:37:17 pm »
Specem od SW nie jestem, po prostu to, co pamiętam z filmów i kilku komiksów.
A zauważ że samo porównanie elitarnych (podobno) oddziałów, mających wsparcie logistyczne całego imperium, z rebeliantami / partyzantami jest dla tych pierwszych obraźliwe.
Po pierwsze, szturmowcy żadną elitą nie byli. Po drugie rebelianci też mieli wsparcie całych planet i systemów. Rebelia to nie zbuntowani chłopi (no może poza Lukiem ;p), ale ta część Starej Republiki, która nie chciała podporządkować się Palpatinowi gdy przekształcał ją w Imperium.

 

anything