Autor Wątek: Znalezione w necie :D  (Przeczytany 660147 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3570 dnia: Luty 25, 2015, 08:25:16 pm »
Fani Power Rangers nakręcili niezłą krótkometrażówkę. Krew się leje, trup się ściele, tylko kitowców brak


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3571 dnia: Luty 26, 2015, 12:39:14 pm »
Mało to PRowe, ale cholernie profesjonalnie zrobione. Wiele normalnych, pełnometrażowych i pełnobudżetowych filmów jest gorzej zrobionych.

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3572 dnia: Marzec 04, 2015, 07:52:59 pm »
Mamy kolejną listę anime od "eksperta" od anime na stronie naekranie.pl . Tym razem wziął się za anime jego zdaniem kontrowersyjne i po raz kolejny słabe opisy i jeszcze słabsza lista:

http://naekranie.pl/artykuly/najbardziej-kontrowersyjne-seriale-anime

Asette no Omocha nie nazwałbym kontrowersyjnym. Do tego z opisu można wywnioskować, że to tytułowa bohaterka ma harem facetów, a nie jej dorosła matka. Czasem się zastanawiam czy koleś to piszący ogląda to anime czy po prostu wybiera je przy pomocy wyliczanki, a potem ściąga opis z sieci.

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3573 dnia: Marzec 05, 2015, 02:27:56 pm »
Za przeproszeniem, z dupy ta lista... Gantz kontrowersyjne? znam kilka bardziej kontrowersyjnych od tego. Black Bullet to już kompletnie nie wiem co tu robi, zwłaszcza, że autor sam zaznaczył iż nie jest kontrowersyjne, a raczej stanowi smaczek, to po kiego umieszcza ten tytuł. To w sumie na ponton też mogę mówić statek/liniowiec pasażerski bo może zabrać te 5 osób.
No i "Boso przez Hiroszimę", czy ja wiem, jest kilka mocniejszych scen, ale równie poruszający i ukazujący dramat wojny jest choćby "Grobowiec świetlików".


EDIT:
Gośc z kanady, ale rysunki ma niesamowite.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2015, 11:43:03 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3574 dnia: Marzec 06, 2015, 07:49:46 am »
Fajne. Zwłszcza Scooby i Shaggy i Nova ze starcrafta. Kim jest ta panienka z różowymi włosami i różnokolorowymi oczami?

Offline Lord Kupa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3575 dnia: Marzec 06, 2015, 11:19:32 am »
Kim jest ta panienka z różowymi włosami i różnokolorowymi oczami?
Wygląda na to, że to zwykły art - http://sakimichan.deviantart.com/art/Bad-ass-girl-512433602
Przechadzając się po galerii autora to bardzo mi się spodobała Motoko.
 

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3576 dnia: Marzec 06, 2015, 05:40:40 pm »
Gośc z kanady, ale rysunki ma niesamowite.

Nie przepadam zbytnio za takim stylem, ale umiejętności nie można mu odmówić.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Animeholik

  • Niewolnik
  • Wiadomości: 3
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Taki drobny Animeholik ;)
    • Mój blog o anime
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3577 dnia: Marzec 10, 2015, 09:39:21 pm »

Offline Lord Kupa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3578 dnia: Marzec 11, 2015, 03:27:30 pm »
Ktoś wie, czy takie biustowne wybrzuszenia mają jakieś praktycznie zastosowanie? Miał ktoś kiedyś do czynienia z taka podkładką? Poważnie pytam. Mój kuzyn, który dużo pracuje przy kompie, miał poważny problem z prawą ręką - ścięgna zaczęły uciskać nerw, przez co musiał przerzucić się na lewą rękę. Przy okazji sprawił sobie z Holandii HandShoeMouse. Jeżeli takie coś zwiększa komfort użytkowania myszki to nawet bym rozważył zakup takie gadżetu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2015, 03:31:29 pm wysłana przez Lord Kupa »

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3579 dnia: Marzec 11, 2015, 06:22:19 pm »
Gdzieś czytałem, że teoretycznie w tego tupu podkładce, nadgarstek układa się pomiędzy "piersiami" dzięki czemu cała ręka nie jest tak obciążona i nie męczy się przy długim używaniu myszki. Ale lepiej poszukać dedykowanych podkładek z anatomicznie dopasowaną "podpórką", albo ergonomiczną myszkę która ma lepiej anatomicznie dopasowany kształt.

Osobiście kiedyś miałem możliwość testować podkładkę bodaj logitecha z ergonomicznym wyprofilowaniem pod nadgarstek, taka jakby poduszka z jakiegoś żelu/silikonu. W sumie dziwne uczucie na początku, ale po jakimś czasie faktycznie miałem wrażenie jakby nadgarstek nie był taki zesztywniały. Niestety ja mam dość specyficzny chwyt myszki, tzw fingertip ale bez tylnego podparcia w dłoni i wygodniej mi się pracuje jak mam nadgarstek na płaskiej powierzchni. Mimo że po kilku godzinach może mnie boleć nadgarstek. :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3580 dnia: Marzec 16, 2015, 06:17:11 pm »
Nie animcowe, ale animacyjne, toć wrzucam tutaj:
Damn, nie przepadam ani za Kishą, ani za klimatami furriesowymi ale ta animacja jest mimo wszystko świetnie wykonana.

Offline Ganossa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3581 dnia: Marzec 17, 2015, 08:08:11 am »
Momentami jakby trochę mało klatek animacji, ale ogólnie spoko.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Skrzydlaty

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3582 dnia: Marzec 17, 2015, 11:28:28 pm »
Klatek prawdopodobnie jest całkiem sporo, tylko postacie są wyjątkowo dynamiczne, przez co przydałoby się ich jeszcze więcej. W chińskich bajkach często obchodzi się taką "czystą" animację dookoła - kamera w pionie bądź poziomie wędruje po statycznym tle, a nieruchome postacie poruszają jedynie ustami, bądź wykonują inny ruch, który nie wymagałaby przerysowywania całej sylwetki na nowo.

Z drugiej strony trudno się dziwić, kiedy przeczytać np. taki artykuł:

http://www.buzzfeed.com/danmeth/this-american-is-one-of-the-only-non-japanese-working-in-ani?bffb&utm_term=4ldqphl#.foGGPeg21

Ale też się zgadzam, że sama animacja całkiem przyjemna. x)

Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3583 dnia: Marzec 17, 2015, 11:58:45 pm »
Yup, nie zazdroszczę. Zawsze powtarzam że jak kiedyś gamedev mi się znudzi to chciałbym robić kreskówki... problem taki że w Europie i US 2d powoli umiera, 3d nie lubię a w japonii jak widać :).
Smuteq

Offline Shirosama

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3584 dnia: Marzec 18, 2015, 01:47:40 am »
W anime często obchodzi się taką "czystą" animację dookoła - kamera w pionie bądź poziomie wędruje po statycznym tle, a nieruchome postacie poruszają jedynie ustami, bądź wykonują inny ruch, który nie wymagałaby przerysowywania całej sylwetki na nowo.
Co to znaczy często? Niektóre anime mają wolniejszą animację, a inne płynniejszą. Nie każde anime ma wysoki budżet.
problem taki że w Europie i US 2d powoli umiera, 3d nie lubię a w japonii jak widać :).
Smuteq
Niech sobie umiera. A 3D to nie problem lecz problemem jest robienie gównianych i dziecinnych 3D. Na zachodzie nie ma nic wartego uwagi, jeśli chodzi o animacje i to nieważne czy 3D czy 2D.