Autor Wątek: Znalezione w necie :D  (Przeczytany 663261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skrzydlaty

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3540 dnia: Listopad 30, 2014, 06:27:05 am »
xD

Jako były kucharz pragnę rozwiać wszelkie wątpliwości, jakoby tego typu fantastyka miała prawa działać. Wszelkie tego typu dania, tempura czy po naszemu zwyczajnie "panierowane", smaży się w głębokim oleju. Taki pierd ognia jak na reklamie, to co najwyżej delikatnie by osmolił te krewetki, ale ani by nie nabrały od niego złocistego koloru, ani tym bardziej nie były jakkolwiek gotowe w środku.

Ale sama reklama śmieszna. (:

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3541 dnia: Listopad 30, 2014, 02:28:40 pm »
Hmmm... a jak by do mąki jeszcze coś dosypać? Tak kombinuję, bo chyba dopiszę problem do mojej wymyślonej listy problemów inżynieryjnych. :P
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3542 dnia: Listopad 30, 2014, 03:24:53 pm »
Nawet z jakimiś wynalazkami w mące i tak wydaje mi się, że za szybko przechodzi przez ogień i w środku byłaby surowa...

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3543 dnia: Listopad 30, 2014, 05:08:51 pm »
Obawiam się, że temperatura musiałaby być niesamowicie wysoka, aby mięso nie było surowe. Problem w tym, że na zewnątrz krewetka byłaby spalona. Może jakby zastosować mikrofale, tak by krewetki już lecąc były poddane promieniowaniu, a ogień byłby tylko do opieczenia panierki. Ale to i tak nie to samo.

Nie ma jak dobrze wysmażony kawał mięcha na patelni. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3544 dnia: Grudzień 25, 2014, 09:41:34 pm »
Krótka animacja o tym co by było gdyby Alucard został Świętym Mikołajem:



ilekroć to oglądam to najlepsze co widziałem w te święta. Nawet Kevin sam w domu odpada.

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3545 dnia: Styczeń 15, 2015, 08:21:37 pm »
Japończykom udało się chyba wymyślić najnudniejszy sport świata - mistrzostwa w struganiu drewna


Offline Jackal

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3546 dnia: Styczeń 16, 2015, 05:44:35 pm »
Jeszcze zawodnicy się znaleźli, specjalne przygotowane narzędzia itd :)

Offline Lord Kupa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3547 dnia: Styczeń 16, 2015, 06:07:24 pm »
Japończykom udało się chyba wymyślić najnudniejszy sport świata - mistrzostwa w struganiu drewna

https://www.youtube.com/watch?v=v3Ad6tBdLbM#t=64
Ja to oglądałem siedząc jak na szpilkach. Zajefajne.

Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3548 dnia: Styczeń 17, 2015, 12:23:06 am »
Ha, odkąd zauważyłem to w jednej komediowej AMV wiedziałem że ktoś zrobi taką wersję :wink:
http://youtu.be/s_m-Ez3W5h4

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3549 dnia: Styczeń 17, 2015, 02:48:02 pm »
Haha, nawet wiem co to za AMVka była. Ta końcówka tez mnie zabiła i nadal mnie to hipnotyzuje. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3550 dnia: Styczeń 23, 2015, 06:19:17 pm »
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3551 dnia: Styczeń 24, 2015, 11:57:07 am »
Dobre. Aż przypomniało mi się to:


Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3552 dnia: Styczeń 29, 2015, 05:03:18 pm »
dla fanów Gravity Falls
oraz
dla fanów The Amazing World Of Gumball

W sumie to z chęcią bym zobaczył chociażby po jednym odcinku z obu tytułów w takiej oprawie graficznej.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3553 dnia: Styczeń 29, 2015, 08:57:13 pm »
Bardzo fajny kanał, jeżeli kogoś interesuje edycja.
Sam trafiłem na niego przy okazji tego: https://www.youtube.com/watch?v=Z1PCtIaM_GQ

Ale z kolei poniższy filmik przypomniał mi jak bardzo uwielbiam prace Satoshiego:
https://www.youtube.com/watch?v=oz49vQwSoTE

Aż mi się smutno zrobiło gdy zdałem sobie sprawę że przecież już nic nie wyreżyseruje :sad:
Co jak co ale jego filmy zawsze wywoływały u mnie sporo emocji. Nie bez powodu wszystko mam na DVD.

Offline Lord Kupa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3554 dnia: Styczeń 30, 2015, 01:22:00 pm »
Uwielbiam takie kanały, które potrafią ciekawie mówić o filmach i sensownie argumentować dlaczego coś jest dobre, bądź do dupy.

Sam polecę kanał  RedLetterMedia, zwłaszcza serię Best of the Worst, gdzie w ciekawy sposób omawiane są największe kupy w historii kinematografii. Kanał jest zresztą słynny z ponad godzinnej recenzji The Phantom Menace Kto nie zna niech nadrobi, bo naprawdę warto. Dobra dawka specyficznego humoru i celnych punktów.

Jeżeli chodzi Satoshiego Kona to też, mam wszystko co zostało wydane w Polsce. Perfect Blue to jeden z najlepszych filmowych animu jakie widziałem.