trawa

Autor Wątek: Bazaar of Baghdad  (Przeczytany 2890 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czarnooki

Bazaar of Baghdad
« dnia: Sierpień 21, 2005, 01:19:15 pm »
Witam,
MOje pytanie z gruntu naiwne, ale zadam z ciekawości.
Na Allegro pojawiła się do sprzedania karta MtG "Bazaar of Baghdad". W tej chwili ktoś za nią daje ok. 450zł. DLACZEGO? Jako wytrawny karciarz (chociaż nigdy nie grający w MtG i posiadający "zero" wiedzy w jego zasadach), rozumiem, że jest to jakaś karta, mająca "pałera" ;) Ale moje pytanie brzmi ciągle - DLACZEGO JEST TAKA DROGA?
Z góry dzięki za odpowiedź!
Pozdrawiam.

Offline Perek

Bazaar of Baghdad
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2005, 01:20:55 pm »
Może to mass histeria wśród ludu Polskiego ?

Po prostu karta jest świetna - ale to zależy od decka i jej odpowiedniego użycia - i jest na tyle 'antyczna' że już dawno powinna się rozsypać ze starości.

Poza tym fajnie smakuje.

Ha! Sprzedawca jest kłamcą! To nie jest pierwszy Bazaar na Allegro!  :) "Wiedziałem że tak będzie, aha, aha ..."

Offline Merry

Bazaar of Baghdad
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2005, 01:36:41 pm »
Wysoka wartosc tej karty bierze sie z prostego faktu - jest to jedna z kilkunastu najlepszych kart w Magic spoza The Power Nine; a dodatek - jesli dobrze widzialem Arabian Nights jest po prostu arcytrudny do zdobycia ( bodajze z poczatku 1994 roku ); stan karty - Mint ( zalozmy ze patyna spowodowala nimint ) sprawia, iz jest to po prostu hit. Ale kazda wartosc ponad 470,00 zl bedzie juz zbyt wysoka; inna sprawa, czy ten kawalek kartonu jest wart blisko 500 zl ? Watpie.

Offline pretorianstalker

Bazaar of Baghdad
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2005, 07:19:15 pm »
Z powodu tej karty aż przejrzałem oferty wielu sklepów internetowych, które oferują MtG i okazało się że ta karta kosztuje tam zawsze ponad 200 USD, czyli wartość 450 zł nie jest aż taka porażająca.
(Black lotus - wersja alfa czy tam beta lub inna gamma, chyba ta najcenniejsza, kosztuje w takich sklepach około 2300$, to dopiero cena za kartę ;) )
ww.doomtrooper.pl

 

anything