trawa

Autor Wątek: ale...  (Przeczytany 6097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordThom

ale...
« dnia: Luty 13, 2003, 01:42:26 pm »
o co chodzi w tej grze? tak w dluzszym skrocie...
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Descartes

ale...
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2003, 02:39:06 pm »
Ty ze swoja grupa masz malo kasy i aby to zmienic i sie dorobic postanowiles pojsc do zniszczonego miasta, aby pozbierac kawalki meteoru, ktore maja duza wartosc. A poniewaz wielu jest takich co to szybko chca sie wzbogacic, nastepuje konflikt interesow. A konflikt, to cos, co fajnie sie rozgrywa. I o to wlasnie chodzi w tej grze :)
ance with the Sword

Offline drachenfeles

ale...
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2003, 08:40:01 pm »
taaa a co po niektórzy przychodzą tam z powodu zwykłej chęci obcięcia kilku głów  :twisted:  co nie przeszkadza im szybko się wzbogacić.

Offline skolo

ale...
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2003, 09:39:09 pm »
hm...odpowiedz jest na gildii, u dracha, u groana - wystarczy sobie poczutac LordzieThomie

Offline Pianandrill

ale...
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2003, 06:23:41 pm »
Świetny pomysł na założenie nowego tematu!!
zaraz biegnę założyć kolejny - Jak się umieszcza avatary!!
Poźniej założe jeszcze dwa:
1. Jak sie ogląda dokumenty w PDFie i
2. do czego słóży na klawiaturze ten przycisk po lewej na samej górze bo jak go naciskam to nigdy się nic nie pojawia...

Poważnie jestem przeciwny zakładaniu tematów bo się komuś nie chce przejrzeć zasobów internetu/danego forum/dokumentacji itp...
hose who are about to die, we salute to you!

Offline Morglum

ale...
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2003, 10:29:42 pm »
Gosc powaznie pyta a wy sobie jaja robicie   :(

ja tez slabo znam morde i pojecia niemam do czego sa te wszystkie zolnierzyki i jakies rujiny ( jakby nie mogly te domy byc ladnie pomalowane i cale ) a w dodatku kazdy ma inne te zolnierzyki i niewiem czy moge z nimi walczyc.

mowie powaznie - bez jaj
ielony uspokaja (na wieki) 8)

Offline SzAjBuS

ale...
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2003, 09:29:50 am »
Mimo ze co nie co wiem o mordzie, to i tak uwazam jesli ktos nie wie "czym to sie je" to smialo moze pytac na forum.
Do tego chyba ono sluzy.
ROwnie dobrze, po co sie pytac jaka zrobic rozpiske, jak pomalowac figurki, jaka banda jest najlepsza, jakie brac przedmioty , jakie wybrac umiejtnosci... itp.
Wiec Pianandrill nigdy o to sie nie spytasz?? Bo przeciez to wszystko mozna znalesc w sieci.
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline skolo

ale...
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2003, 12:29:20 pm »
tylko po co pytac jak mozna najpierw poczytac prawda? jezeli nie znajdzie sie informacji tak podstawowej - co to jest mordheim - to wtedy mozna zapytac na forum. oczywista ze mozna pytac...

Offline Pianandrill

ale...
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 18, 2003, 12:46:46 pm »
dzięki skolo, chyba ująłeś bardziej dosłownie to co ja próbowałem zasugerować. Oczywiście że można się o wszystko pytać, ale jak już napisałem zaraz zacznąpojawiać siępytania jakich kości się używa do gry w Mordheima i czy muszę używać makiet skoro dobrze mi się gra na pustym stole.
Nigdy nie zadawałem pytań, które tutaj wymieniłeś, ale rzuciłem okiem na roziskę band. Resztę naprawdę znalazłem w sieci (i nie tylko) lub poprostu doczytałem i postarałem się najpierw zastanowić.
Przyjrzyj się karierze moich wpisów na tym forum, a znajdziesz poparcie dla mych słów.
Net to jeden wielki śmietnik, nie dorzucajmy tutaj swoich śmieci...

Dzięki SzAjBuS, że nie przekręciłeś mego imienia, jest to dla mnie ważne, a nie wielu się udaje napisać je prawidłowo :|
hose who are about to die, we salute to you!

Offline skolo

ale...
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 21, 2003, 10:21:28 am »
szajbus zmienia avatary jak szalony...a...

Lordziethomie i jak? Zainteresowales sie blizej Mordheimem?

Offline SzAjBuS

ale...
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 21, 2003, 10:56:28 am »
Pianadrill, you welcome... : )
Skolo, a szajbus zmienia, bo albo sie 'szefostwu' nie podoba, albo mi , ale ten mysle ze zostanie na dluzej : )
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche