Autor Wątek: Rozmowy różne w klimacie Mordheim  (Przeczytany 231616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kapitan_Hak

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1365 dnia: Marzec 04, 2008, 05:11:49 pm »
Napisane nie jest, ale jest zwyczaj (który też może być źródłem prawa, skoro o legalności mowa ;)), że najczęściej wystawia się figurki na takich podstawkach, jakie dołączył do nich producent - z moich obserwacji turniejowo-klubowo-kołchozowych wynika, że jest to praktyka, od której wyjątki zdarzają się raczej rzadko, a jeżeli już, to z umiarem i należytym uzasadnieniem.

Offline Mistrz wałków :)

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1366 dnia: Marzec 04, 2008, 05:19:22 pm »
Ogólnie nie powinno sie wstawiać modeli na mniejszych podstawkach..

A teraz najlepsze jajo.. Z podstawkami producenta tez njest śmiesznie. NP. niedzwiedzie do kislevu dostawały w większości małe podstawki :)

he he... Wąski niedzwiedź.

Napisałem na tamtym forum co sądze na ten temat.
Kamil. (miszczu)

Offline Skavenblight

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1367 dnia: Marzec 04, 2008, 05:58:29 pm »
Jeśli chodzi o pracę Tzeentcha, to myślę, że Pyśkowi chodziło przede wszystkim o to, że podstawka jest okrągła. Tych w Mordheim nie używamy, chyba że Znany Wszystkim Kolega Z Lublina ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Leszczu

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1368 dnia: Marzec 05, 2008, 01:52:22 pm »
No cóż... Ja mam całą bandę orków na okrągłych podstawkach (to była moja pierwsza banda i kupiłem ją już w pełni wymodelowaną i pomalowaną przez poprzedniego właściciela a przerabiać im podstawek jakoś mi sie nie chce...) i jakoś żaden z kumpli nie oponował i w grze też to średnio przeszkadza jeśli wogóle...

Oczywiście to wszystko imo

Uważam że system tej gry pozostawia w tej materii pewien luz decyzyjny (podręcznik nie określa nigdzie z tego co pamiętam rodzaju podstawek na jakich figsy powinny się znaleźć) i podstawki oraz ich ewentualna legalność to kwestia dogadania się z osobami, z którymi gramy ;)

W końcu to gra stworzona żeby na luzie przy jakimś piwku pograć sobie z kumplami bez zbędnych ciśnień :)

Pozdrawiam
url]www.najmita.net[/url] Serwis społeczności Mordheim

Offline Kapitan_Hak

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1369 dnia: Marzec 06, 2008, 10:12:25 pm »
W otchłaniach gogli znalazłem coś takiego:



BTW, czy jakiś wprawny i doświadczony użytkownik aplikacji graficznych dałby radę nieco "rozciągnąć" ten obrazek z prawej strony celem otrzymania rzutu z przodu, a nie z ukosa, jednakże tak, by nie zniekształcić za bardzo całości?

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1370 dnia: Marzec 08, 2008, 11:45:00 am »
Cytat: "Mistrz wałków :)"
Złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim niewiastom które zaszczycają obecnością nasze figurkowe zmagania umilając nasze hobby. Dzięki wszystkim białogłowom!!


A ja nie dość że ci nie wytnę tego OT to się przyłączę do życzeń. ;)

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1371 dnia: Marzec 10, 2008, 01:36:54 pm »
Wypowiedzi dotyczące zasad zostały przeniesione do właściwego tematu.

NewDawnWarrior proszę na następny raz przeczytać Zasady forum Mordheim oraz w celu uniknięcia "klonowania" tematów albo pisania w niewłaściwym zaglądnąć do tego tematu.

Offline Kapitan_Hak

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1372 dnia: Marzec 15, 2008, 12:31:01 pm »
Z racji, że pewnie nie wszyscy zaglądają do serwisu Poltergeist, pozwolę sobie na małą autoreklamę i zaproszę do lektury mojego artykułu pt. "Prawie jak RPG" (rzecz jasna dotyczy Mordheim) ;):

http://bitewniaki.polter.pl/Prawie-jak-RPG-c15703

Offline Skavenblight

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1373 dnia: Marzec 15, 2008, 12:35:17 pm »
Powtórzę - napisz jeszcze Tomku o swoim zwycięstwie w konkursie ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1374 dnia: Marzec 15, 2008, 02:14:01 pm »
Cytat: "Kapitan_Hak"
Z racji, że pewnie nie wszyscy zaglądają do serwisu Poltergeist, pozwolę sobie na małą autoreklamę i zaproszę do lektury mojego artykułu pt. "Prawie jak RPG" (rzecz jasna dotyczy Mordheim) ;):

http://bitewniaki.polter.pl/Prawie-jak-RPG-c15703


Tekst z najwyższej półki. Gratulacje.

Offline Wojtek_Krz

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1375 dnia: Marzec 17, 2008, 09:49:11 pm »
Mam głupi problem. Nie mogę sie zalogować na BP, wpisuje login i hasło klikam loguj i nic sie nie dzieje. Wracam na główną i dalej jako niezalogowany. Może to przez ta przeprowadzkę, nie mam zielonego pojęcia. Ktoś z was tez tak ma?

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1376 dnia: Marzec 17, 2008, 09:52:41 pm »
Cytat: "Wojtek_Krz"
Mam głupi problem. Nie mogę sie zalogować na BP, wpisuje login i hasło klikam loguj i nic sie nie dzieje. Wracam na główną i dalej jako niezalogowany. Może to przez ta przeprowadzkę, nie mam zielonego pojęcia. Ktoś z was tez tak ma?


Normalnie. Pogadaj z Tomashem.

Offline Skavenblight

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1377 dnia: Marzec 17, 2008, 09:52:48 pm »
Cytat: "Wojtek_Krz"
Mam głupi problem. Nie mogę sie zalogować na BP, wpisuje login i hasło klikam loguj i nic sie nie dzieje. Wracam na główną i dalej jako niezalogowany. Może to przez ta przeprowadzkę, nie mam zielonego pojęcia. Ktoś z was tez tak ma?

Cytat: "Tomash na BP"
Wyczyść cookies.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Wojtek_Krz

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1378 dnia: Marzec 17, 2008, 10:03:30 pm »
o dzięki wam wybawcy :D

Offline jastrzombek

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1379 dnia: Kwiecień 10, 2008, 08:26:24 pm »
mam takie pytanko,
czy figurki będące mocno przerobione, tudzież zupełnie stworzone (np 90% GS) uznawane są za konwersje czy za proxy?
jam jest tym którego nie ma, a to co niezaistniałe i to co nie istnieje to ja