trawa

Autor Wątek: Kupno/Sprzedaz  (Przeczytany 259098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AenurTheGreatest

Odp: Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #390 dnia: Lipiec 11, 2008, 05:03:58 pm »
mam:
- marienburger champion z 2 mieczami orginalny metalowy propainted
- 10 skaven warphunters z pudełka z grą Mordheim 10 sztuk ze wszystkimi elementami z wyprasek (moze brakować 1 korpusu tj. brzucha jest tak dużo elelmnetów że nie mogę się dopatrzyć)
- karta tarota również z pudełka z grą śmierć i kometa Sigmara z drugiej strony
- tak jak wszystko powyżej orginalne mordheimowe orki - te które w White Dwarf nr 243, town cryer nr 6 były wskazane jako modele którymi ma się grać według Gw a więc 16 orków Big uns i orc boys w tym 8 propainted również wskazany metalowy szaman  w V edycji bohater specjalny Nazgob do tego już figsy stricte WFB tj. 1 night goblin fanatic i 3 hobgoblinów z 2 brońmi i jeden i Lord na wilku oraz staroedycjny ork łucznik
- 8 plaszczy chaos warriorsów nadającące się na płaszcze Middenheim ze skóry wilka oraz 2 orginale mordheimowe płaszcze do Midenheimu, także amulety z wilkiem do Midenheim
- 1 plastikowy najemnik ze skórą wilka też Mordka
- 3 gorów z wfb używane jako członkowie gangu Possessed

-http://img522.imageshack.us/my.php?image=img0363hl9.jpg

-wszystko na zamianę za inne figsy do Mordheim, ew sprzedam kontakt metalord@o2.pl
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2008, 11:08:26 pm wysłana przez AenurTheGreatest »

Offline AenurTheGreatest

Odp: Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #391 dnia: Lipiec 19, 2008, 10:29:07 pm »
Nietypowy wzór pieszego kapitana Reiklandu
http://uk.games-workshop.com/storefront/store.uk?do=Individual&code=99061102053&orignav=300808
oraz Magistra i POssessd'a z gangu opętanych http://uk.games-workshop.com/storefront/store.uk?do=Individual&code=99111101001&orignav=300808 na zamianę, ew sprzedaż metalord@o2.pl

Offline Azganoth

Odp: Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #392 dnia: Sierpień 22, 2008, 10:45:51 am »
url=http://www.najmita.pl]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Zimoch

Odp: Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #393 dnia: Październik 02, 2008, 03:17:15 pm »
Najchętniej wynienie , ale też sprzedam regiment krasnali i dwa regimenty strzelców, które widac na jednym ze zjęć.
Na większym zdjęciu pokazuje celowo całą moją kolekcję, gdyż nie wykluczam zamiany za inne moje figurki.
Co mnie interesuje. Przede wszyskim chciałbym mieć jak najwiecej możliwych band w mojej kolekcji, a więc fajnie by było aby ktoś chciał się zamienić na kilka sztuk figurasów  z konkretnej bandy. Mile widziani nekromanci, skaveny, ludzie, elfy, ogry i gobliny, ale jeżeli propozycja będzie dobra zastanowie się nad innymi.


Dodam, że interesują mnie tylko metalowe figurki. Jakoś nie przepadam za plastikami. Dodatkowo mam do sprzedania 2 tereny do mordheim albo wfb.  Cena do ustalenia w zależności od zamówienia.

Kontakt gg:3172342 lub 506497265 - moge wystawic na allegro mam 100% pozytywów



Jak ktoś sobie życzy to zrobie dokładniejsze zdjęcia poszczególnych modeli bo coś te swiatło nie było dobre dla mojego aparatu i zdjecia nie są najwyższej jakości.

Mozliwy odbiór/wymiana w Łodzi


y Zimoch

Offline Milek

Odp: Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #394 dnia: Październik 12, 2008, 10:55:35 pm »

Sprzedam to

Empire Militia zdjęcie poglądowe

Odkupiłem od kolegi dwie bandy, tą sprzedaję.

20 figurek sklejonych, niepomalowanych, bez wypełnionych szczelin GS`em, umyłem je i pokryłem białym podkładem GW ( miałem pomalować ale mam co innego do malowania i mi się już nie chce), część figurek ma broń białą, część łuki/kusze bądź palną.
Na zdjęciu na stronie GW wszystkie maja jakąś broń białą. W zestawie jest orginalnie 20 figurek wszystkie mają konstrukcję modułową.

W cenie orginalne bitsy - ręce z bronią (pistolety, kusze, łuki, miecze, strzały...) głowy, skrzynia i jeszcze jakieś kruszyny,

Kupiłem sklejone i nie próbowałem ich rozklejać, ale mogę podpowiedzieć ze kąpiel w płynie hamulcowym DOT-3 ściąga farbę, podkład i często klej (nie wiem czy cyjanoakryl "kropelkę" też?) tutaj filmik o tym - (poradnik cytadela.pl) od razu mówię że nic nie czyszczę, nie chce mi się, ale jest to bezpieczne, testowałem na 10ci letnim marines i zchodzi wszystko, figurka jest nienaruszona.

Myslę że to fajne figurki, teraz tylko w sprzedaży wysyłkowej.

Nie wiem co jeszcze dodać?
Pudełka brak, zdjęcia wyślę na maila, kontakt przez
gg1272493 wieczorem odpisuję.
Niedługo wrzucam na Allegro.
Jestem z Warszawy więc odbior osobisty możliwy.

Pozdrawiam
Miłek :)

Offline dave8

Odp: Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #395 dnia: Listopad 23, 2008, 10:58:06 am »
Witam,

Chetnie kupie ludzkie luki w ilosci okolo 10 sztuk oraz kusze 4-5 sztuk.
Moze ma ktos na zbyciu?

oraz 3 halflingow najlepiej z DoW

 :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2008, 11:01:53 am wysłana przez dave8 »

Offline Wojtek_Krz

Odp: Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #396 dnia: Listopad 26, 2008, 10:19:26 pm »
zapraszam na forum najmita.net :) tam napewno ktos odpowie na twoje zapotrzebowanie, bo jak widzisz NG mordheimowa nie zyje ;)

Offline dave8

Odp: Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #397 dnia: Listopad 26, 2008, 10:31:12 pm »
dzięki bo faktycznie coś zrobiło tu się pusto  :sad:

Offline Nilgar

Odp: Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #398 dnia: Grudzień 30, 2008, 03:06:59 pm »
profesjonalizm again ;)


Bandwidth Limit Exceeded
The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.
--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.37 Server at najmita.net Port 80

Offline Azganoth

Odp: Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #399 dnia: Grudzień 30, 2008, 09:04:46 pm »
profesjonalizm again ;)


Bandwidth Limit Exceeded
The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.
--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.37 Server at najmita.net Port 80


Trzeci temat w którym to wklejasz, masz stuje od tego czy co?
url=http://www.najmita.pl]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #400 dnia: Grudzień 30, 2008, 09:21:36 pm »
Moderator mode on
Kolego Nigar wszyscy wiemy co się dzieję proszę nie wklejać tego w każdym temacie w którym pojawia się informacja o najmicie, w innych także nie. Każdy taki kolejny post zostanie wykasowany a tobie zostanie przyznane ostrzeżenie.
Moderator mode off

Offline Nilgar

Odp: Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #401 dnia: Styczeń 02, 2009, 08:07:45 pm »
Kolego Moderator - "wszyscy wiemy co się dzieje" to trochę niezgodne z prawdą. Wpadam na NG od czasu do czasu, przyznam że coraz rzadziej odkąd działa BP ale mam do działu Mordheim na NG akurat spory sentyment, a skoro po ostatniej dłuższej niebytności w prawie każdym wątku widzę zaproszenie na inne forum (o którym bynajmniej słyszę po raz pierwszy) i forum owo nie działa to wybacz mi bezpośredniość ale śmiech na sali to mało...  :doubt:
Rozumiem, że jesteś z tamtym forum jakoś uczuciowo związany i stąd ta irytacja ale "prawdziwa cnota krytyk się nie boi" - a teraz zapraszam cię: wstaw mi ostrzeżenie

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #402 dnia: Styczeń 03, 2009, 08:57:47 am »
Kolego Moderator - "wszyscy wiemy co się dzieje" to trochę niezgodne z prawdą. Wpadam na NG od czasu do czasu, przyznam że coraz rzadziej odkąd działa BP ale mam do działu Mordheim na NG akurat spory sentyment, a skoro po ostatniej dłuższej niebytności w prawie każdym wątku widzę zaproszenie na inne forum (o którym bynajmniej słyszę po raz pierwszy) i forum owo nie działa to wybacz mi bezpośredniość ale śmiech na sali to mało...  :doubt:
Rozumiem, że jesteś z tamtym forum jakoś uczuciowo związany i stąd ta irytacja ale "prawdziwa cnota krytyk się nie boi" - a teraz zapraszam cię: wstaw mi ostrzeżenie

Nie chodzi o krytykę kolego Nilgar tylko o wklejanie wszędzie tej jednej konkretnej informacji. Jest to spam.

A Najmita działa już trochę, więc więc dziwi mnie że słyszysz o tym forum pierwszy raz. Forum nie działało przez 2 dni ponieważ Mordheimowcy tam są tak aktywni że przekroczyli limit 3 GB na miesiąc myślę że z tego powodu nie ma się co wstydzić ale raczej się cieszyć, bo tu nei chodzi o forum tylko o rozwijające się środowisko graczy.

Ja jestem słowny i ostrzeżenie ci wstawię jak najbardziej, tylko wtedy kiedy napiszesz kolejnego posta w stylu:

Cytuj
Bandwidth Limit Exceeded
The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.
--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.37 Server at najmita.net Port 80

Uznam to za spam. Możemy sobie dyskutować o tym jaka jest Najmita ale nie spamujmy.
 

Offline Nilgar

Odp: Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #403 dnia: Styczeń 04, 2009, 04:25:02 pm »
Cytat: Inkq
Możemy sobie dyskutować o tym jaka jest Najmita ale nie spamujmy.

Ja zaś uważam za spam nachalne reklamy innego forum w prawie każdym wątku danego forum, dlatego dyskusję na temat raczej sobie odpuszczę

Offline Skavenblight

Odp: Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #404 dnia: Styczeń 24, 2009, 08:58:02 pm »
Nilgar, kurczę, nie rozumiem kwestii.
Na dział Mordheim na NG zagląda garstka ludzi, czemu po przesiadce na nowy silnik forum się nie dziwię. Sama zaglądam tu rzadko, chociaż mam spory sentyment do NG, podobnie jak Ty. Nie zapraszam na Najmitę na każdym kroku, ale akurat jeśli ktoś chce coś sprzedać lub kupić, to zdecydowanie łatwiej znajdzie klientów tam niż tutaj.

Co do Twoich "doświadczeń" z Najmitą: trafiłeś na jeden feralny miesiąc, kiedy 2 dni przed końcem wyczerpał się limit transferu i uważasz, że możesz się czepiać? Ok, uważaj jak chcesz, tylko że to jest IMO trochę głupie. A że o Najmicie nie słyszałeś wcześniej - no trudno, pretensje możesz mieć najwyżej do sytuacji, która sprawiła, że miałeś tę "dłuższą nieobecność" o której piszesz.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

 

anything