trawa

Autor Wątek: Mordheim PL  (Przeczytany 158403 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slimak78

Mordheim PL
« Odpowiedź #240 dnia: Listopad 01, 2007, 08:21:54 pm »
Zgłaszam pomylenie statystyk nurglinga ze statystykami plauge bearera, wiem, ze nurgligi są kozaki, ale nie aż tak :D:D
rank, Franek, Franko ew. inne odmiany [WZMF]

Offline Dwalthrim

Mordheim PL
« Odpowiedź #241 dnia: Listopad 22, 2007, 10:36:16 pm »
W nazwie bandy "Krasnoludzcy Poszukiwacze Skarbów" brakuje "z"   :(.
To nie krasnoludkowa gromadka tylko Krasnoludzki warband!  :p  ;)
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Kasztaniarz

Odp: Mordheim PL
« Odpowiedź #242 dnia: Styczeń 22, 2010, 01:42:49 pm »
Na stronie 98 (Karnawał Chaosu), jest napisana zasada 'Zbrukani', lecz wyjaśnienia do niej nie mogę nigdzie znaleźć.
A oprócz tego nie jest napisane kogo maksymalnych statystyk używa Karnawał (jest napisane tylko o Kultystach), a używają wszyscy oprócz demonów statystyk ludzi.
HEIR NUMBER IS LEGION
THEIR NAME IS DEATH

Offline Kasztaniarz

Odp: Mordheim PL
« Odpowiedź #243 dnia: Styczeń 22, 2010, 01:48:01 pm »
W dodatku denerwuje niekonsekwencja w pisaniu nazw cech figurki, czasem WS czasem UW itd.
W rytuałach Nurgla czar trzeci 'Odór Nurgla' napisane jest w pierwszym zdaniu że czar obejmuje wszystkich wrogów i przyjaciół. W następnym zdaniu napisane jest co dzieje się z wrogami, ale o przyjociołach nie ma wzmianki. Jakiś powergamer mógłby się przyczepić i grać tak że swoim nic się nie dzieję.
HEIR NUMBER IS LEGION
THEIR NAME IS DEATH

Offline the best of IG

Odp: Mordheim PL
« Odpowiedź #244 dnia: Marzec 19, 2010, 03:17:20 pm »
Nie wiem czy było to wspominane, ale w bandzie krasnloludów szlachcic ma dostep do umiejętności z kategorii "szybkosciowe", podczas gdy w orginale tego nie miał.

PS. Przepraszam za mekromancję  :) .
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline skolo

Odp: Mordheim PL
« Odpowiedź #245 dnia: Kwiecień 17, 2010, 09:45:33 pm »
Witam wszystkich ... ponownie.

Los tak chciał ze musiałem opuscic Gildie dosc szybko i czasu nawet nie bylo zeby sie pozegnac. Przepraszam wszystkich ze tak wyszlo i nie dalem znaka zycia. Oto jestem, ten sam Skolo, zalozyciel Gildii Mordheim :D

troche tylko starszy i z bagazem doswiadczeń :)

ahoy

Offline Skavenblight

Odp: Mordheim PL
« Odpowiedź #246 dnia: Kwiecień 27, 2010, 11:33:43 pm »
Cześć skolo! Oj, kawał czasu Cię nie było, a trochę się tu pozmieniało.
Przede wszystkim, większość osób wyniosła się na inne forum. Czy to dobrze, czy źle - ocenisz sam.
Miło Cię widzieć po latach  :shock: Nie spodziewaliśmy się, że jeszcze wrócisz.


@the best of IG, Kasztaniarz
Wasze uwagi są oczywiście cenne, ale obawiam się, że Talar jest uziemiony przez rodzinne życie i nigdy swego dzieła życia nie dokończy :( Chociaż, może ktoś inny zechce wziąć to brzemię na swoje barki. Jest tu jeszcze trochę do roboty.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline skolo

Odp: Mordheim PL
« Odpowiedź #247 dnia: Maj 28, 2010, 12:13:06 pm »
a co to za robota i w czym ja moglym pomoc?
 
Nie bylo mnie baardzo dlugo, ale jak to w zyciu i jak to powiedzial pewien klasyk
 
cos sie konczy, cos sie zaczyna...
 
Mieszkam teraz daleko od Polszy i z innej perspektywy obserwuje to cie sie w domu dzieje:) Poza tym brak czasu na jakiekolwiek hobbystyczne rzeczy spowodowal to ze zaprzestalem pisac. Z łezką w oku przypominaja mi sie pierwsze teksty ktore tlumaczylem i starania przebicia sie na glowna strone gildii ;-)
Chyba musze poczytac kto tu teraz rzadzi i co sie dzialo przez te ostatnie lata.
 
Co wogole slychac w Mordheim? Czy toto zyje? Plany wydawnicze?

Offline the_one

Odp: Mordheim PL
« Odpowiedź #248 dnia: Lipiec 15, 2010, 02:40:57 pm »
kope lat

co to jakieś powroty z zaświatów.

Natalia ma rację - nie mam już czasu na granie, tłumaczenie poprawianie itd. Teraz tylko pieluchy przewijam.
Ja swoją wersję aktualizuję i okazuje się że mam wersję z obrazkami :) (ale strasznie dużo waży więc nie wysyłałem). 
Jak się wam nie chce w wordzie poprawić paru żeczy to sorry.

Może znajdę chwilę czasu i poprawie to i owo.

Pozdrawiam
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline faj3r

Odp: Mordheim PL
« Odpowiedź #249 dnia: Listopad 02, 2010, 08:24:26 pm »
większość osób wyniosła się na inne forum. Czy to dobrze, czy źle - ocenisz sam.

gildia przynajmniej działa w każdej przeglądarce, a najmita niestety tylko w firefoxie.

"In a mad world, only the mad are sane." - Akira Kurosawa
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." - Albert Einstein

Offline skolo

Odp: Mordheim PL
« Odpowiedź #250 dnia: Wrzesień 19, 2016, 03:16:18 pm »
kope lat

co to jakieś powroty z zaświatów.

Natalia ma rację - nie mam już czasu na granie, tłumaczenie poprawianie itd. Teraz tylko pieluchy przewijam.
Ja swoją wersję aktualizuję i okazuje się że mam wersję z obrazkami :) (ale strasznie dużo waży więc nie wysyłałem). 
Jak się wam nie chce w wordzie poprawić paru żeczy to sorry.

Może znajdę chwilę czasu i poprawie to i owo.

Pozdrawiam


ok, pieluchy przewiniete. kto ma czas popisac jeszcze? nudzi mi sie w robocie :)

Offline skolo

Odp: Mordheim PL
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwiec 26, 2022, 10:35:53 pm »
No i co tam slychac u Was moi mili?

:)