Autor Wątek: "Wywiad" z Obcym  (Przeczytany 25859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Solitaire

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 18, 2005, 06:15:58 pm »
:lol:
Dajcie spokój, co to ma być?
Ale żart dobry.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline kort

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 18, 2005, 08:43:16 pm »
Sol, ale z Ciebie "Sceptic" ;) Trochę wiary...

Offline Maladie

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 19, 2005, 08:11:19 am »
Cytat: "koortshack"
Hih... ;) Masz prawo do swojego zdania ;) Nie masz jednak żadnych wątpliwości, co do tego, że może to być prawda?

Oczywiście, że nie mam wątpliwości, ze to prawda... Oglądałem ten filmik, więc na pewno jest prawdziwy... ;)

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline kort

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 19, 2005, 10:53:53 am »
hmmm... Bardziej myślałem, że prawda, w tym sensie, że obcy istnieją.. ;) Ale tak też jest fajnie  :D

Offline Bliz

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 19, 2005, 05:49:10 pm »
heh ja nadal niewiem co otym myslec:/ z jednej stroby firm jest kompletnie beznadziejny ale z drugiej jest pare szczegółów które mnie intryguja :roll:


a tu tak na rozluźnienie atmosfery kolejny kosmita "złapany" nie kamera ale aparatem :wink: (swoja draga nieprzypomina tego z tasmy :roll: )





i link do iscie śmiesznego(moim zdaniem) opisu całej akcji z tym osobnikiem:  
Polowanie na obcego :wink:
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline kort

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 19, 2005, 06:34:39 pm »

Offline rapT

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 20, 2005, 04:21:42 am »
Powiem szczerze, ze filmik ciekawy. Jeszcze tak realnego materialu nie widzialem. Mi tez sie zdaje, ze szarak juz byl przy wejsciu do tunelu. Tak jakos dziwnie reagowal (szczegolnie ten brak reakcji na swiatlo).
Cytat: "koortshack"
Czekajcie na artykuł... ;) I może coś stanie się jasne ;)

I kilka zdjęć na rozluźnienie... ;)
Zdjęcie z lat 30-stych XX wieku zrobione na Alasce.
Zdjęcie z 2000 roku z Włoch... Przerażające.
A ten troche przypomina tego z filmu... Londyn 1999.
Kolejni z Londynu, rok ten sam...
Też Londyn, rok ten sam... Skubaniec, gdzieś wieje...

A teraz dwa wyjątkowo fajne...
Potraficie go zauważyć? Chile 2004.
I ten sam lecz w powiększeniu...

No i coś dla Egiptomaniaków...
Zdjęcie mumii z grobowca King Tut's...

Życzę sympatyczniutkiego oglądania ;)

Buahhaaha...dobre :)
eally are...

Offline Maladie

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 20, 2005, 09:45:42 am »
Ja się przyznam, ze wierze, ze jest gdzieś tam jakaś obca cywilizacja, ale nie wierze by ta cywilizacja miała z nami jakiś kontakt. A już absolutnie nie wierze, by obcy wyglądali tak... Hmm... Filmowo? Naciąganie? Sztucznie? Oni wyglądają pospolicie wręcz! Na co drugim filmie tak wyglądają. Nawet nie mozna jednego od drugiego odróżnić. To już człowiek 2 ślimaki odrózni po wyglądzie...
Dlaczego cywilizacja która narodziła się gdzieś we wszechświecie miałaby być humanoidalna?

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline kort

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 20, 2005, 10:50:18 am »
Maladie... Jesteś w takim razie mistrzem świata... Ja tam dwóch ślimaków nie odróżnie... No chyba, że będą innego koloru ;)

rapT<--- Nareszcie... Zbyt wielu tu sceptyków.. ;)

Na felieton trzeba poczekać, aż wróci Kormak.... ;)

Offline rapT

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 20, 2005, 11:26:17 am »
Cytat: "Maladie"
Ja się przyznam, ze wierze, ze jest gdzieś tam jakaś obca cywilizacja, ale nie wierze by ta cywilizacja miała z nami jakiś kontakt. A już absolutnie nie wierze, by obcy wyglądali tak... Hmm... Filmowo? Naciąganie? Sztucznie? Oni wyglądają pospolicie wręcz! Na co drugim filmie tak wyglądają. Nawet nie mozna jednego od drugiego odróżnić. To już człowiek 2 ślimaki odrózni po wyglądzie...
Dlaczego cywilizacja która narodziła się gdzieś we wszechświecie miałaby być humanoidalna?

Ja tez wierze, ze istnieja tam jacys obcy. Co do wygladu, tez bym wolal takiego Xenomorpha z obcego :). Wierze w ten material, poniewaz przedstawiony tam osobnik bardzo naturalnie sie porusza (gdyby byla to maszyna, na pewno bym ja rozpoznal). Czemu humanoidalna postac? Otoz moze dlatego, ze (tak czytalem w jednej z ksiazek) obcy sa brani za naszych   ojcow, stworzycieli. Dopiero nasza ewolucja spowdowala, ze nasze konczyny bardziej sie rozwinely.
eally are...

Offline kort

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 20, 2005, 11:34:15 am »
Cytat: "rapT"

Czemu humanoidalna postac? Otoz moze dlatego, ze (tak czytalem w jednej z ksiazek) obcy sa brani za naszych ojcow, stworzycieli. Dopiero nasza ewolucja spowdowala, ze nasze konczyny bardziej sie rozwinely.


Erich von Daeniken się kłania ;)

A w materiał też w sumie wierzę... Ale jak zwykle w takich wypadkach pozostaje zasze wątpliwość...

Offline rapT

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 20, 2005, 11:38:05 am »
Cytat: "koortshack"
Cytat: "rapT"

Czemu humanoidalna postac? Otoz moze dlatego, ze (tak czytalem w jednej z ksiazek) obcy sa brani za naszych ojcow, stworzycieli. Dopiero nasza ewolucja spowdowala, ze nasze konczyny bardziej sie rozwinely.


Erich von Daeniken się kłania ;)

No chyba cos z tej beczki :).
eally are...

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 20, 2005, 07:26:51 pm »
ecg ,super fotki, kiedyś widziałem zdjecie F-15 za którym był swieylisty dysk, ma ktoś może coś w tym stylu?
RIP Gildio...

Offline kort

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 20, 2005, 09:07:24 pm »
czy to nie było czasem f-14 grummann Tomcat? :)

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 21, 2005, 09:43:57 am »
Raczej F-15 Eagle, pamietam że był jeszcze podpis na zdjeciu "Aliens Hunter" ;)
RIP Gildio...

 

anything