Autor Wątek: "Pręty", czyli "The Rods"...  (Przeczytany 15548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kort

"Pręty", czyli "The Rods"...
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 21, 2005, 12:13:19 pm »
Myślałem, że opowiesz coś więcej, a tak to wygląda to tak, jakbyś opisywał przelot myśliwca... ;)

Offline Szatanista

"Pręty", czyli "The Rods"...
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 21, 2005, 01:28:12 pm »
ja to widziałem może 5 sekund. leciało, długie proste, chury były nad tym. kolega mnie szturchnął i pokazał toto, po kilku sekundach wleciało w chmury. długie-proste. wyglądało troche jak latający wąż
ttp://struggletown.deviantart.com
http://myspace.com/strangecolours

Offline kort

"Pręty", czyli "The Rods"...
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 21, 2005, 01:34:48 pm »
A jak szybko lecialo?

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
"Pręty", czyli "The Rods"...
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 21, 2005, 02:22:54 pm »
Skoro to lata to musi mimo wszystko od czasu do czasu miec kontakt z ziemia, chocby w czasie odpoczynku, lub w nocy... Może kiedyś uda sie również w takich przypadkach sfotgrowawoać, ew. złapać? 8)
RIP Gildio...

Offline jasisz

"Pręty", czyli "The Rods"...
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 21, 2005, 02:48:09 pm »
Niekoniecznie, np. satelita też sobie "lata" ;) Nie można zakładać, że UFO w ogóle ma coś wspólnego z nami i z naszymi wyobrażeniami.

Może taki pręt to normalny UFOk, który sam przeprowadza proces podobny do fotosyntezy, nie potrzebuje odpoczynku i zyje latając sobie nad Ziemią i przekazując informacje kolegom po drugiej stronie Księżyca ;)
Wszystko jest możliwe.
mój blog - a co!

Offline Szatanista

"Pręty", czyli "The Rods"...
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 22, 2005, 10:05:00 am »
hmmm... leciało niesamowicie szybko, przeleciało ok 500-600 metrów i zniknęło w chmurach. widzieliśmy ty naprewde bardzo krótko.
ttp://struggletown.deviantart.com
http://myspace.com/strangecolours

Offline Hrackus

"Pręty", czyli "The Rods"...
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 18, 2006, 11:49:09 am »
to "cuś" koło WTC w przyblizeniu jest okrągłe i wyprofilowane na fizyce się nie znam  ale przy odpowiedniej sile obrotowej powinno się unosić. może to też bazowaćna sile magnetycznej a z boku ma takie swiatlo ktore przy ruszeniu zmienia sie z ciaglego na dwa punkty
iedy zdobędziesz opinię wstającego wcześnie rano,możesz wtedy leżeć cały dzień w łóżku.

Offline Moher

"Pręty", czyli "The Rods"...
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 18, 2006, 04:24:11 pm »
Właśnie natknąłem sie na arcyciekawy reportaż zrobiony na ten temat przez jakąś amerykańską stację...podobno w meksykańskiej mieścinie zwanej Aquismon w miejscowej jaskini "zagnieżdziły się" te stworzenia. Ekipa telewizyjna ustawiła kamerę na wejście do groty i udało im się sfilmowac całe "stado" NOLi (chyba mogę je tak nazwać). [/url]

Offline Idaan

"Pręty", czyli "The Rods"...
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 18, 2006, 05:54:50 pm »
Takie amerykańskie "Nie do wiary". Nic takiego nie pokazali, nie złapali żadnego z tych stworzeń (to chyba by nie było takie trudne - na filmie latają tuż koło nich, wcale nie z jakąś wielką szybkością), a po w studiu prowadzący powiedział, że ekipa kontynuuje badania... Skoro nie skończyli, to po kiego grzyba pokazują niedokończony reportaż.

Offline swat

"Pręty", czyli "The Rods"...
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 01, 2006, 10:52:51 am »
Ja słyszałem że RODSY nigdy się z niczym nie zderzają to wyobraź sobie jak je było by można złapać?
ą dni, są chwile, są ludzie i są debile!

Offline piotrekh93

"Pręty", czyli "The Rods"...
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 01, 2006, 05:38:31 pm »
co by nie mówić "rods" mają kształt falliczny... co na to Freud?

Offline Siny

"Pręty", czyli "The Rods"...
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 01, 2006, 07:46:41 pm »
Traby powietrzne potrafa wyssac z oceanu plankton i '' umiejscowic'' go w chmurach a on potrafi sobie polatac to tu to tam wiec czemu nie
Czemu rodsik nie moze byc jakims glonkiem, planktonem czy czyms tam
Te Quiero Puta!

Offline swat

"Pręty", czyli "The Rods"...
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 04, 2006, 12:20:50 pm »
Bo glonik i planktonik nie fruwa tak szybko że go ledwo wychwytuje kamera.
ą dni, są chwile, są ludzie i są debile!

Offline Moher

"Pręty", czyli "The Rods"...
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 18, 2007, 11:08:34 pm »
Cytat: "Idaan"
Takie amerykańskie "Nie do wiary". Nic takiego nie pokazali, nie złapali żadnego z tych stworzeń (to chyba by nie było takie trudne - na filmie latają tuż koło nich, wcale nie z jakąś wielką szybkością), a po w studiu prowadzący powiedział, że ekipa kontynuuje badania... Skoro nie skończyli, to po kiego grzyba pokazują niedokończony reportaż.



Widocznie muszą mieć duży refleks. Nie wiem zresztą czy to coś zwyczajnie nie przebiloby siatki. Bardzo trudno jest zlapać zwyklą ważkę ,a co dopiero stworzenie 10 razy szybsze. Gdyby RODSy nie potrafilyby omijać przeszkód nie cala populacja szybko by wyginęla

Offline Godril

"Pręty", czyli "The Rods"...
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 19, 2007, 05:03:02 pm »
Bardzo mozliwe, że "Rods" to niewielkie stworzenia, żyjące nad naszymi głowami. Z większości zdjęć, jakie zostały zmaieszczone na tym forum, wyciągnąłem dwa wnioski:
1. Wg. mnie "Rods" to dość niewielkie "coś", spędzające bardzo dużo czasu w powietrzu (np. jak ptak jeżyk)
2. Poruszają się za pomocą czegoś w rodzaju płatów skóry(błony, czegoś cienkiego i wytrzymałego) umieszczonych po bokach.
Jednak jak rozwijają tak niesamowite prędkości, nie mam zielonego pojęcia.
Może są lżejsze od powietrza :D
zasami ludzie mówią takie głupoty, da których aż trudno znaleźć porównanie.

 

anything