trawa

Autor Wątek: [wfb] 2k bretka Kingi :)  (Przeczytany 43987 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vallarr

[wfb] 2k bretka Kingi :)
« dnia: Lipiec 12, 2005, 01:09:45 pm »
Salve !! kombinuje jakies sensowne 2k dla Kingi - na razie wymyslilem cos takiego :
Lord - quest. vow GGHelm,birth sword , ench. shield i virt. of confidence - razem 243
bsb z morningstar of fracasse - 99
paladin z virtue of duty - 106pkt
2x damselki 2lvl 3x DS i chalice 160 i 165 pkt

z oddziałów:
9 errantow full cg + errantry banner 221
6 realmow golych 144
6 errantow golych 120
5 errantow,sztandar - tam idzie paladynek 114
3 pegazy full cg 195
7 questow full cg - tam idze lord i damselka 223
5 gralli full cg - tam idze damselka druga 210
razem idealnie 2k
zostaje mi jeden biedny bsb do upchniecia w ktoryms oddziale - naprawdopodobniej w golych errantach badz realmach , bo tam nie ma sztandaru :)

co o tym sadzicie ?
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline pingus

[wfb] 2k bretka Kingi :)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2005, 01:30:56 pm »
Herosi:
Lord - przerzutnik ok.
BSB - sword of might albo wyrmlance dla tego pana + duty
2 * magice - brakuje jednego scrolla
Ostatniego paladynka pozbyłbym się, więcej regimentów, albo zamienił go w damselkę 2 lvl.

Regimenty:
Ja 6tkom Errantów/Rilmów daje FCG to jest na tyle dobry oddział że potrafi łamać w szarży nawet klocki piechoty z fartem. ;)
Pegazy w 4-5 FCG, wtedy są najlepsze.
War banner dla questów lub grali.
Lorda proponuję puszczać samego jeśl nie ma armat jeśli są to gdzieś go skampić.
BSB do tych większych errantów/questów niech mają siłę przebicia.
Magiczki do grali, questów/errantów.

Pozdro.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Vallarr

[wfb] 2k bretka Kingi :)
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2005, 01:41:14 pm »
Cytuj
BSB - sword of might albo wyrmlance dla tego pana + duty

sword of might gorszy jest od morningstarra - jak w pierwszej turze nie przelamie to i tak bryndza jest , wiec wole +2 zamiast +1 ...duty juz mam na paladynku
Cytuj
Ostatniego paladynka pozbyłbym się, więcej regimentów, albo zamienił go w damselkę 2 lvl.

skonwertowanie rycerzyka na paladynka to nie problem, natomiast kupienie boxa rycerzykow to juz wiekszy :) damselki 3 raczej nie chcemy :)
Cytuj
Ja 6tkom Errantów/Rilmów daje FCG to jest na tyle dobry oddział że potrafi łamać w szarży nawet klocki piechoty z fartem.

w mojej kombinacji zostaje jeden oddzial bez sztandaru i 3 bez muzyka - jako, ze jest tych oddzialow dosc duzo (6 lanc i pegazy) to zdaza sie kombinowane szarze gdzie ten sztandar czy muzycy to strata pkt :)
Cytuj
Pegazy w 4-5 FCG, wtedy są najlepsze.

moze i sa , ale nie ma tutaj komu dawac proxmity wiec zostaje 3 - nyo i 5 to kolejne pudlo pegazow do kupienia , wiec chwilowo niet ;)
Cytuj
War banner dla questów lub grali.

w sumie moglbym , ale jakos nie chca sie pkt na to znalezc - niby mozna zamiast scrolla , ale to od przeciwnika zalezy tylko ... w chwili obecnej wolalbym 3 scrolle ;)
Cytuj
Lorda proponuję puszczać samego jeśl nie ma armat jeśli są to gdzieś go skampić.
BSB do tych większych errantów/questów niech mają siłę przebicia.

heh , quesci/erranci z lordem maja wieksza sile przebicia niz z bsb :P
Cytuj
Magiczki do grali, questów/errantów.

nyo przeca sa w grallach i questach ,do errantow wolalbym nie , bo wtedy ich strata za bardzo boli ;)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline FRED THE KILLAH

[wfb] 2k bretka Kingi :)
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2005, 09:37:18 pm »
Na brecie się zbytnio nieznam, ale rozpiska wygląda fajnie :)



PZDR
Fred
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

Offline Dzwonsson

[wfb] 2k bretka Kingi :)
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 12, 2005, 09:52:27 pm »
hmmmm wiesz jak dla mnie szkoda troche tak sztandaru armii marnowac.jak sie da to wez mu zaloz valorous banner i do realmow.wziales questingow hmmm dziwne ja bym wolal graili ale wszyscy wiedza ze graile sa drodzy.wiesz jeszcze jedno daj jeszcze sztandarowemu virtue of duty a realmom sztandar i war banner.lordowi sadze oplaca sie dac armour of agilulf ,morningstar of fracasse i virtue of knighly temper ale jak znam zycie zaraz mnie zjada ze jakie itemy i syf.

Offline Vallarr

[wfb] 2k bretka Kingi :)
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 12, 2005, 10:07:47 pm »
Cytat: "mizeroth"
hmmmm wiesz jak dla mnie szkoda troche tak sztandaru armii marnowac.jak sie da to wez mu zaloz valorous banner i do realmow.wziales questingow hmmm dziwne ja bym wolal graili ale wszyscy wiedza ze graile sa drodzy.wiesz jeszcze jedno daj jeszcze sztandarowemu virtue of duty a realmom sztandar i war banner.lordowi sadze oplaca sie dac armour of agilulf ,morningstar of fracasse i virtue of knighly temper ale jak znam zycie zaraz mnie zjada ze jakie itemy i syf.

nie , zjada Cie za to , ze nawet nie pomyslales nad tym co piszesz i nie przeczytales poprzednich - az 4 - postow.
bsb marnuje sie jak ma tylko szmate jakas trzymac - 3at z sila 4 a z sila 6 to imho drastyczna roznica ;)
qestow mam i grali tez mam
sztamdarowemu nie dam virtue of duty bo ma ja paladyn
dlaczego realmi nie maja sztandaru i nie ma warbannera juz pisalem wyzej.
konfiguracja lorda - tu akurat piszesz nawet z sensem , ale szczerze powiedzawszy uwazam ta kombinacje za silniejsza :P
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Dzwonsson

[wfb] 2k bretka Kingi :)
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 13, 2005, 08:43:44 am »
sry.patrzylem tylko na pierwowzor.ale zmien z te duty.daj ja bsb a nie palkowi.IMO lepiej jest gdy BSb nosi szmate jakas porzadna i daje jakies bonus niz gdy sie leje lepiej.wiesz ja gralem asekuracujnie czyli realmi+wb+bsb+duty+valorous i wtedy mialem na wiezdzzie +5 do Cr wiesz i zwykle jeszcze przewaga i kilku zabitch.

JJ

  • Gość
[wfb] 2k bretka Kingi :)
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 13, 2005, 08:59:08 am »
Szerzyłem off-top, słusznie mnie napomniałes :oops: ...Lato.... ;)

Ale BŁAGAM!!!!

DUŻE LITERY PO KROPCE
.Inaczej nie da się czytać....BłAGAM!!

Offline Vallarr

[wfb] 2k bretka Kingi :)
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 13, 2005, 10:05:49 am »
Cytat: "mizeroth"
sry.patrzylem tylko na pierwowzor.ale zmien z te duty.daj ja bsb a nie palkowi.IMO lepiej jest gdy BSb nosi szmate jakas porzadna i daje jakies bonus niz gdy sie leje lepiej.wiesz ja gralem asekuracujnie czyli realmi+wb+bsb+duty+valorous i wtedy mialem na wiezdzzie +5 do Cr wiesz i zwykle jeszcze przewaga i kilku zabitch.

to ja wole miec static CR na +3,+4 i wieksze lance/wiecej lanc ;) dodatkowo strata takiego kloca bardzo boli , to razem ponad 600 pkt w plecy wychodzi :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Dzwonsson

[wfb] 2k bretka Kingi :)
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 13, 2005, 03:11:20 pm »
ale przegiales....klocek 8 realmow FCG+war banner+BSB+valorous banner+virtue of duty=390pts a nie 600 :D Wiec jak widać jakoś specjalnie drogie to to nie jest(Breta zlozylem kiedys klocek warty jakies 1300pts[i tak tym nie gralem]).IMO sie opłaca coś takiego wystawić ale to jest kwestia taktyki jaką się obiera.

Offline Vallarr

[wfb] 2k bretka Kingi :)
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 13, 2005, 03:55:51 pm »
+ 200 pkt za stracone sztandary - 590 - przegialem ? :)
pisalem o pkt w plecy a nie o koszcie
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Dzwonsson

[wfb] 2k bretka Kingi :)
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 13, 2005, 08:37:43 pm »
Czyli od razu skazujesz ich na porażke?Jak sobie chcesz.

Offline pingus

[wfb] 2k bretka Kingi :)
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 13, 2005, 08:50:16 pm »
Cytat: "mizeroth"
Czyli od razu skazujesz ich na porażke?Jak sobie chcesz.

Wiesz przeciwnik nie zauważy napewno że masz tam 590 pkt.. i ustawi się do Ciebie bokiem.. :roll:
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Dzwonsson

[wfb] 2k bretka Kingi :)
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 13, 2005, 09:47:27 pm »
Sądze ,że bardziej będzie mu zależalo na wyeliminowaniu zagrożenie jakim są Graile lub Queści.Szczególnie jeżeli w którymś z ww oddziałów jest Paladin lub Damselka.

Offline Vallarr

[wfb] 2k bretka Kingi :)
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 14, 2005, 08:59:40 am »
Mizeroth - nie skazuje , po prostu nie lubie takich oddzialow i takiej kumulacji pkt... :roll:

dobra , jeszcze raz napisze , tylko troche dluzej - co sadzicie o tej rozpisce ? ale co sadzicie , a nie propozycje zmian , bo raczej nic sie nie zmieni - z powodow finansowych , figurkowych czy innych (chlopi sio :) )
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"