Autor Wątek: [bez systemu] ankieta o użyteczności  (Przeczytany 14949 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marios

[bez systemu] ankieta o użyteczności
« dnia: Lipiec 01, 2005, 08:04:39 am »
Taki temat zakładam, bo bardzo mnie to ciekawi na ile te wszystkie wymądrzania się ''expertów rozpiskowych'' odniosły skutek.

PS: do modów, jeśli już był taki temat kiedys w zamierzchłych czasach to przepraszam, ale zazwyczaj nie odwiedzam tego forum...
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline MariuszGGG

[bez systemu] ankieta o użyteczności
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2005, 08:33:37 am »
Mariusz, ja tu umieszczam tylko rozpiski, którymi gram później na turniejach :)
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline thurion

[bez systemu] ankieta o użyteczności
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2005, 09:39:51 am »
a ja umiszczam tylko te do 40k bo tam mam mniejsze doswiadczenie, no a wszsytkie armie ktore tu przedstawiam mam skompletowane, co najwyzej nie sklejone i niepomalowane :P ale skompletowane  ;)

pozdro

Offline QUASSIMODO

[bez systemu] ankieta o użyteczności
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2005, 11:31:12 am »
ja sie tez staram robic rozpe pod to co posiadam lub co tez uda mi sie pozyczyc ;)
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline pingus

[bez systemu] ankieta o użyteczności
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 01, 2005, 12:30:27 pm »
Umieszczam rozpiski, którymi bym chciał pójść na turniej, idę na turniej lub które wydają mi się dobre bądź zabawne.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Kensiorek

[bez systemu] ankieta o użyteczności
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 01, 2005, 01:21:39 pm »
kiedy gram z kims czelendza zawsze tutaj umieszczamy rozpiski :)
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Marios

[bez systemu] ankieta o użyteczności
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 01, 2005, 02:08:15 pm »
Z góry dziękuję za wszystkie wypowiedzi, ciekawi mnie czy rozpiski które są tu przedstawiane i wogóle doczekały sie kiedys realizacji w rzeczywistości(nie mówię tu o proxach, ale o armii złożonej z pomalowanych figurek )
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...