Autor Wątek: Sylvania na 1300  (Przeczytany 44770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jgmaster

Sylvania na 1300
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 03, 2005, 02:34:29 pm »
Cytat: "LinuX"
Jesteście pewni????? Max kostek to 12(8 od magów+1 za Jewel of the Dusk+D3 z Banner of Sorcery) Doliczyć 1 boundspella(Fury of Khaine) i jakieś powerstony przeciwko 2 DD??? Jak masz farta to jedn zaklęcie zdispelujesz........ A Kometa Kasandory, jak się dobrze rzuci to nieźle miesza, dodając te 3-4 magic missile...... Maksymalnie 8d6 hitów z S4 i dwa bolce........ Tylko Couche byłyby chyba problemem........ Nieliczyłbym na to że się GM uleczysz...... nawet samymi 5DD wszystko będzie dispelował...... A jak się zbliżysz na 18 cali to wjeżdżają w ciebie 2 rydwany.......... Naprawde musiałbyś mieć super farta, albo twój przeciwnik miał 7 lat i gra w Warhammera przez 3 miesiące.........;)


Dispeluje fury of khaine zucone na jakiegoś fasta... A co do reszty to czekam, i patrze jak sobie rzuca... BK, oprucz as na 2+ przed magic misslami i bolcami chroni jeszcze ward.. Koucze mają za dużego tafa, zeby Coś poważniejszego im się stało... Boję się jedtnie o fasty...
ALe czary też czasem nie wychodzą. :)

Co do rydwanow, to wampir ma dwuraka ;)
As you are we once were.
 As we are you will be"

Offline LinuX

Sylvania na 1300
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 03, 2005, 07:55:53 pm »
Wiesz jak rzucasz czary odpowiednią ilością kości to wyjdzie ci ;)..... Mówisz miscast, mówię Irrestible Force ;)
Broń boże niemyślcie że chronie te cholerne pedałki....... :badgrin:
Cytat: "Jgmaster"
Co do rydwanow, to wampir ma dwuraka ;)

A ja mam Flee.......;)
iwat Might and Magic! Wiwat wszystkie części! Wiwat Heroes of Might and Magic! Wiwat wszystkie części oprócz czwartej!
Wiwat Warszawski Klub Powergamers!

Offline Manfred

Sylvania na 1300
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 03, 2005, 09:13:39 pm »
dobrze że ich nie bronisz :D irestible oczywiście może się zdarzyć czary nie zawsze wychodzą werz mi zasem na 3 kościach nie wychodzi popychaczka  :roll:
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Jgmaster

Sylvania na 1300
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 04, 2005, 11:22:46 am »
Cytat: "LinuX"
Wiesz jak rzucasz czary odpowiednią ilością kości to wyjdzie ci ;)..... Mówisz miscast, mówię Irrestible Force ;)
Broń boże niemyślcie że chronie te cholerne pedałki....... :badgrin:
Cytat: "Jgmaster"
Co do rydwanow, to wampir ma dwuraka ;)

A ja mam Flee.......;)


Nawet jeśli, to 2, albo 3 charioty mnienie powstrzymają :)
As you are we once were.
 As we are you will be"

JJ

  • Gość
Sylvania na 1300
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 05, 2005, 06:56:21 pm »
Temat bardzo ciekawy. Prosba moderatora o wpisanie systemu ignorowana przez Syriusa przez 5 dni. W tym czasie zamieszczał posty.
Jeżeli dyskusja jest tego warta - zapraszam do nowego tematu, z wpisanym systemem.
Jacek Jedynak

 

anything