Autor Wątek: Chaos. Który Bóg najsilniejszy?  (Przeczytany 8467 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline High Elf

Chaos. Który Bóg najsilniejszy?
« dnia: Czerwiec 25, 2005, 06:22:37 pm »
Hm... bardzo spodobała mi się armia Chaosu. Przymierzam się do grania nimi. Teraz pozostaje tylko pytanie? Jakiemu bóstwu oddać się w spaczone ramiona? Poradźcie coś... Każdy ma coś ciekawego jednak jeśli moglibyście mi podrzucić specjalne zasady do poszczególnych wyznawców i bonusy jakie się otrzymuje za wiarę w jednego z Czterech byłbym wdzięczny.

No i ciekawi mnie jaką armię Chaosu uważacie za najsilniejszą?

Ja zapewne i tak poświęcę swe życie Slaaneshowi, bo to nie wyłączy moich Dark Elfów z gry na początek zbierania spaczeńców (CoS). Jednak pytam z ciekawości.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Blacklotos

  • Gość
Chaos. Który Bóg najsilniejszy?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2005, 06:38:44 pm »
Zależy jaką masz wizje tej armi. Ale ogólnie nurgle odpada na wstępie bo jest po prostu najsłabszy

Offline High Elf

Chaos. Który Bóg najsilniejszy?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2005, 06:41:25 pm »
Wizję... wizję mam silnej, walczącej wręcz, szybkiej armii. Średniotrudnej do grania, pełnej różnych manewrów ale też nie bez ciężkich jednostek. Wymagający jestem...
Prawdopodobnie będzie mi żal kasy na magów więc zastanawiam się nad Khornem i jego dodatkowymi dispel dices
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Fluffy

Chaos. Który Bóg najsilniejszy?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2005, 07:01:09 pm »
Cytuj
Zależy jaką masz wizje tej armi. Ale ogólnie nurgle odpada na wstępie bo jest po prostu najsłabszy


  :) Coś podobnego... Coz, Kędziorku, zapraszam na wpier.....  :D  A tak poważnie.. Każdy z bogów ma potencjał :)
rzepis na battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włozyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchac i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło..

Offline _Młody_

Chaos. Który Bóg najsilniejszy?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 25, 2005, 07:03:00 pm »
Ale dla High Elfa najlepszy bedzie khorne skoro chce cos do walki :D
W sumie slaneeshem tez sie walczy tyle ze słabiej ale szybciej :D
ozdro
Młody

Nec Hercules contre Szczures

Offline Fluffy

Chaos. Który Bóg najsilniejszy?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2005, 07:05:15 pm »
a Nurgle jest z kolei wolny, ale.. strasznie wredny. I jak dojdzie do walki to nie ma juz jak tego wyciać. Mówie oczywiście o Demonic Legionie :)
rzepis na battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włozyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchac i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło..

Blacklotos

  • Gość
Chaos. Który Bóg najsilniejszy?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 25, 2005, 07:06:31 pm »
Cytat: "Fluffy"
a Nurgle jest z kolei wolny, ale.. strasznie wredny. I jak dojdzie do walki to nie ma juz jak tego wyciać. Mówie oczywiście o Demonic Legionie :)

A ja o mortalach :D

Offline Fluffy

Chaos. Który Bóg najsilniejszy?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 25, 2005, 07:08:20 pm »
Nawet z mortali da sie ukrecić coś konkretnego :)
rzepis na battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włozyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchac i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło..

Blacklotos

  • Gość
Chaos. Który Bóg najsilniejszy?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 25, 2005, 07:15:39 pm »
Fluffy ty i tak same warzywne rozpy składasz i do tego jeszcze na nich wałujesz :D. Ale przekonamy się na teleporcie  :badgrin:

Offline High Elf

Chaos. Który Bóg najsilniejszy?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 25, 2005, 07:21:42 pm »
Hmm, ja mam zamiar grać mortal army. Modele furii i innych demonów są wg mnie beznadziejne. Nurgle w mojej ocenie (AB popieram swoje tezy) nie jest wcale taki zły. +1W przy tak niepokonanym save...
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline _Młody_

Chaos. Który Bóg najsilniejszy?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 25, 2005, 07:30:19 pm »
No własnie po co ci +1 W jak masz taki save :roll:
ozdro
Młody

Nec Hercules contre Szczures

Offline thurion

Chaos. Który Bóg najsilniejszy?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 25, 2005, 07:44:05 pm »
tylko i wyłącznie tzeentch  ;)  :!:

Offline Gotrek

Chaos. Który Bóg najsilniejszy?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 25, 2005, 07:46:18 pm »
Etam. Nie znasz się Thurion na Chaosie, to się nie odzywaj :p




 ;)
lach Baal Quich!!

TAK! - zasadom szarżowania na skirmish po prostej :)

Dawno dawno temu, aby zobaczyć pupe dziewczyny trzeba było rozchylić bielizne.
Teraz aby zobaczyc bielizne trzeba rozchylić pupe...

Offline pingus

Chaos. Który Bóg najsilniejszy?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 25, 2005, 07:47:51 pm »
Cytat: "thurion"
tylko i wyłącznie tzeentch  ;)  :!:

Tak bierz ćincza.. on jest najsłabszy! :)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline thurion

Chaos. Który Bóg najsilniejszy?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 25, 2005, 07:52:44 pm »
jako mortal, rozwazalbym tylko tzeentcha, ew. jeszcze undivided z mieszanka tzeentchowo, khornową (cos ala Mariusz Krakowczyk :) )

do demonow wszsytko jest w miare silne z czego IMO najslabszy przez swoja szybkosc a raczej jej brak Nurgle, jest twardy ale co z tego jak kazdy to wymanewruje, DL to albo czincz albo Slanesh w moim mniemaniu...ew Khorne ale tylko na Bloodthirsterze i na wieksze punkty


odradzam szczerze armie Mortali Khorna, Nurgle tragiczny nie jest, ale dobry tez nie, Slanesh w wersji bestiowej jest mocny, ale nie w wersji mortali chyba ze ktos lubi marnowac sloty exaltedow na magow z 1A ;)

Pozdro