Autor Wątek: "Ptaki Nocy" (Birds of Prey) na antenie TVN7  (Przeczytany 3624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
"Ptaki Nocy" (Birds of Prey) na antenie TVN7
« dnia: Czerwiec 22, 2005, 04:18:30 pm »
Od dziś telewizja TVN7 rozpoczęła nadawanie serialu Ptaki nocy (Birds of Prey) opisującego historie dziejące się w Nowym Gotham. Batman opuścił miasto, powierzając je opiece trzech kobiet. Jego córka, Helena Kyle - Łowczyni, młodziutka Dinah oraz Barbara Gordon - Wyrocznia, tworzą doskonałe trio, które w ponurej scenerii owładniętego zbrodnią miasta walczy o spokój i sprawiedliwość. Bohaterki muszą stawić czoła nie tylko przestępcom, ale również kłopotom dnia codziennego. Tak jak wszyscy przeżywają rozterki sercowe. Miłość trzeba pielęgnować, co nie jest proste w życiu na krawędzi. Trudno jest zachować optymizm i wiarę, gdy dzień powszedni pełen jest okrucieństwa. (opis za TVN7)

Czy ktoś to może już oglądał wcześniej w całości? Jak fabuła filmu odnosi się do komiksu, a właściwie do mitologi Batmana i Gotham?
Szczerze mówiąc byłem nieco zaskoczony, że Batman ma córkę z Catwoman :-) Czy w jakimś komiksie była o tym mowa?
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline VeN3p!s*

"Ptaki Nocy" (Birds of Prey) na antenie TVN7
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 03, 2005, 11:14:30 am »
:shock: wow niewiedziałem
..zgadnij co było kiedyś...komiks...;]...

Offline graves

Re: "Ptaki Nocy" (Birds of Prey) na antenie TVN7
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2005, 06:08:28 pm »
Cytat: "CD Jack"
Czy ktoś to może już oglądał wcześniej w całości? Jak fabuła filmu odnosi się do komiksu, a właściwie do mitologi Batmana i Gotham?
Szczerze mówiąc byłem nieco zaskoczony, że Batman ma córkę z Catwoman :-) Czy w jakimś komiksie była o tym mowa?

Nie, no -ja to przyjmuję jako Elsewords -w końcu Batman jeszcze nie zginął ;) Sam serial oglądałem jak poprzednio go dawali i muszę przyznać, że jest raczej marny :roll: Nie miałem ochoty oglądać go do końca, obejrzłem tylko jakieś 10 odcinków :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Corum

"Ptaki Nocy" (Birds of Prey) na antenie TVN7
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2005, 12:29:05 am »
Dzisiaj ogladalem prawie caly odcinek i naprawde nie polecam.

W owym serialu okazuje sie, iz mutanci chodza po ziemi. Maja wlasne kluby i kawiarnie, sa w calym New Gotham. Mutantami sa nimi takze bohaterki serialu - Huntress i Ta-Mloda-Blondyna.
W niesamowitym odcinku, ktory ogladalem Blondyna miala problemy nastolatki, ktora nie moze odnalezc sie w nowym liceum i jest obrazana przez swoje kolezanki. Batgirl w tym czasie, pracujac jako nauczycielka w owym liceum zakoc**je sie w pewnym przystojnym blefrze. Huntress z kolei szuka tajemniczego mordercy, zabijajacego mutantow. Kiedy wreszcie go znajduje nastepuje wiesniacka podroba matrixa - wirowanie w powietrzu, superszybkie uniki i te sprawy.
Niestety nie wiem, jak skonczyla sie ta zdumiewajaca historia, bo przelaczylem na cartoon network.

Odradzam ogladanie, w tym serialu nie ma nic ciekawego do ogladania oprocz Diny Meyer.

Offline Rybb

"Ptaki Nocy" (Birds of Prey) na antenie TVN7
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2005, 02:13:10 pm »
Mnie serial rozczarował. Oprócz tego że nawiązuje do Batmitologii to jest to zwykła chłama bez polotu. Nigdy nie przeskoczy animowanego Batmana nawet tego z przyszłości