trawa

Autor Wątek: Deamonhunters - potrzebna pomoc  (Przeczytany 53370 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dzwonsson

Deamonhunters - potrzebna pomoc
« dnia: Czerwiec 19, 2005, 06:44:50 pm »
chce zaczac grac w w wh40k i jaka moja przyszla armie wybralem sobie deamonhuntersow.co radzicie kupic na dobry poczatek i jak grac ta armia?

Offline Yedli

Re: Deamonhunters-potrzebna pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2005, 07:28:08 pm »
Cytat: "mizeroth"
chce zaczac grac w w wh40k i jaka moja przyszla armie wybralem sobie deamonhuntersow.co radzicie kupic na dobry poczatek i jak grac ta armia?


Na poczatek najlepszy bedzie kodeks. Taktyke najlepiej opracowac samemu - przynajmniej nie bedziesz mial zalu do innych ze cos sie nie sprawdza.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline krawat

Deamonhunters - potrzebna pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2005, 09:18:43 pm »
no widze ze z wyzszej polki zaczynasz ;)  bo DH nie naleza do tzw samograjow. doradzil bym ci strom trooperow jako piechote kupic ze wzglegu na koszt punktowy, jakiegos inkwizytora i pieknych (choc piekielnie drogich) great knightow. reszt pozostawiad tobie do wyboru ;)
ZAPINAMY

Offline Dzwonsson

Deamonhunters - potrzebna pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2005, 09:21:45 pm »
wiesz w sumie co do taktyki ok a co do codexu to wg mnie kupie to na koncu.a z tym jak tym grac chodzilo nie zupelnie o taktyke tylko o to co oplaca sie wystawic.czyli np.czy wystawiac samych GK i jakies Landraidery lub Rhino jako transport czy tez wystawic jakies tanie troopsy i ewentualnie GK Termosy jako dodatek.
No i jeszcze pytanie czy GK Brother Captain Stern'a mozna wytsawic jako zwyklego Brother Captain'a???

Offline stikman

Deamonhunters - potrzebna pomoc
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2005, 09:57:17 pm »
Mój braciak go wystawia jako Grant Mastera (bo tak mu facio w sklepie powiedział). W sprzedaż jakoś nie mogłem znaleść odpowiedniej figórki. Swoją drogą Stern jest ładny i aż zacieram ręcę na myśl, że mój brat po pomalowaniu go da mi go bym zrobił to jeszcze raz  :badgrin:  :evil:
ęka Chwały zniszczy was wszystkich !!!

Offline Dzwonsson

Deamonhunters - potrzebna pomoc
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2005, 06:07:27 am »
aha mialem problem ze znalezieniem figurki zwyklego brother cpatain'a wiec sie pytam.spoko ze mozna go tak wystawiac.

Offline Wosho

Deamonhunters - potrzebna pomoc
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2005, 09:27:06 am »
i nie znajdziesz bo nie ma...
Albo uzywasz Sterna albo konwertujesz sobie np GK terminatora ;)

Offline Master Of Mordor

Deamonhunters - potrzebna pomoc
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2005, 11:46:40 am »
DH to trudna w prowadzeniu armia, dobra jako wsparcie dla innych, ale jeśli są sami...

Zaletą jest oczywiście ferless na wszystkich, no i zasady jak z Night Fight, jeśli strzelasz do grey knightów....Dobry jest True Git, nie ma to jak Stormboltery w połączenie z bronią do walki wręcz.

Jak nazwa wskazuje, idealna na demony, gdy znajdą się wokół lorda, to praktycznie się rozpuszaczają.

Mimo wszystko armia powolna. A że transport Rhino sie nie opłaca (automatyczny disembark po penetrating hit), sprawa jest ciężka.
Land Raider może być dobrym pomysłem, tyle że drogie to jak jasna cholera. I nie dokońca bezpieczne, paru Eldarów z lancami powinno sobie poradzi....Tak samo Zap Gun (czy jak to się zwie  ;) ).

We Wrocku już szykuje się pewien człowiek z DH, więc będę mógł sobie więcej z tą armią pograć, moimi Bloodziami.  :badgrin:
iroszima-1945r.
Czarnobyl-1986r.
Windows-2000

"For he today that sheds my blood with me shall be my battle-brother eternal"
Garść informacji o mnie

Offline krawat

Deamonhunters - potrzebna pomoc
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 20, 2005, 06:03:05 pm »
widzialem DH jako sojusznik w armi cadianow. musze powiedziec ze wywolalo to niezle zamieszanie na stole, bo khornowiec nie zdawal sobie sprawy jaka czeka go kontra :badgrin:
ZAPINAMY

Offline Wosho

Deamonhunters - potrzebna pomoc
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 21, 2005, 11:22:07 am »
A co czekało? :)

Offline Daronec

Deamonhunters - potrzebna pomoc
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 18, 2006, 04:50:16 pm »
Lepiej kupic 2 razy odzial i hq czy może kodeks?(byłem w sklepie i mi proponopwali te pierwsza opcje a druga na wiecej niz 500 pkt.) :?
yślę co by tu zacząc zbierac

Offline Qbas

Deamonhunters - potrzebna pomoc
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 18, 2006, 07:07:28 pm »
po 1. Nie bylo starszego tematu  :roll:
po 2. Najpierw kupuje sie codex a potem zaczyna zbierac armie.

Offline Daronec

Deamonhunters - potrzebna pomoc
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 19, 2006, 03:05:00 pm »
A mówili że jak se zbiore 2 razy odzial i hq to wtedy moge kodeks w sklepie od nich pozyczac na czas gry.Nie wiem :(  :? (A ma ktoś na sprzedaz pomalowanych grey knightow w power armorze na zbyciu?)
yślę co by tu zacząc zbierac

Offline Brat_Gabriel

Deamonhunters - potrzebna pomoc
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 19, 2006, 06:43:44 pm »
Hmm... mam pytanko odnosnie Daemonhunterów. Jako ze dopiero zaczynam i nie widziałem jeszcze nikogo grającego ta armią (z Poznania jestem) chciałbym sie dowiedziec co jest bardziej opłacalne jako support... waszym zdaniem + krótkie uzasadnienie prosze ^^

2x plutoy IQ po 20 chłopa z laskami i plazmami + Leman russ
2x armored fist sqad + leman russ
Deatchwatch kill team

pozdro.

Offline Vodecki

Deamonhunters - potrzebna pomoc
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 19, 2006, 09:51:07 pm »
Cytuj
Jako ze dopiero zaczynam i nie widziałem jeszcze nikogo grającego ta armią (z Poznania jestem)

Zielas z poznanskiego Barda gra ta armia, pogadaj z nim ;)

co do oddzialot to DEATHWATCH raczej jst do bani , reszta calkiem ok



 

anything