trawa

Autor Wątek: (WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500  (Przeczytany 7255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MariuszGGG

(WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 15, 2005, 01:25:13 pm »
Cytat: "cubus"
Cytat: "sokles"
Cytat: "cubus"
A co z hellblasterem, przeciez gdy rzucam 3 razy koscia latwo o miscasta. W czym sa dobrzy pistolierzy?


W kodeksie imperialnym pisze jak byk, że inżynier NIE może używać swojej zdolności na hellblasterze, a pistolierzy to dobra i skutreczna lekka kawaleria.


Ok, z tym inzynierem juz wiem. Chcialem sie spytac doswiadczonych graczy imperialnych, czy hellblaster czesto wybucha i jak temu zapobiec.


Za często ;)

Nie mozna temu zapobiec, jednak możesz zawsze skorzystać z przerzutów z 1 czaru magii heaven :)
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline cubus

(WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 15, 2005, 02:04:54 pm »
Uuuuuuuu.... cala moja koncepcja wystawiania zawsze hellblastera legla w gruzach. Teraz na malo punktow nie bede go wystawial, chyba ze faktycznie skorzystam z magii heavens. Ale imperium i tak polubilem, i bede je zbieral :D
Biseksualizm? Niewątpliwie podwaja twoje szanse na sobotnią randkę"- Woody Alen

"Gdy nie wiem, co robić, to na wszelki wypadek wolę zachować się przyzwoicie" - Antoni Słonimski

Offline Gogol

(WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 15, 2005, 03:47:11 pm »
helka jest świetna wystawiaj za 125 pkt tak nic ciekawszego niema a tym możesz tyrzymać przeciwnika w szachu ... jest ryzykowna ale sie zwraca więc bierz bierz bierz
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline _Młody_

(WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 15, 2005, 04:05:16 pm »
Zdecydowanie popieram. Jak ją masz to zawsze trzymasz przeciwnika w szachu przynajmniej. A i tak za te punkty nic lepszego nie wezmiesz. No i mozesz liczyć na to ze na misfire bedzie 6 :D
ozdro
Młody

Nec Hercules contre Szczures

Offline LinuX

(WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 15, 2005, 06:24:55 pm »
Hellblaster- wielkie pakerne strzelające g., które czasami rozwala za jedną salwą 10 ciężkich kawalerzystów.....
Sam pamiętam jak się cieszyłem, gdy gość rzuca mistfire, potem moja mina zrzedła gdy wypadła 6..... No i 30 hitów z S5, -3 Save i moja 8(była 12) Black Knightów poszła w pi**u
iwat Might and Magic! Wiwat wszystkie części! Wiwat Heroes of Might and Magic! Wiwat wszystkie części oprócz czwartej!
Wiwat Warszawski Klub Powergamers!

Offline MariuszGGG

(WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 16, 2005, 06:40:54 am »
A jaki idiota wchodzi swoja glowna jednostkas uderzeniowa w zasieg bliski hellki?
Sam jesteś sobie winien. Helka powiny sie zajać jednostki pomocnicze (baty, wilki), wtedy nie byloby problemu
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline Gogol

(WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 16, 2005, 07:59:31 am »
Cytat: "MariuszGGG"
A jaki idiota wchodzi swoja glowna jednostkas uderzeniowa w zasieg bliski hellki?
Sam jesteś sobie winien. Helka powiny sie zajać jednostki pomocnicze (baty, wilki), wtedy nie byloby problemu


No nie ładnie nie ładnie bitwy nie widzialeś więc nie bluzgaj  ... różne rzeczy się zdarzają czasem są wymuszone .... ale fakt faktem to dziwne
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline MariuszGGG

(WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 16, 2005, 08:06:13 am »
Bo mnie wkurza takie gadanie.
Jakas jednostka jest przegieta bo popelnilem blad i zrobilem wszystko zeby mi zrobila ja najwieksza krzywde. A teraz siedze w kacie, bucze i klne ze np. hellblaster jest przegiety, bo mi skosil 8 BK na bliskim zasiegu.

Jak kto se poscieli, ta se wyspi - jak mawiala moja babci. Nie ma co narzekac na rabek u spódnicy lub na krzywo skoszona trawe (to pilkarze)
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline LinuX

(WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 16, 2005, 11:26:03 am »
Ale czy ja narzekam.....???? Przecie mówie tylko, że Hellblaster rzecz dobra i należy ją wystawiać. Uspokój się stary..... Była taka sytuacja, a nie inna......
iwat Might and Magic! Wiwat wszystkie części! Wiwat Heroes of Might and Magic! Wiwat wszystkie części oprócz czwartej!
Wiwat Warszawski Klub Powergamers!

Offline krzak

Re: (WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 16, 2005, 12:13:49 pm »
Cytat: "cubus"

1 Captain @ 122 Pts
     General; Barding; Full Plate Armor; Warhorse
     Sword of Power [40]
     Enchanted Shield [10]

wywal mu enchant shielda i sword of power i daj mu armour of meteoric iron i dwuraka lub daj mu bardinga, full plate armour i shield i dwurak (bedzie miał na ostrzał 1+ save'a a w close combacie 2+ - to nie jest beznadziejny save
dzieki temu zaoszczedzisz troche punktów

Offline szczurek

(WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 16, 2005, 01:14:35 pm »
Cytuj
wywal mu enchant shielda i sword of power i daj mu armour of meteoric iron i dwuraka lub daj mu bardinga, full plate armour i shield i dwurak (bedzie miał na ostrzał 1+ save'a a w close combacie 2+ - to nie jest beznadziejny save
dzieki temu zaoszczedzisz troche punktów


No co ty ,tak jest dobrze .
Ma sv 0+ i wali jak dwurakiem tyle ,ze po inicjatywie :D
Bardzo dobry kombos ,sam takiego uzywalem i typ zadko ginal ,no i przywalic potrafil :)
Na upartego mozesz nawet Blood dragona na pojedynku przetrzymac :D

Offline _Młody_

(WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 16, 2005, 01:57:08 pm »
Cytat: "szczurek"

Na upartego mozesz nawet Blood dragona na pojedynku przetrzymac :D

Chyba thralla z dwurakiem i zbroją bo juz taki z KB to cie zerznie w pierwszej turze :D
ozdro
Młody

Nec Hercules contre Szczures

Offline Manfred

(WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 16, 2005, 02:04:29 pm »
nie sądze 3 ataki na 3+ z przeżutem 1 rana napewno wpadnie raniąc 2+ a potem save 4+ (moge się mylić torche się śpiesze) a ty pewnie 1 ranę zadasz ale ona ci się zwróci od gem of blood :D ale koleś niezły chciałem zdemetować pogłoski że może przetrzymać BD
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline szczurek

(WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 16, 2005, 02:17:49 pm »
Cytuj
Chyba thralla z dwurakiem i zbroją bo juz taki z KB to cie zerznie w pierwszej turze

oczywiscie ,ze thralla ,zalezy tez od przedmiotow jakie posiada :D

Offline krzak

(WFB) Moja pierwsza rozpiska empire na 1500
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 16, 2005, 05:00:21 pm »
ale w mojej kombinacji mozesz wziąśc za te punkty albo worda, albo jeden z ajniejszych przydmiotów rod of command

 

anything