Autor Wątek: komiks - dziecinada, strata czasu itp  (Przeczytany 3314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Petrov

komiks - dziecinada, strata czasu itp
« dnia: Luty 05, 2003, 01:02:23 pm »
Czy nie wkurza was czasem ogólny stosunek do komiksu w naszym kraju? Jest o wiele lepiej niż parę lat temu, ale ciągle komiks jest często traktowany jako bzdurne rysuneczki z dymkami (oczywiście dla dzieci).
Większości osób, z które pytam co wiedzą o komiksie, kojarzy się on z Kaczorem Donaldem  :( .

Raz rozmawiałem z jedną gościówą. Pytam się czy zna jakąś fajną księgarnię w Siedlcach, gdzie można znaleźć komiksy. A ona na to "To ty komiksy czytasz?"  :? (czy wam też zdarzają się takie sytuacje?) Teraz dałem sobie spokój i nie tłumacze już, że większość komiksów kierowana jest do dojrzałego odbiorcy.

W księgarniach komiksy są olewane równo (przynajmniej w Siedlcach), a w "kolporterach" znajdziesz tylko pozycje FunMedia.

co powiecie?
ar... war never changes...

Offline Clayman_

komiks - dziecinada, strata czasu itp
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2003, 01:06:12 pm »
a znasz ta panienke z idola?





jak rozumiem temat i tak niedlugo wyleci bo niedawno byl niemal identyczny
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline wielebny

komiks - dziecinada, strata czasu itp
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2003, 01:17:36 pm »
no, :], zobacz "Komisky sa dobre dla dzieci", chyba nawet z pierwszej strony jeszcze nie zszedl



zeby nie bylo ze se posty nabijam to zmieniam tutaj - > jednak juz zszedl z pierwszej, oochh  :wink:

Offline Petrov

komiks - dziecinada, strata czasu itp
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2003, 01:31:07 pm »
nie wiedziałem, że był już taki temat.
ar... war never changes...

Offline Cujo

komiks - dziecinada, strata czasu itp
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2003, 03:55:30 pm »
Petrov, najpierw sie rozejrzyj po forum, potem zajrzyj do topicu "Slowo na niedziele" a pozniej wyciagnij wnioski i zostan przykladnym obywatelem. Niewiedze trzeba leczyc. Live long and prosper.

Temat sie dubluje jak w-morde-strzelil, ponizej link do poprzedniego:
http://forum.gildia.com/viewtopic.php?t=1153
Zamykam.
:dead:
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft