trawa

Autor Wątek: A co z Chronopia?  (Przeczytany 13450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ruthra

A co z Chronopia?
« dnia: Październik 21, 2002, 09:18:52 pm »
Czy ma ktos nowe wiadomosci dotyczace Chronopii? Jak dla mnie w niektorych aspektach bila na glowe Warhamca... ale sie burza rozpeta:)
A moze ktos pozbiera do kupy wszystkie systemy bitewne dostepne w Polsce i zrobi ankiete.
-
Ruthra
http://palmtop.pl :: Wortal Technologii Mobilnych
------------[Mio 528 --> Tungsten C ]------------

Offline rado

A co z Chronopia?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2002, 06:34:18 am »
Chronopia wlasnie zostala wznowiona (2 edycja), powstaja nowe figurki (duuuzo lepsze od poprzednich ktorre byly nieco... kulfoniaste) Wszystko nabiera rozpedu. Zajrzyj na strone Excelsiora- w tej chwili Chronopia to ich dziecko. A- wlasnie. Oprocz nowej Chronopii w 2003 swiatlo dzienne zobaczy Unlimited Warzone. Ogladalem i polecam.

RAJ

  • Gość
A co z Chronopia?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2002, 06:51:51 am »
Cytat: "rado"
Chronopia wlasnie zostala wznowiona (2 edycja), powstaja nowe figurki (duuuzo lepsze od poprzednich ktorre byly nieco... kulfoniaste) Wszystko nabiera rozpedu. Zajrzyj na strone Excelsiora- w tej chwili Chronopia to ich dziecko. A- wlasnie. Oprocz nowej Chronopii w 2003 swiatlo dzienne zobaczy Unlimited Warzone. Ogladalem i polecam.

Podaj jakies linki...
A tak przy okazji - skoro siedzisz w chronopii to moze chcialbys dawac na Gildie regularne newsy o niej? I moze jeszcze jakies teksty?

Offline rado

A co z Chronopia?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2002, 06:56:59 am »
Co moge- zrobie ale moj czas jest- niestety- bardzo limitowany. Najswiezsze informacje o Chronopii i Warzone sa u producenta- http://www.excelsiorgames.info/news.cfm Polecam skontaktowac sie z Thomasem Talamini- to w tej chwili najbardziej kompetentna osoba do udzielania informacji- ew. zs spadkobiercami Targeta- Paradoxem. Dzialo sie bedzie baardzo duzo- jesli przynajmniej czesc z poglosek jest prawdziwa. Trzy gry komputerowe, film pelnometrazowy, przemodelowanie armii- tyle poglosek. Co okaze sie prawdziwe- zobaczymy

Offline Ulthran

A co z Chronopia?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 22, 2002, 03:43:49 pm »
:!::?::!::?::!::?: WARZONE WRACA :!::?::!::?::!::?:
Jeżeli tak to wreszcie odkurze moje figureczki (Bauhaus i Cybertronic) jejku ale będzie fajnie!!!!!

Offline Christof

A co z Chronopia?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 22, 2002, 03:47:50 pm »
Tez juz nie moge sie doczekac Ultimate Warzone; a podrecznik Chronopia 2 juz leci... :D

Offline rado

A co z Chronopia?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 22, 2002, 03:48:54 pm »
Tak-  nowa edycja jest zatytulowana "Ultimate Warzone" z wszystkimi kodeksami zawartymi w podreczniku, nowymi figurkami (nowa Mishima juz sie rzezbi), czyms co sie nazywa batalion boxes (calymi armiami w pudelku) i po normalnych cenach (czyli bez chorych narzutow GW). Jest jeden problem- nie sadze zeby ktos porwal sie na sprzedawanie tego w Polsce...

Offline Ruthra

A co z Chronopia?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 25, 2002, 10:34:47 am »
Cytat: "rado"
Co moge- zrobie ale moj czas jest- niestety- bardzo limitowany. Najswiezsze informacje o Chronopii i Warzone sa u producenta- http://www.excelsiorgames.info/news.cfm

Cosik ten adres nie dziala:( Moze to chwilowe ale juz pare razy sie staralem
-
Ruthra
http://palmtop.pl :: Wortal Technologii Mobilnych
------------[Mio 528 --> Tungsten C ]------------

Offline rado

A co z Chronopia?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2002, 12:19:02 pm »
Nie wiem... u mnie dziala bez zarzutow

Offline Siena

A co z Chronopia?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 30, 2002, 11:38:17 am »
:D O w morde moj pierwszy bitewniak powraca!!!!???
      Ach te wyrabiste chwile gdy moi chlopcy z capitolu prali chlopcow z mishimy i bauhausu legionowi tez sie dostawalo :twisted:
 :( No ale tez najwieksze porazki to LEGION mi sprawil (kumpel gyl chyba opetany przez samego Alakhaia) :wink:
Tylko zal pozostal ze system padl w Polsce,ale moze sie to zmieni????
Co o tym myslicie

Offline rado

A co z Chronopia?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 30, 2002, 12:26:07 pm »
Z tego co wiem zmieni sie i to dosc szybko. Pozostaje tylko chwilke poczekac. Druga edycja Chronopii robi naprawde dobre wrazenie, reguly do Ultimate Warzone tez nie wygladaja najgorzej... jesli wszystko pojdzie dobrze mozliwe ze pojawia sie ponownie- oczywiscie przetlumaczone i w pelnej wersji. Pozyjemy- zobaczymy.

Pozdrawiam

Jankiel

  • Gość
A co z Chronopia?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 05, 2002, 01:03:50 pm »
Może być nawet nie tłumaczony. O nowych regułach do Warzone nic nie wiem, ale te z drugiej edycji były całkiem niezłe (poza hth). Trzeba by tylko przekonać sklepy w Polsce, aby zaczęły to sprzedawać. W Bardzie w Katowicach jest Mage Knight, a nie ma Warzone czy Chronopii. Absurd :evil:

Offline Janek Pietkiewicz

A co z Chronopia?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 22, 2003, 06:23:55 pm »
To nie jest absurd.
Mage Knight ma oficjalnego dystrybutora w Polsce, a Warzone - nie.

Offline Corey

A co z Chronopia?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 22, 2003, 09:07:04 pm »
zawsze tak jest
co do Warzone - widzialem nowe figurki do mojej pierwszej armiii Cybertronicu - super. ale do Capitolu toniewiele sie zmienilo - 2 armia :D
+++++++++++++++++++++++
Wieża Aniołów
Serce Prawdziwego Mrocznego Anioła
www.wieza.aniolow.prv.pl

Offline LordThom

Zazdroszcze
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 09, 2003, 02:38:13 pm »
...wam tego doswiadczenia, rzucacie nazwami, tytulami, podnicacie sie, wkurzacie, a ja tylko mam malutenka armie orkow&goblinow...;] wiecie why? nie mam kasy na podreczniki... figurki... i tak dalej... kurde, chyba pomylilem post... to nie post: pozalmy sie;]]
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]