Autor Wątek: CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???  (Przeczytany 15675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline The2nd

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« dnia: Luty 04, 2003, 08:57:06 pm »
Albo mam zaćmienie , albo nikt nie poruszył tego tematu! Jeżeli się powtarzam,to odrazu wywalić ten temat!!! Jeżeli nie to pytanie w tytule obowiązuje. Jako mały chłopiec szukałem czegoś w czym mógłbym się pograżyć, czymś zająć i tak znalazłem komiks. On jest dla mnie czymś szczególnym, moją oazą dzieciństwa, moim hobby. Miałem w swoim życiu okres bliższej znajomości z polską słożbą zdrowia, i to komiksy sprawiły że to wydażenie nie zwichnęło mi umysłu!! zawsze miałem jeden zeszyt by uciec od dnia codziennego. tak że pytam śie jaki jest z kolei wasz stosunek do komiksu?
I would die a thousand deaths before I let you harm another."

Offline KoM@R

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2003, 09:00:31 pm »
komiks w moim życiu jest :czymś ważnym ,odskocznią ,drugim życiem,zabawą,hobby,życiem(przeadzam),rzeczą która sprawia ,że chce się żyć itp. :oops:  :oops:
mmmm....

Offline Macias

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2003, 09:12:33 pm »
komix-jedna z milosci mojego zycia 9 dokladnie jedna z trzech) :D
ale w sumie jakby sie tak zastanowic, to troche tak jest.....

Offline wilk

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2003, 10:35:00 pm »
Dla mnie to po prostu hobby...choc... jakby sie zastanowic to jest to nawet moja pasja  :D

Offline Inszy

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2003, 10:39:45 pm »
Hobby
Miłość
Odskocznia
Pasja
Zabawa
Złodziej

<kolejność dowolna>
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Macias

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2003, 11:07:40 pm »
o zlodzije na pewno! :D
hobby i psja?tez...milosc....no chyba jednak
zjadacz czasu? of koz ze si!
odskocznia?...tia...
czyli wszystkjo sie zgadza

Offline pookie

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 04, 2003, 11:36:50 pm »
Miłość?

Hmm, no ja zawsze preferowałem skąpo odziane przedstawicielki płci pięknej... Ale każdy ma prawo do własnych wyborów. Powodzenia chłopaki. :lol:
 for Pookie

Offline Inszy

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 04, 2003, 11:59:39 pm »
Precyzuję:
Miłość platoniczna :twisted:

<a by się moja Zuzia zdziwiła>
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Cujo

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 05, 2003, 02:26:53 am »
Komiks jest dla mnie czyms, co pomaga mi myslec, ze mam jakies zajawki w zyciu, ktore nie przemijaja jak wiekszosc trafiajacych sie po drodze.
A jest komiks zajawką bo jestem wizalistą i wzrokowcem. Odpowiada mi taki sposob opowiadania historii.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline grze.hu

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 06, 2003, 01:53:40 pm »
choroba-musze sie leczyc !
ralala

Offline Arusiek

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 06, 2003, 03:38:06 pm »
Chyba dla wszystkich z nas jest hobby. Dla mnie jest jeszcze połykaczem pieniedzy. Ale i tak go kocham

Offline Abito_Galou

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 06, 2003, 04:48:35 pm »
komiks to komiks , tak samo jak książka , filmy itd. Sztuka w formie rozrywki. Poza tym wiąże mnie z Nawiasem ,z pewnymi ludźmi a ostatnio także sam napisałem scenar ,któy być może zostanie publikowany. W każdym razie komiks nie jest dla mnie jakimś "wielkim hobby" - kiedyś tak myślałem ,ale poznałem pewne osoby i wiem ,ze przy nich to ja jestem "taki pikuś" ;)
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline Killah

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 07, 2003, 11:15:55 am »
Jeżeliby uznać, że dla każdej osoby (lub chociaż 'wiekszej połowy'  :lol: ) styczność z komiksem sprawiła, że się od niego w pewnym sensie uzależnił, to ja raczej nie miałem wyboru i styknąłem się z tą formą 'tfurczości' przypadkowo.

Na pewno pochłania to mnóstwo kasy, ale gdy myślę, na co innego mógłbym wydać tyle samo kasy, ile wydaję na komiksy, to nic rozsądnego nie przychodzi mi do głowy - a do tego sprawia mi to przyjemność, więc chyba jest ok.

Następnie, komiks napewno jest tym czymś, co wypełnia mniej ciekawe chwile mojego życia i jest odskocznią od szarej rzeczywistości.

Ostatecznie, napewno jest wielką pasją, coś co pozwala mi się czuć troszkę lepszym od ludzi, którzy tej przyjemności nie doznali...

aleee...rozgadałem się  :oops:
Pain don't hurt" - Patrick Swayze

Offline Błendny Komboj

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 08, 2003, 09:07:20 pm »
Czymś takim do czytania.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Abito_Galou

CZYM JEST KOMIKS W TWOIM ŻYCIU???
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 09, 2003, 11:59:46 am »
Widać - zgadzam się z Kombojem :]
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

 

anything