trawa

Autor Wątek: Baldur's Gate I - czy wszyscy już zapomnieli?  (Przeczytany 60721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline WhiskeyWolf

Baldur's Gate I - czy wszyscy już zapomnieli?
« Odpowiedź #165 dnia: Grudzień 06, 2007, 03:12:47 pm »
Jak dla mnie, dwóch wypasionych magów i dobry łowca załatwia sprawę. Tylko, żeby z tymi magami przejść pierwszą połowę gry to się trzeba nieżle nagimnastykować  :) . Ale to właśnie w tej grze lubię. Samemu można sobie dostarczać większych emocji :) .

Offline Kriss

Baldur's Gate I - czy wszyscy już zapomnieli?
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 03, 2008, 09:40:55 pm »
Cytat: "Ribald"
Stwierdzam że Black Isle przygotowało naprawdę fajną alternatywę teamu dla tych, którzy nie chcą grać charakterologicznie dobrymi postaciami.


Ja zawsze brałam do drużyny Shar –Teel i Kageina, z resztą postaci jakoś kombinowałam. W drugiej części bardzo brakowało mi właśnie Shar-Teel  i wolałabym, żeby autorzy zamieścili ją także w  "dwójeczce" zamiast np. Jaheiry.
Mam pytanie czy zarażenie wilkołactwem w BG I ma w ogóle jakieś konsekwencje?
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."


Offline Ribald

Baldur's Gate I - czy wszyscy już zapomnieli?
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 03, 2008, 10:16:34 pm »
Ilekroć widzę posta Kriss w PC wiem że będzie o Baldurze:)
Taki sympatyczny składnik stałości świata :)

Jaheira klimatem może fajna postać, ale do jakiejkolwiek walki przydatna średnio. Shar-Teel to była herod-baba za to :D Można by jej jakąś fajną podklasę wrzucić w dwójce, faktycznie szkoda.

Odnośnie likantropii to dokładnie nie pamiętam. Albo nic się nie działo, albo drużyna umierała po jakimś tygodniu. Generalnie w tych wszystkich zadaniach czasowych w BG I ciężko było coś spaprać.
Swoją drogą fajny był klimat tego questa. Jak i całe TOSC, szkoda że takie krótkie :(
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Pawłow

Odp: Baldur's Gate I - czy wszyscy już zapomnieli?
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 27, 2012, 11:42:46 am »
http://baldursgate.com/


Hail to the King baby!  :biggrin:   
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2012, 11:46:52 am wysłana przez Pawłow »
shit happens

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Baldur's Gate I - czy wszyscy już zapomnieli?
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 28, 2012, 11:16:36 am »
Nie ma czym się podniecać, to będzie zwykły mod, nic szczególnego. Tyle, że wyjdzie na produkty Apple'a, czyli najbardziej znienawidzonej przeze mnie firmy. Na pewno nie kupię (tym bardziej, że cena jest z kosmosu, całą sagę można będzie mieć za ułamek ceny tej wersji "rozszerzonej").
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Baldur's Gate I - czy wszyscy już zapomnieli?
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 28, 2012, 12:41:06 pm »
Dodatkowo nie będzie wersji PL, wymóg instalacji BeamDoga, wspomniana cena i najprawdopodobniej płatne DLC.

    

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Baldur's Gate I - czy wszyscy już zapomnieli?
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 28, 2012, 05:32:15 pm »
Dodatkowo nie będzie wersji PL Gabrieli Kownackiej, wymóg instalacji BeamDoga, wspomniana cena i najprawdopodobniej płatne DLC.
fix'd
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Baldur's Gate I - czy wszyscy już zapomnieli?
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 30, 2012, 05:35:46 pm »
Dodatkowo nie będzie wersji PL, wymóg instalacji BeamDoga, wspomniana cena i najprawdopodobniej płatne DLC.
fix'd again:
http://forum.baldursgate.com/discussion/2332/wazna-informacja-na-temat-polskiej-wersji
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Baldur's Gate I - czy wszyscy już zapomnieli?
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 30, 2012, 09:45:43 pm »
Zgadza się. Dzięki frajerom, którzy za darmo będą napełniać kasę osobom tworzącym tego moda. Jedyne koszty jakie poniosą to licencja i robocizna kilku osób. Resztę zrobią lemingi (do tego nie zdziwiłbym się gdyby mieli sponsorów). Jak dla mnie próbują wyciągnąć kasę z odgrzanego kotleta i tyle.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Baldur's Gate I - czy wszyscy już zapomnieli?
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 31, 2012, 01:38:33 am »
fix'd again:
http://forum.baldursgate.com/discussion/2332/wazna-informacja-na-temat-polskiej-wersji

I dlatego odświeżę sobie wersje na 12 CD pod znaczkiem CDProjekt, zamiast pchać się w skok na kasę.

 

anything