trawa

Autor Wątek: Galeria figurek do Mordheim!  (Przeczytany 326182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 30, 2005, 07:57:08 am »
MISU - ale, że tobie się on podoba?! Przeciez on nie ma zrobionych paznokci, ani płytek chodnikowych!! U mnie to go wykresla z listy ładnych modeli;]
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 30, 2005, 09:44:40 am »
Figsy ładne i dobrze pomalowane.. Ale jesli moglibyśmy powątpiewać w realność Maćkowego aneura w świecie mordheima to Ci panowie dla mnie nadają się jedynie na pomniki przed świątyniami!
Kamil. (miszczu)

Offline SKAV

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 30, 2005, 12:24:30 pm »
zajefajny aenur :D
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 30, 2005, 01:02:26 pm »
:shock:
OMG, ten Aenur z diabłem jest naprawdę... Robi wrażenie! :D

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 01, 2005, 11:57:12 am »
ma plytki chodnikowe... a paznokcie... nikt nie jest idealny.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 06, 2005, 12:05:43 am »
Mozna w najbliższym czasie spodziewać się jakichś mowych fotek? :) Np. Reikland Seby bym chętnie zobaczył :D. Albo resztę Averlandu MiSiA.

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 06, 2005, 09:35:54 pm »
Myślę zeby Seba mógł równierz wrzucic swoje Basty!
Jesli omnie chodzi to z pewnościa za jakieś dwa tygodnie wrzuce Bretkę! (jak tylko wyjdzie z pod pendzla Michała!)
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 07, 2005, 11:18:33 am »
niedlugo... mam aparacik ze soba to jak znajde chwile to zrobie i wrzuce kapitana z kusza (3 jego wersja), pulapki, reszta nie jest taka ladna... no moze jeszcze rusznice.

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 07, 2005, 07:58:31 pm »
Niestety rozminelismy sie dzisaj z Maćkiem!

Zato fotnełem moje jeszcze resztki:

Pan Priest i Pan Strzałek (niestety przzód strzały sie ułamał i jeszcze go nie dorobiłem- ale jak juz to uczynię to wymienię te zdiątko)





Łowcy.. Kusza w dłoń i... wiele trupów (łupów)





I obiecany niedzwiedz!!





Miłego ogladania..

Za niedługo Bretka!!
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 08, 2005, 10:26:32 am »
jakby to powiedziec... zaelot "strzalek" ma reke i kikuta... trzeba bylo to wypilowac albo cos... bo widac miejsce obciecia pacynki (sam ja obcinalem). Jakby mu cos tam pełzło... ale to nie wyglada fajnie. Reka milicjanta pasuje. dorobilbym tez troszke kapiacej krwi... strzala by sie trzymala a i wygladaloby super. PREIST ma cos z oryginalnego ale bardziej upasiony jest... ten to pewnie pierwszy do korytka jest. Ach ci asceci.

Pytanie o spojnosc kolorystyczna... ale mozna zrozumiec, ze herosi sa pstrokaci i sie wyrozniaja.

Opiekun... troche nie widac jego malowania ... ale foto ladnie go prezentuje. Sporo wygladza jego malowanie.

Fajnie malowany jest metal... widac ze zwashowany a potem lekko pociagniety srebrnym....  :)  tak myslalem nad takim malowaniem averlandu ale nie pasuje... oni maja kase i dbaja o bron. Jednak malowanie z brozowego podkladu czy washowanie to fajnie wyglada.


Bretonnia fajnie pasuje na WH... plastiki maja duzo "wiesniackich" dodatkow takich jak palki, rekawice, sakiewki... idealnie do mordheim pasuja... jedyny problem to to, ze kazda nowa banda jest robiona z brettoni :D Robi sie tendencyjnie. Latarnia jest bardzo fajna! Lyse glowy itp tez superowo pasuja do mordehima... ale za duzo sie robi bretonni-->WH. to juz z 3 bandy takie znam.

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 08, 2005, 10:59:18 am »
jak tylko pojawiło się pudełko bretońskiej piechoty - kupiłęm tegoż samego dnai i rpzerobiłem na swoich drugich WH. ale powiem tak: chociaz modele super, części super...blablabla - to jednak ja jestem za figurkami METALOWYMI bo jak wiemy "metal jest szlachetniejszy"... nie używam już plastikó do mordheim, mają smętną fakturę, mniej szczegułów... obecna (trzecia) banda WH jest strikte z METALI i tez jak wiecie z Bretońskich:) i mi sie to bardziej podoba...

Co do modeli Kamila: reka zelota "strzałka" serio jest po prostu BIEDNA... trzeba fgo było przynieśc, zjechał bym ci go prostnica i po kwasie - 4 sekundy by to trwało, w porywach mozę 5...

bretońskie plastiki jako WH pomalowane fajnie, ale twoje zdjęcia maja taki żółty odcień, przez co nie widać dokąłdnie malowanai... (robisz przy sztucznym świetle bez uzycia lampy błyskowej co?)...

niedźwiedź spoko, opiekun spoko - oba modele widziałem... sa łądne... fajnie ma opiekun skure robioną...

wracając do zelota - Kamil, musisz nauczyć się KLEJENIA części ze sobą... taka strzała jest z góry skazana na niepowodzenie... (o ile mżna tak to nazwać)... ona na 100% odpadnie, ty ją dokleisz, a ona znów odpadnie, poniewaz powierzchnia nośna jest zbyt mała... tak jak mówi misio - dorób tam krew, "naciągnij" ją na drzewce strzały po obu stronach - i to się będzie wtedy łamac wyżej, ale nei przy ręce oprzynajmniej:)

Pozdrawiam...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 08, 2005, 12:22:35 pm »
Cytuj
Bretonnia fajnie pasuje na WH... plastiki maja duzo "wiesniackich" dodatkow takich jak palki, rekawice, sakiewki... idealnie do mordheim pasuja... jedyny problem to to, ze kazda nowa banda jest robiona z brettoni  Robi sie tendencyjnie. Latarnia jest bardzo fajna! Lyse glowy itp tez superowo pasuja do mordehima... ale za duzo sie robi bretonni-->WH. to juz z 3 bandy takie znam.


Marudzisz! Ja tez je widziałem i przyznam ze nie powtarzały sie zadne modele (a przynajmniej ich konwersje!) a WH na starych wzorach to juz prawie standard! Jedno i to samo!!
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 08, 2005, 02:32:43 pm »
Cytuj
Co do modeli Kamila: reka zelota "strzałka" serio jest po prostu BIEDNA... trzeba fgo było przynieśc, zjechał bym ci go prostnica i po kwasie - 4 sekundy by to trwało, w porywach mozę 5...


moment to trwa... :D


Kamil... a widzales dwie identyczne konwersje, ze mowisz, ze sie powtarzaja? :D I nie jest to jedno i to samo... po prostu jest teraz TREDNY robienie WH z bretki... kazdy, kto zaczyna zbierac reikland/WH kupuje to pudlo. Zreszta reikland tez. Jest to oczywiscie tansze. Nikt tez nie powiedział, że widziales te same bandy co ja... co tym bardziej swiadczy o ich popularnosci. Nazroth juz jedna bande sprzedal bretki-WH, teraz tez pewnie sprzeda, do tego twoja... jest tych band sporo (ten bretonczyk z ikona jest dosc popularnym rozwiazaniem preista).

Czy slowo "marudzisz" jest sensowna odpowiedzia na posty?

Cytuj
Kamil, musisz nauczyć się KLEJENIA części ze sobą...


nalatwiej nawiercic te reke na wylot malutkim wietlem i nie bedzie co odpadac jak po prostu wsunie sie te strzale w twoj...  i najwyzej doklei sie grot.

p.s.

polakieorwane wygladaja lepiej te kislevickie figurki... nie wiem jak robisz z WH ale jak lakierowac to szystkie i metale i plastiki... inaczej to dziwnie wyglada.

Offline SKAV

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 08, 2005, 05:49:25 pm »
hehe kolejne ładne modele :D
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 08, 2005, 09:48:19 pm »
Cytuj
Kamil... a widzales dwie identyczne konwersje, ze mowisz, ze sie powtarzaja?  I nie jest to jedno i to samo... po prostu jest teraz TREDNY robienie WH z bretki... kazdy, kto zaczyna zbierac reikland/WH kupuje to pudlo. Zreszta reikland tez. Jest to oczywiscie tansze. Nikt tez nie powiedział, że widziales te same bandy co ja... co tym bardziej swiadczy o ich popularnosci. Nazroth juz jedna bande sprzedal bretki-WH, teraz tez pewnie sprzeda, do tego twoja... jest tych band sporo (ten bretonczyk z ikona jest dosc popularnym rozwiazaniem preista).


Niewidziałem jeszcze drugiego priesta z ikonką! Gdzie go widziałeś??
Pozatym dziwi mnie twoje narzekanie na temat duzej ilosci Bretońskich WH! Przecierz na tej podstawie można było by stwierdzić ze wszystkie bandy ludzkie (takie jak reilkand) są nudne poniewarz wiekszośc graczy robi je z pudła milicji!! Myśle


A nad rączką jeszcze popracuje!
Kamil. (miszczu)