Autor Wątek: Galeria figurek do Mordheim!  (Przeczytany 326138 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kapitan_Hak

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1575 dnia: Marzec 05, 2008, 09:31:31 pm »
Cytat: "Lunn"
Włosy ma niedostatecznie rozjaśnione

Ja wolę brunetki ;). Natomiast portki wyglądają w realu lepiej niż wyszły na zdjęciu, na którym wydawać by się mogło, że są na nich tylko 2 warstwy.

@Telchar
Fajny model wybrałeś; świetny jest ten wywalony ozór ;)! Porządnie pomalowany, choć  wolę osobiście skavenów w ciemniejszej karnacji.

@Inq
Zielony strój, czapeczka z piórkiem... rzekłbym, że to Robin Hood, który porzucił swój wysłużony łuk i poszedł z duchem czasu ;)!

Offline MK

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1576 dnia: Marzec 05, 2008, 10:31:33 pm »
@Inq koniecznie popraw oczy, bo te wyglądają nie najlepiej, przez to figsa sporo traci. Przydałoby się też trochę rozjaśnień gdzieniegdzie. A tak poza do gry się nadaje, a to jak myślę ma być jej główne zadanie :).
ww.najmita.net - serwis społeczności Mordheim

Offline Azganoth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1577 dnia: Marzec 05, 2008, 10:57:30 pm »
Cytat: "Khogall"
Cholernie wrecz milicyjny. Mogles pokusic sie o jakas konwersje.


W boxie milicji nie ma prawej ręki z pistoletem skierowanej na wprost (wiem bo sam skleiłem figsa o niemal identycznej pozie) tak więc jakaś mała konwersja chyba jest ;) No i kapalesz ten pan ma również przerobiony nieco z tego co widzę. A co do malowania to całkiem  staranne ale nic poza tym, kojarzy mi się z postacią leśniczego :p
url=http://www.najmita.pl]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1578 dnia: Marzec 05, 2008, 11:09:57 pm »
Telchar dzięki za 3 poradniki (za prostowane na BP), może rzeczywiście rzucę się jeszcze raz na te oczy.

@Hak to jest Robin Hood który postanowił walczyć z biedota i przepychem miasta potępionych. ;)

Offline Grzegosław

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1579 dnia: Marzec 07, 2008, 03:22:43 pm »
@Leszczu- pisząc przybrudzić chodziło mi o dodanie kilku rozerwań na portkach lub jakąś łatę. Z ryja mu widać taką nieludzkość jeszcze bez tych gałek ocznych ..fajnie i tu własnie o czym mówię żeby na całym ciele ta masakryczność się pojawiła  :D

@Skavenblight- do samej figurki dodał bym coś żeby na pierwszy rzut oka można było poznać że jest ona z mordheimu, tyle sam za pierona nie wiem co(może jakieś mroczne zwierze kotopodobne które wije się koło nogi , lub jakiś tatuaż w który by Ją trochę przymroczni

@Inquisitor_Matematicus- myślę że jak będziesz miał całą bandę tak pomalowaną to niepowiedziane że  nie będzie się lepiej prezentować niż banda w której połowa figurek jest suuper pomalowanych a druga nawet nie zaczętych lub nie skończonych. I ode mnie duży plus za wywiercenie dziurki w lufie (chyba że to czarna kropka  :) )

@MK nie wiem jakie masz dalsze plany ale na twoim miejscu od*ebał bym taką podstawkę żeby całość modelu stworzyła taką minidioramę

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1580 dnia: Marzec 07, 2008, 04:36:27 pm »
Cytat: "Grzegosław"
@Inquisitor_Matematicus- myślę że jak będziesz miał całą bandę tak pomalowaną to niepowiedziane że  nie będzie się lepiej prezentować niż banda w której połowa figurek jest suuper pomalowanych a druga nawet nie zaczętych lub nie skończonych. I ode mnie duży plus za wywiercenie dziurki w lufie (chyba że to czarna kropka  :) )


Wiercona. Ten nawyk ma z 40k ;)

Offline Skavenblight

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1581 dnia: Marzec 08, 2008, 10:11:32 am »
Cytat: "Grzegosław"

@Skavenblight- do samej figurki dodał bym coś żeby na pierwszy rzut oka można było poznać że jest ona z mordheimu, tyle sam za pierona nie wiem co(może jakieś mroczne zwierze kotopodobne które wije się koło nogi , lub jakiś tatuaż w który by Ją trochę przymroczni

Ale ona ze swoim kupcem przyjechała z daleka - nie musi chyba być mroczna ;)
Jako że kupiec i ochroniarka są do kolorowych krasnali Haka, to i oni muszą zachowywać konwencję.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1582 dnia: Marzec 08, 2008, 11:42:38 am »
Genialny ten ochroniarz kupca.. Chyba zmienię pracę i zostanę arabskim handlarzem.
Cytuj
@Skavenblight- do samej figurki dodał bym coś żeby na pierwszy rzut oka można było poznać że jest ona z mordheimu, tyle sam za pierona nie wiem co(może jakieś mroczne zwierze kotopodobne które wije się koło nogi , lub jakiś tatuaż w który by Ją trochę przymroczni


Bron boże nie słuchaj tego Pana. Osobiście 3 razy mniej bym sie bał demona niż takiej wymuskanej kobietki w zwiewnych szatach. Połączenie, gracji i piękna kobiety z ostrymi jak brzytwa ostrzami szabel, przyprawiają mnie o ciarki (i to nie z podniety).

Model ten wygląda na szkolona mistrzynię zabójców. Taki ochroniarz to prawdziwy skarb.. i to nie dzięki cudownym wypukłością powyżej nagiego pępka.


Jak już jestesmy w takiej tematyce pozwolę sobie:

Złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim niewiastom które zaszczycają obecnością nasze figurkowe zmagania umilając nasze hobby. Dzięki wszystkim białogłowom!!
Kamil. (miszczu)

Offline MK

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1583 dnia: Marzec 14, 2008, 09:49:24 pm »
Dla tych wszystkich co nie bywają na BP (są tu tacy w ogóle?):

Assassin Adept
ww.najmita.net - serwis społeczności Mordheim

Offline Khogall

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1584 dnia: Marzec 14, 2008, 10:03:23 pm »
Cytat: "MK"
Dla tych wszystkich co nie bywają na BP (są tu tacy w ogóle?):

Ja.

A zabojca fajny, choc bez fajerwerkow. Na stol jak najbardziej moze byc i wygladac tam b ladnie. Jak uzyskujesz matowy czarny?

K.
img]http://img124.imageshack.us/img124/3803/asianlv9.png[/img]
http://www.krolowamorz.yoyo.pl

Offline MK

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1585 dnia: Marzec 14, 2008, 10:29:11 pm »
Cytat: "Khogall"

jak uzyskujesz matowy czarny?


Podkład Chaos Black w sprayu.
ww.najmita.net - serwis społeczności Mordheim

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1586 dnia: Marzec 15, 2008, 07:16:24 pm »
Kapitan do Reiklandu (Sword, crossbow & Duelling Pistol):



Wiem, nadlewy nie są usunięte itd. itp. Interesuje mnie sprawa konwersji, umiejscowienia. Prosiłbym o ocenę pracy pod tym kątem, na tyle na ile zdjęcie pozwala.

Figurka jest przekonwertowana z tej:



Chodzi o kusze. Pistolet zostanie zmieniony na ten:



(Tak wiem jest to lewa ręka)

Offline Dwalthrim

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1587 dnia: Marzec 15, 2008, 07:23:42 pm »
Przeróbka spoko,  kapitana Reiklandu zrobionego z inżyniera jeszcze nie widziałem więc  zdecydowanie in + 8)! zmień mu tylko pistolet, pozbądź sie nadlewów i będzie git   ;)
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Lunn

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1588 dnia: Marzec 15, 2008, 07:32:26 pm »
Świetny pomysł i póki co bardzo ładne wykonanie. Tylko go jeszcze fajnie pomaluj ;)

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1589 dnia: Marzec 15, 2008, 07:34:13 pm »
Cytat: "Lunn"
Świetny pomysł i póki co bardzo ładne wykonanie. Tylko go jeszcze fajnie pomaluj ;)


Dziękuje bardzo, postaram się. Właśnie go czyszczę i wymieniam pistolet  8)

 

anything