trawa

Autor Wątek: Galeria figurek do Mordheim!  (Przeczytany 326125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline barker_s

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1545 dnia: Styczeń 30, 2008, 08:20:25 am »
Przychylam sie do opinii wiekszosci, bardzo fajny SL ;) . Szczegolnie na ostatnim zdjeciu na faldach plaszcza genialnie to wyglada. Te zdobienia na krancach rekawow rowniez swietnie sie prezentuja. Jedyne do czego bym sie przyczepil to wlosy, jakos nieszczegolnie mi sie podobaja.

Offline vader_NH

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1546 dnia: Styczeń 30, 2008, 12:27:16 pm »
Nie chcę być wścipski, ale gdzie jest Staff :?:  ;)


Fajna figurka. Ja mam męskiego warlocka zrobionego z "Priest of Ulryk"

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1547 dnia: Styczeń 30, 2008, 05:51:49 pm »
Tutaj przynajmniej wiadomo za co płaca te 15 gc panowie z kislevu.

Nie ma to jak po bitwie gorzałka i gładka niewiasta (o płomiennym charakterze) :)
Kamil. (miszczu)

Offline Skavenblight

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1548 dnia: Marzec 01, 2008, 02:34:18 pm »
Imperial assassin, należący do Kapitana Haka, acz malowany [rzecz jasna] przeze mnie. Figurka z Reapera, z dorobioną przez Haka maską. WYSIWYG 100%, zauważcie :)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline minilol

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1549 dnia: Marzec 01, 2008, 02:47:00 pm »
Świetny, bardzo ładnie ten niebieski płaszczyk wyszedł :)

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1550 dnia: Marzec 01, 2008, 02:57:16 pm »
Kapitalna robota. Tylko rzut jest taki, że za bardzo nie wiem co on trzyma w drugiej ręce. to jest kusza czy pistolet? Obstawiam to pierwsze zewzględu na bełty i zasady (pisałaś Natalio o WYSiWYGu )  ;) Jednym słowem prosiłbym od jeszcze jedno zdjęcie z profilu. ;)

Offline Skavenblight

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1551 dnia: Marzec 01, 2008, 03:11:34 pm »
Pistolet strzałkowy [crossbow pistol] trzyma :)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1552 dnia: Marzec 01, 2008, 03:58:14 pm »
Hmmm...
Modle ładnie wymalowany ale za nic mi nie przypomina szkolonego zabójcę. Raczej wyrostka któremu wydaje sie że zawojuje świat. No chyba że ma być dedykowany do bandy dzieciaków - wtedy zwracam honor.
Kamil. (miszczu)

Offline Kapitan_Hak

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1553 dnia: Marzec 01, 2008, 04:21:01 pm »
Inkwizytorze, rzeczywiście en face i en ass nie widać najlepiej pistoletu strzałkowego; postaram się pstryknąć wkrótce jakąś dodatkową fotkę :).

Cytuj
chyba że ma być dedykowany do bandy dzieciaków

Nie. Do bandy Kurtyzan z Khemri.

Offline Skavenblight

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1554 dnia: Marzec 01, 2008, 04:25:08 pm »
Cóż. Dla mnie to właśnie kwintesencja szkolonego zabójcy, ale rozumiem, że po prostu Kamil jak zwykle musiał wyrazić inny pogląd niż reszta :)


Cytat: "Kapitan Hak"
Cytuj
chyba że ma być dedykowany do bandy dzieciaków


Nie. Do bandy Kurtyzan z Khemri.

Chociaż gwałciciele z Badlands albo zbieracze złomu byliby też nieźli ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Vatt'ghern

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1555 dnia: Marzec 02, 2008, 08:56:29 am »
Co za zbieg okoliczności. Tydzień temu zacząłem malować assassina, tyle ze dark elfickiego (jak wszystkie DE, jest po prostu oblednie piekna figurka). Moj tez ma niemal identycznie pomalowany, niebieski płaszczyk!

Teraz pare dni siedzialem na necie, zeby sprawdzic, jak inni malowali. Ogolnie dominuje tendencja, ze prawie wszystko na czarno (plaszcz, spodnie, buty, rekawy itp), z jednym dominujacym kolorem, np dla DE jest to zazwyczaj fioletowy. Ja zdecydowalem sie na dwa kolory, czyli wlasnie niebieski plaszczyk (w zalozeniu granatowy, ale nie wyszlo), oraz... no wlasnie nie wiem, jaki drugi kolor wybrac. Widze, ze intensywny zielony niezle nawet pasuje, sam zrobilem probnie taki zielony-khaki, ale slabo to wygladalo. Ciemny czerwony, a własciwie bordowy, najlepiej by wygladal na figurce czarnej, zreszta wogle nie lubie polaczenia niebieskiego z czerwonym, zazwyczaj wychodzi bardzo tandetnie. Żółty z kolei jest zbyt malo maskujacy, jak dla assassina. Niebiesko-niebieski... sam nie wiem...

Macie jakies pomysly?

Offline Skavenblight

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1556 dnia: Marzec 02, 2008, 09:08:52 am »
Mój też w założeniu miał być granatowy ;)

Zielony, a może szary? Szary w ogóle nie jest krzykliwy. Inna sprawa, że szary ogólnie może przygasić figurkę, a o ile jakiś dziad-nekromanta może być przygaszony, to DE powinny się nosić nieco "żywiej". Jadowita zieleń, albo może intensywny turkus? Turkus z takim niebieskim wygląda nieźle, jeśli jest dość intensywny, to wcale się nie zlewa.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Leszczu

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1557 dnia: Marzec 02, 2008, 11:47:52 am »
Assassin jak już pisałem na BP jest imo bardzo fajny.

No i coś mojego:

Kapitan moich WH konwertowany z inkwizytora WH do 40k:





Ogr do bandy WH



Mistrzem pędzla to ja nie jestem (maluję od sierpnia 2007), a i jakość fotek wybaczcie bo szczęśliwym posiadaczem aparatu jestem zaledwie od kilku dni i dopiero uczę się jak go okiełznać  ;)

Zdjęcia kapitana niestety nie oddają jego prawdziwej kolorystyki do końca bo światło lampki odbija sie od lakieru ale mówi się trudno... :p

Reszta bandy będzie jak zrobię jakieś fotki nadające się do oglądania ;)  

Pozdrawiam
url]www.najmita.net[/url] Serwis społeczności Mordheim

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1558 dnia: Marzec 02, 2008, 11:58:18 am »
Cytat: "Kapitan_Hak"
Inkwizytorze, rzeczywiście en face i en ass nie widać najlepiej pistoletu strzałkowego; postaram się pstryknąć wkrótce jakąś dodatkową fotkę :).


Dziękować.

Leszczu tak jak pisałem na BP. Kapitan cudo. Ogr też o dziwo pasuje.

Offline Drachu

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1559 dnia: Marzec 03, 2008, 10:49:01 am »
Leszczu: Kapitan klawy. Ogólnie ten inkwizytor z 40k to bardzo wdzięczny temat do konwersji i faktycznie, pasuje świetnie.
Ogr też milusi - tzn. ja nie lubię tych nowych ogrów, ale ten jest naprawdę niezły - fajne malowanie. No i to plastik - to duża wygoda podczas gry.
To jest pies Yakuza. Wytresowany, by zabijać innych Yakuza"
Miike Takashi "Gozu"

 

anything