Autor Wątek: Galeria figurek do Mordheim!  (Przeczytany 326124 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« dnia: Maj 25, 2005, 11:57:20 am »
Tematu chyba nie trzeba tłumaczyć!

Jeśli ktos ma odwagę sie pochwalić figsami to zapraszam..
Na przłamanie "pierwszych lodów" moi flagelanci wymalowani przez Michała Winkiewicza








I co wy na to??

Moderatorów proszę o zmienienie tego fatalnego ó w temacie (figórki!)
Kamil. (miszczu)

Offline Demence

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2005, 12:35:10 pm »
Gratulacje dla malarza! chłopak ma talent :) mnie się bardzo podobają :)
)

Offline SKAV

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2005, 01:49:01 pm »
bardzo ładne figórki :D szkoda że ja nieumiem malować swoich :D
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2005, 01:57:50 pm »
Chłopak umie malowac (co zreszta już mówiłem - przy pkazji gry z kislevem)... robi fajne "TŁUSTE" przejścia kolorów... oczy i takie buble... do tego cieniuje dobrze...wszystko jest dobre... ale akurat w przypadku flagellantówe nei podoba mi się kolorystyka... bardzo mi się nie podoba... co do sposobu malunku nie mam zarzutów... jest to przyjemne dla oka malowanie... w końcu nikt nie wymaga od innych, by mieli BOSKIE modele... chodzi o to, aby nie przesadzić... i aby się miło grało:)...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2005, 03:02:34 pm »
GALERIA FIGÓREK... omg...

we flagasach podoba mi sie tylko pacynka... ta "płonąca" ... super wygląda.

Ale niebieski pasuje jak elf do dwarfa...

Cytuj
ale co do kolorów figurek Misia nie masz się już co czepiać


averland musi miec takie kolorki :D   (skavenki sa brozowiutkie :D)

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2005, 05:25:03 pm »
"averland musi mieć takie kolorki" - jasne...ale można nałożyć je na 50 różnych sposobów... wiesz, ąe podoba mi się ten averland...ale wiesz też, że na niektóre kolory zawsze tam nażekałem... :)

Skolo - szkoda, że tak puźno zauwazyłem... haha - Sebastian mnie ubiegł:P

A podstawki serio DNO DNO i jeszcze raz DNO!! strasznei smętnie ten chopok robi ino podstawecki! zresztą moje zdanie ni ejest tajemnicą... do kisleviskich też się przyczepiłem...bo śnieg wygląda jak sól...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline James Dark

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 25, 2005, 05:53:42 pm »
o mi sie podoba w tych figÓrkach:
-ogolne dobre wrazenie estetyczne
-ładnie pomalowana skora
co mi sie nie podoba/srednio podoba:
-niekiedy zbyt ostre przejscia kolorow (posac wyglada jak w pasiaku), jezeli preferujesz kontrastowe malowanie (tzn ostre przejscia kolorow) proponuje konczyc wszystko highlightem przez co uzyskuje sie lepszy wizualny efekt
-lakier (nienawidze swiecacych sie figÓrek) ale to moje bardzo subiektywne odczucie
-i na koniec PODSTAWKI, moze to nie do konca dno (widziałem znacznie gorsze) ale o ile ładniej by wygladały gdyby dozucic tam jakis kamyczek i trawke elektrostatyczna ?
reasumujac: figurki zdecydowanie ponad przecietnosc i srednia krajowa, gratulacje!

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 25, 2005, 06:35:48 pm »
skoro była mowa o moim averlandzie...





Offline SKAV

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 25, 2005, 06:51:05 pm »
ładne ale najlepsze jest to drzewo :D
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 25, 2005, 07:15:40 pm »
Oto i słynne drzewo Misia!! ale po opisie spodziewałem sie trochę większego dude:P,... list gończy ekstra - będe musiał się tez za takie wziąść i zrobić kilka...naście - potem porozklejać:)... to daje radość... a testare "świstki papieru" trzeba zastąpić:)... Swoją droga te podstawki są też denne:P... ale git... lepsze te niż te piętro wyżej:)... no i liczy sie to, zę są estetyczne i ZROBIONE... bo znam takiego typa, co nie uznaje robienia podstawek... pewnie nie umie ich robić:P... hahaha... Jak w końcu wpadniesz do mnie Miśku z aparatem, to i moze coś mojego byśmy tu wsadzili... jak to jest - że twoje foty tym samym aparatem wychodza extra, a moje strasznie;/...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 25, 2005, 07:35:16 pm »
Misiowe podstawki sa specyficzne! Mi się osobiście nie podobają!
Wszystkie bandy wyglądają jakby całe życie spędziły na deskach jakiejś łajby :(

Co do kolorystyki flagasów to jest to innowacyjne odejście Michała do sprawy! Z początku yłem zdziwony (zeby nie powiedziec że znesmaczony) lecz po chwili bardzo mi się spodobała wesoła banda WH (nie widzieliście jeszcze resty modeli! A dopiero taki Capitan to jest wymalowany ekstremalnie!! (dorównuje prawie pedałkowatemu łudzkiemu wojakowi)
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 25, 2005, 08:01:31 pm »
"oszczerzenie" O ja nie fasolę po winogronowym krzaku!! KAMIL - lolu ty - po lewej stronie masz napisane wyraźnie... przeciez rozumiem... dyzlekcja, dyzgrafia, dyzortopedia... ale masz to tutaj - w swoim profilu po LEWEJ... trzeba było przepisać...żenada:P.hahahahhaa,,,,
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 25, 2005, 08:15:47 pm »
Cytuj
Daltgo powiem krótko albo zmień swoje podejście na tym forum albo zastanów się czy nienależało by rezygnować z swojej szumnej funkcji moderatora! Ty BANNANIE  (za 2 h ten komentarz zniknie!)


E... to nie PRZECHWALKI TURNIEJOWE ani KLÓTNIE itp.. Skolo jest moderatorem i moze robic co chce... taki przywilej władców.

Co do moich figurek... 90% osob nie podobaja sie moje figurki... ale coz...

Offline James Dark

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 25, 2005, 09:50:49 pm »
a mi sie podobaja! Moze zdziwie kogos ale dla mnie najmocniejsza strona jest własnie dobor kolorow oraz podstawki :) ale jak zwykle musze sie do czegos przyczepic, mianowicie:
metal nie ma tego..hmm połysku moze przez to ze jest za ciemny, z doswiadczenia wiem ze farbka bolgutan metal nie sprawdza sie na ostrzach (chyba ze jako "cien") lepszy do tego jest chainmail + highlight z mithrila

Offline Nazroth

Galeria figurek do Mordheim!
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 25, 2005, 10:04:48 pm »
a ja zdecydowanie preferuję boltgun i lighting z chainmaila:)... ewentualnie flashe z mithrila... wyjściowo zawsze przecierka z boltguna... zależy to od metody malowania - ja zaczynam od czarnego i do ostatecznego efektu też wykorzystuję "podkładowy" czarny - staram się zostawiac głębokie cienie (naturalne = jeszcze z podkładu)... nie maluję całej powierzchni, potem cieniując ciemniejszymi barwami tylko od czarnego--->do białego... :)... i boltgun się nadaje znakomicie... przynajmneij w tej metodzie...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'