Autor Wątek: Bretonia- początek  (Przeczytany 9524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline walker

Bretonia- początek
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 22, 2005, 05:37:37 pm »
jak chcesz zacząć grac to najpier musisz zapoznac się z zasadami (głównymi i armijnymi), następnie pograj na proxy, popróbuj różnych jednostek, różnych zagrań taktycznych, itd. Po czym zmontuj pożądną rozpe i zacznij kupowac figurki  ;)

Cytuj
PS:Warto popatrzec na allegro

oj tak, mozna duzo zaoszczędzić  ;)

Offline Manfred

Bretonia- początek
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 22, 2005, 06:37:54 pm »
armydeal nie jest zły ale ile za niego chcesz dać ??
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline jasiek.

Bretonia- początek
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 22, 2005, 08:11:44 pm »
Cytat: "Manfred"
armydeal nie jest zły ale ile za niego chcesz dać ??


około 800 zł
więc nie wim czy nie lepiej pojedyńcze
retonia to jest to!!!

Offline Mistrz wałków :)

Bretonia- początek
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 23, 2005, 12:58:40 am »
Ja osobiście polecam Ci pożyczyć (względnie się umówić) od kogos figórki bretki i nimi zagrać.. zanim zaczniesz je zbierać!

Mogę Ci w tym pomóc, kwestia umówienia sie na grę!
Jako kontakt proponuję Priva lub maila kasaj@interia.pl
Kamil. (miszczu)

Offline Wielki90

Bretonia- początek
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 24, 2005, 06:43:55 pm »
Nie wiem czy cię to zainteresuje ale za kilkanascie godzin konczy sie mnostwo aukcji z tania, piato edycyjna bretonia.
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

Offline robal14

Bretonia- początek
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 25, 2005, 12:24:57 pm »
ja do allegro nie jestem przekonany... a jak kupujesz juz bretonnie, to najlepsze są pegazy!! musisz je mieć w swojej rozpisce
4 to liczba magiczna - 14 dni w dwoch tygodniach, 14 mesiecy w roku, 14 apostołów, 14 planet w układzie słonecznym... :)

Offline Dzwonsson

Bretonia- początek
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 25, 2005, 12:44:17 pm »
co do bretki to ja tym zczynalem armia niezla mozna sie pobawic a co do pegazow to ja tego nigdy nie wystawialem bo wg mnie to syf po prostu za drogie wlalem graili wystawiac a propo nie chce ktos kupi graili?wystawilem na allegro :D

Offline robal14

Bretonia- początek
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 25, 2005, 10:22:50 pm »
Cytat: "mizeroth"
co do bretki to ja tym zczynalem armia niezla mozna sie pobawic a co do pegazow to ja tego nigdy nie wystawialem bo wg mnie to syf po prostu za drogie wlalem graili wystawiac a propo nie chce ktos kupi graili?wystawilem na allegro :D


ale to z piatej edycji... calkiem tanio, bo wychodzi 11 zl, za sztuke.mi by sie przydalo, bo chce teraz skombinowac tanich grali, ale niestety jestem chwilowo "out of cash"
4 to liczba magiczna - 14 dni w dwoch tygodniach, 14 mesiecy w roku, 14 apostołów, 14 planet w układzie słonecznym... :)

Offline lagitara

Bretonia- początek
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 26, 2005, 07:52:24 am »
naprawde warto kupować z allegro.ja kupiłem bolca do helfów za 28 zł a nowy kosztuje 71 także wychodzi mniej więcej 2 razy taniej.a co do bretonii.pegazy są świetne( może i dorgie) ale swietne zwłaszcza na działa czy inne takie śmierdzące rzeczy.a klimat bretoni?? XII wieczna francja czyli porprostu jakiś tęczowo kolorowy cyrk ( a z pegazami to nawet latający). mi sie też ten klimat słabo podoba.ten cały smieszy zestaw to może być niezły pomysł chociarz nigdy tego nie widziałem.a rulebooka warto porzyczyć tak samo jak armybooka bo są ładne obrazki :P

Offline Dzwonsson

Bretonia- początek
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 26, 2005, 09:42:28 am »
po pierwsze jest francusko-angielski klimat(legenda swietego graiala)ja z moich realmow cyrku nie zrobilem wszyscy w jednym kolorze byli,pegazy smierdza uzyteczne sie staja na 2000 lub wiecej bo dajesz se lorda na pegazie i restriction 0-1 znika.na mniejsze ilosci bardziej oplaca sie wystawiac duzo realmow i graili bo jakas moc przentuja.jak ktos chce bretka zaczac to radze duzo realmow i chlopow no i oczywiscie army book.

Offline Lancelot

Bretonia- początek
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 27, 2005, 10:36:15 am »
Rycerza Graala nie sa oplacalni w tej edycji tzn. moga wiecej i sa mocni, ale gina tak samo jak cala reszta rycerzy co jest ich minusem. Za ich koszt punktowy powinni im dolozyc jeszcze T4 lub staly Ward na 5+
Ja preferuje dwa Trebuchety - potrafia naprawde duzo w odpowiednich rekach :). Co do reszty rycerstwa to Realmi sa niezbedni i niezastapieni do tego bardzo tani jak na swoje moliwosci.
ir Lancelot
pan na wlościach Parravonu

Offline robal14

Bretonia- początek
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 27, 2005, 07:00:54 pm »
pegazy sa uzyteczne rowniez w mniejszych armiach. ja nie wyobrazalbym sobie grac nawet na 600 punktow bez pegazow! tak to zawsze dam im jakas samobojcza misje (lagitara wie o co chodzi :D )i moga niezle namieszac w szeregac wroga
4 to liczba magiczna - 14 dni w dwoch tygodniach, 14 mesiecy w roku, 14 apostołów, 14 planet w układzie słonecznym... :)

Offline Dzwonsson

Bretonia- początek
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 27, 2005, 07:08:50 pm »
wiesz widzialem juz fajne rozpy z pegazami i palem na pegazie i na 500pts ale IMO sa za drodzy i kupe robia.ktos tu pisze ze graile sa slabe.....bez komentarza....

napisze  tylko tyle ze daje sie im lorda z holy relic,morning star o fracasse lub lance of artois,armour of agilulf i cos za 10pts (np gaunlet of duel).i wtedy ma sie graili z ich statsami resistansem (3).a jak jezcze wpakujesz sztandar armii z banner of the lady to sa mocarni.
ja zwykle robilem klocek 12graili + lord(z takimi itemami j.w)+bsb z virtue of duty(+1cr),kolejnym paladynem jakos dopalonym.i wtedy masz mega kloc.mozna smialo i bez przesady powiedziec ze tego nic nie zlamie :!:

Offline KOOBA.84

Bretonia- początek
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 27, 2005, 07:11:42 pm »
No wydaje mi sie misiek ze jestes moim nowym ulubiencem na tym forum :D

A twoja propozycje juz skomentowalem w innym temacie o Bretce. 12 grali... :roll:
iech zyje krol!


Offline ZoZo

Bretonia- początek
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 27, 2005, 07:12:58 pm »
i taki oddzial kosztuje kazylion punktow?

przeciwnik zabije cala reszte - ktorej niema za duzo i zrobi z Ciebei taka kanapke ze nie bedziesz wiedzial gdzie sie zaczyna twoja lanca :|

ZoZo

edit damn bylem drugi :|