trawa

Autor Wątek: Req. demony bliźniaki/bracia  (Przeczytany 5300 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline biernackii

Req. demony bliźniaki/bracia
« dnia: Maj 21, 2005, 12:49:59 am »
Witam forumowiczów. mam wielką prośbe do osób które wiedżą cokolwiek na temat demonów, postaci mitologicznych.
Przedstawie dlaczego pytam o to. Parę dni temu miałem dziwny sen, otóż byłem w jakchś starych pomiesczeniach (cos na kształt wielkich komnat zamkowych, bez okien) i uciekałem przed dwoma postaciami. Było to dwoje jak sądze bliźniaków, odnosiłem wrażenie że są to dzieci, lecz były dość wielkie, tważe stare, ale jednak wyraz miały dziecka. Mieli krępą budowę, wzrost ponad 200 cm i ubrani byli w staroświeckie stroje szlacheckie. Odnosiłem wrażenie (jak to bywa w snach, bardziej ma się wrażenie niż cokolwiek wie, dlatego będę urzywał tego zwrotu), że chcą się jedynie bawić, aczkolwiek wiedziałem, że nie bedzie ze mną dobrze, jeżeli mnie złapią, tważe miały taki wyraz (nie mogę dokładnie tego okreslić) jakby jedyną uciechą dla nich było rozerwanie czegoś żywego, a co gorsza, jakby to było zupełnie normalne, słowem okropne wrażenie. Sen tymbardziej dziwny, iż tak realny, że miałem stracha zasnąć, no i te niezwykłe postacie. Nie potrafili biegać, tylko chodzili. Dziwne wydaje mi się wyimaginowanie czegoś tak realnego i dokładnie sprecyzowanego. Nie ogladałem żadnego filmu, ani zdięć, co mogło by być powodem wyśnienia tak dokladnych i charakterystycznych postaci. Od tego czasu zacząłem szukać cokolwiek na ten temat w sieci. Na zagranicznych stronach znalazłem jedyne demony bliźniaki, z azteckich wierzeń Hun Came i Vucub Came lecz nie znalazłem dostatecznych informacji. Postanowiłem sie również zapisać do waszego forum, licząc na pomoc w tej sprawie. W dalszym ciąu jestem pod wrażeniem tego snu, gdyż był strasznie realny. Kto chce niech wierzy w to co piszę, kto nie, ten nie. Ale Prosze o jakieś informacje na temat bliźniaków, które mogłyby pasować do tych, które mi się wyśniły.

Pozdrawiam
harlie Big Potato

Offline śmigło

Req. demony bliźniaki/bracia
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2005, 09:40:02 am »
to musialy byc gnomy z "phantasm" kierowane przez tall mana, stad zapewne wydawalo ci sie, ze te gnomy maja po 2m, a tak naprawde to on mial 2m a one byly tylko gnomami. enyłej fajny sen, ale chyba zanadto wziales go do siebie. mi tez sni sie sporo dziwactw, ale nie doszukuje sie w tym od razu zadnych pomniejszych badz wiekszych satanow.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Solitary

Req. demony bliźniaki/bracia
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2005, 08:45:33 pm »
Jak już powiedział pan śmigło, jest dużo bardziej prawdopodobne, że to wytwór Twojej podświadomości. Nawet jeśli sen wydaje się bardzo realistyczny, to nie znaczy to, że jakieś siły wybrały sobie Ciebie jako nową zabawkę. Można zacząć się zastanawiać, jeśli sen się powtarza. Ale nawet wtedy nie zakładałbym od razu, że to są demony, a poza tym szukałbym winnych nieco bliżej własnego podwórka niż mitologia aztecka. Ciekawe rezultaty mogłyby przynieść studia historii okolicy. Jeśli sen się powtórzy, spróbuj po prostu się zatrzymać i zobaczyć co się stanie. Jeśli to nie demony, to może wtedy podświadomości uda się przekazać jakąś wiadomość. A jeśli to demony... szukaj egzorcysty.  :roll:
othing is true. Everything is permissible.
Find Ur Cheesus Krist!

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Req. demony bliźniaki/bracia
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2005, 12:39:04 pm »
"It's all in the mind"

Sny zazwyczaj powtarzają i modyfikują strzępki pamięci przeszłych wydarzeń. Oczywiście mogą tam zawitać pewne elementy na pozór nie pasujące do "standardu" marzeń sennych danego człowieka, ale to nie znaczy, że mają charakter nadprzyrodzony. Umysł ludzki - szczególnie podczas fazy REM - pracuje na specyficznym poziomie świadomości, który mimo licznych prób badań, pozostaje dla nas nie do końca zrozumiały. Słyszałeś pewnie historie o proroczych snach, wycieczkach poza ciało, wszelkiego rodzaju succubusach i inccubusach i wiesz, że sen jest niezbadanym obszarem ludzkiej świadomości. Możliwe, że większość z tych rzekomo mistycznych zjawisk jest całkiem naturalną aktywnością mózgu i nie ma co się tym martwić. Prawdopodobnie dla osoby głęboko, podświadomie wierzącej w nadprzyrodzone elementy naszego świata, ulegają autosugestii i jednostronnie interpretują to, co widzą. Może tak jest i w Twoim wypadku? To tylko hipoteza, możliwe zarówno, że wszelkiego rodzaju demony i wielcy przedwieczni istnieją. Nie należy od razu odrzucać wszystkich teorii. ;)

Cytat:
Jeśli sen się powtórzy, spróbuj po prostu się zatrzymać i zobaczyć co się stanie. Jeśli to nie demony, to może wtedy podświadomości uda się przekazać jakąś wiadomość.


Mam pomysł biernacki, nie szukaj teraz żadnych informacji na temat tych istot. Poczekaj do następnego takigo snu i postaraj się zapamiętać jak najwiecej szczegółów. Wiem, że to nie takie proste, ale w ten sposób możemy dowiedzieć się, czy sen zawiera jakieś szczególne elemeny, o których Ty do tej pory nie wiedziałeś.

Pozdrawiam - oraz witam na forum Nowej Gildii ;)
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline biernackii

Req. demony bliźniaki/bracia
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2005, 11:40:58 am »
Dzięki za odpowiedzi.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że to pewnie wytwór wyobraźni, no ale pytam na takim a nie innym forum, w taki a nie inny sposób :) . Zresztą sami widzicie jakie wrażenie u mnie wywołał ten sen, dlatego tez bedąc jeszcze pod jego wpływem zadałem takie pytanie, a nóz coś w tym będzie.

Pozdrawiam wszystkich.
harlie Big Potato

Offline Radan

Req. demony bliźniaki/bracia
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2006, 06:20:27 pm »
Zauważyłem mały szczegół. Skoro te istoty były ubrane w stroje szlacheckie, dlaczego szukałeś informacji o azteckich demonach? Zacznij lepiej od naszych.

Offline Faith

Req. demony bliźniaki/bracia
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 12, 2006, 05:02:01 pm »
nie wiem co bierzesz staaaaaryyy ale daj mi troche tego ^^
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline kort

Req. demony bliźniaki/bracia
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 12, 2006, 05:26:40 pm »
Cholek... Daj sobie siana... Jeśli nie masz nic do powiedzenia, to nie mów... Bo po co?

Swoją drogą fajny sen :) Ale rzeczywiście, nie powinieneś tego tak mocno brać do siebie... Spokojnie... Jak się powtórzy parę razy, wtedy spróbuj spamiętać, jak najwięcej... Może będziemy mogli jakoś pomóc, a jeśli nie, to z pewnością, bardzo chętnie poczytamy o Twoich przygodach sennych ;)
pzdr. :)

Offline Gashu

Re: Req. demony bliźniaki/bracia
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 12, 2006, 05:59:15 pm »
Cytat: "biernackii"
Było to dwoje jak sądze bliźniaków, odnosiłem wrażenie że są to dzieci, lecz były dość wielkie, tważe stare, ale jednak wyraz miały dziecka.


Bracia Kaczyńscy ? ;)
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Corther

Req. demony bliźniaki/bracia
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 13, 2006, 05:39:07 pm »
Ja bym wytłumaczył ten sen tak:
Ci bliźniacy to bracia Kaczyńscy, a ty jesteś Polską. Bliźniacy próbują zdobyć cię za wszelką cenę. Proroczo przeczuwasz, że oni cię (Polskę) zniszczą.

Offline Titola

Req. demony bliźniaki/bracia
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 20, 2006, 05:29:13 pm »
Corther- to bardzo możliwe  :badgrin: [ źli bracia K niszczą Polske]
schodem słońca maluje się odbicie mojej duszy...

Offline Hrackus

Req. demony bliźniaki/bracia
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 17, 2006, 12:00:55 pm »
Nawet jak sen się powtórzy to nieznaczy, że musi być i koniec. To zalerzy od nas (no przecierz Bóg dał nam wolną wolę).spróbuj poszukać znaczeń w senniku internetowym (ja też miałem pokręcony sen.[Kto chce go poznać pisze na gg] Śnił mi się kilka razy pod rząd. Poszykałem i juz niebył taki abstrakcyjny. Wszystko było Jasne[chyba], ale mineło już kilka mieięcy i... nic. Oczywiście z mojej winy [ ci ktorzy nie znaja historii w całości będą pewnie negowali to]
iedy zdobędziesz opinię wstającego wcześnie rano,możesz wtedy leżeć cały dzień w łóżku.

Offline MeRQuR

Req. demony bliźniaki/bracia
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 24, 2006, 01:03:52 pm »
Powiem to co zawsze dla mnie mama mówi przy snach ... pamiętaj, to jest Twój sen i Ty tam możesz wszystko, istoty wchodzące do niego powinny sie do tego ustosunkować. Jeżeli kiedyś będziesz miał taki sen i chociaż troche będziesz mógł się kontrolować to poprostu stań w miejscu i uświadom sobie, że nic tobie nie mogą zrobić ... jeżeli coś zechcą zrobić z Tobą to powiedz im to, że właśnie są bezsilni co do Ciebie.
Miałem kilka razy sny że coś mnie chciało skrzywdzić - wystarczyło że wieczorem wróciłem do snu i rozwiązałem sprawe .. czasami aż śmiech jak Ci przybysze się denerwują z tego powodu, że są bezsilni ..

Pozdrawiam !!

Offline piotrekh93

Re: Req. demony bliźniaki/bracia
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 27, 2006, 11:03:00 pm »
Cytat: "biernackii"
uciekałem przed dwoma postaciami. Było to dwoje jak sądze bliźniaków, odnosiłem wrażenie że są to dzieci, lecz były dość wielkie, tważe stare, ale jednak wyraz miały dziecka.


Stary, te dwa mityczne bliźniacze demony nawiedzają w snach codziennie i co noc wielu Polaków i będą to robić jeszcze przez 3,5 roku. Jak byli mali ukradli księżyc, teraz są dorośli i rozkradają nasz kraj. Są starzy, ale mają wyraz twarzy dziecka, bo są trochę głupi - co każdy widzi. Nie martw się, nie musisz grzebać w książkach o demonologii, wystarczy że włączysz wiadomości TVN - tam jest dużo o współczesnych demonach.