trawa

Autor Wątek: Tribe 8  (Przeczytany 3483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Soph

Tribe 8
« dnia: Luty 01, 2003, 07:24:09 pm »
Mam takie pytanie, ile osob regulalarnie prowadzi Tribe 8 ? Chcialbym oszacowac popularnosc tego systemu w Polsce.
Pozdrawiam
Soph

Offline surmik

Tribe 8
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2003, 07:57:53 pm »
Myślę ,że naprawde niewiele... :o)
Ja nie prowadze.
Pozdrowienia,
Marek

Offline Adam Waśkiewicz

Tribe 8
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2003, 08:39:31 pm »
Sądzę, że niewiele, bardzo niewiele. Na pewno Ceti, i nie znam nikogo innego. Ja wprawdzie posiadam kilka podręczników (które sukcesywnie będę przybliżał czytelnikom Nowej Gildii), ale jak na razie jeszcze nie prowadziłem tego systemu. Może za jakiś czas...

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Kret

Tribe 8
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2003, 11:54:42 pm »
Przeczytalem Wasze recenzje i czuje, jak mi sie jeza wloski na klacie, kochani. Brzmi ciekawie. Gdzie to W Trojmiescie mozna kupic?

Pozdrawiam

Kret

Offline surmik

Tribe 8
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 02, 2003, 09:03:03 am »
Nie mozna. Sprobuj w Berlinie, a najlpiej prze internet w jakims anglojezycznym sklepie.
Pozdrowienia,
Marek

Offline Soph

To cieniutko :(
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2003, 02:52:30 pm »
Kret -> Tribe 8 mozna kupic ZTCW tylko za granica ,w Niemczech wydano wlasnie zlokalizowana wersje. A tak pozostaje leisuregames.com albo dp9.com .

Myslalem zeby strone o Tribe 8 zrobic, ale robic dla siebie to moge inne strony, myslalem ze jakas garstka osob zainteresowanych bedzie.
T 8 to aktualnie moj ulubiony system , szkoda ze tak malo popularny.
Pozdrawiam
Soph

Offline Kret

Tribe 8
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 04, 2003, 04:15:42 pm »
Ano zerkne...

Wiesz, jesli to si nadaje na zrobienie LARPow... ;-)))

Pozdrawiam

Kret

Offline Adam Waśkiewicz

Tribe 8
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 05, 2003, 08:09:33 am »
Soph napisał:
>Myslalem zeby strone o Tribe 8 zrobic

 A może napisałbyś parę artykułów, przybliżających ten system czytelnikom Nowej Gildii? Ja (i Ceti zapewne też) na pewno będę pisał recenzje dodatków do tego systemu, ale Ty mógłbyś przedstawić pewne jego aspekty widziane oczami osoby już mającej, jak rozumiem, niejakie doświadczenie w jego prowadzeniu.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Soph

Tribe 8 LARP.
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 05, 2003, 11:53:28 am »
Mechanika do LARPow Tribe 8 jest tutaj:
http://www.dp9.com/MiscDocuments/Profile.htm

Postaram sie cos skrobnac o mosliwosciach Rzeki Snow.
Pozdrawiam

Offline Adam Waśkiewicz

Re: Tribe 8 LARP.
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 25, 2003, 10:15:03 am »
Cytat: "Soph"
Postaram sie cos skrobnac o mosliwosciach Rzeki Snow.
Pozdrawiam


 Recenzja "Adrift on the River of Dream" leży już u Surmika, w tym tygodniu powinna ukazać się na Nowej Gildii. Ale oczywiście czekamy na Twój tekst na jej temat.  

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline surmik

Tribe 8
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 26, 2003, 10:59:39 am »
Recenzja rzeki snów już na serwerze.  Niedlugo pojawi sie tez recka Word of the Dancers, Weaver's Screen i Map Pack do Tribe, czyli calkiem sporo...
Pozdrowienia,
Marek

Offline Adam Waśkiewicz

Tribe 8
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 24, 2003, 11:19:35 am »
Kolejne recenzje czekają już na wrzucenie - wygląda na to, że Tribe8 doczekało się na Nowej Gildii całkiem sporej ich liczby - nawet znaczna część systemów opublikowanych po polsku nie ma takiego zaplecza. :)

 Soph:
 Minęło półtora miesiąca, a z Twojej strony nie ma żadnego odzewu - jak idzie Ci pisanie tekstów o Tribe8?

 Pozdrawiam,
 Adam