Autor Wątek: Wizja: Apokalipsa  (Przeczytany 78366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Scyzoryk

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 21, 2007, 08:14:44 pm »
A potem się obudzisz?

Motyla noga, czytanie topiców tutaj i na Gildi Tajemnic jest naprawdę odmóżdżające... :)

***

  • Gość
Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 21, 2007, 08:20:41 pm »
Scyzoryk przeczytaj post jeszcze raz. Podpowiem, że odpowiedź znajduje się w ostatniej linijce ;)

Offline Scyzoryk

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 21, 2007, 08:26:20 pm »
Sorka, nie zdzierżyłem do końca, wysiadłem przy stąpieniu Jezusa i zastępach aniołow ;) .

Offline charles_b

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 12, 2007, 06:26:57 pm »
Tu nie potrzeba żadnych wizji to już sie dzieje:

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=51993

I dzieciak od początku jest naznaczony aby być czyms, kims. Ludzie nie dadzą mu spokoju a może by chcial zwyczajnie sobie pożyć - a tu ze nowy prorok.

Jestem świeżo po kolejnym seansie "28 dni później" - ten film jest dla mnie po prostu wspaniałym scenariuszem końca ludzkości.  - ludzkość zginie w wyniku tajemniczego, zabójczego wirusa, który dzięki temu ze Ziemia jest globalna Wioska szybko sie rozprzestrzeni. Wirus pewnie będzie pochodził z laboratoriów USA i dostanie sie w łapy terrorystów. :D

Offline exequtor

Odp: Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 20, 2012, 11:23:43 am »
Co sądzicie o takim końcu cywilizacji jak w nowym serialu
http://chomikuj.pl/exequtor_/FILMY+-+SERIALE/-+SERIALE+ZAGRANICZNE/Revolution
Revolution - do mnie osobiście przemawia koncepcja ataku jakiejś ekstremalnie fanatycznej grupy na skalę globalną. Wojna konwencjonalna może wywiązać się po między  dwoma krajami ale odpowiednio duża i zorganizowana grupa np. religijna może podjąć walki w innej płaszczyźnie niż rakiety i strzelanie. Niedawno wypadła kolejna rocznica ataku na World Trade Center wynikła jako skutek wojna pochłonęła dziesiątki ofiar i kosztowała ogrom funduszy. Sam atak nie wymagał takich nakładów. Powinno to być nauczką dla wszystkich czujących się bezpiecznie. Wojna która obróci świat w ruinę nie musi być podobna do starych definicji wojny. Atak niekonwencjonalny może być znacznie skuteczniejszy i być wymierzony w coś co nie jest infrastrukturą wojskową. Nasza cywilizacja jest znacznie bardziej krucha niż się tego spodziewamy.

Offline darksphere

Odp: Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 20, 2012, 11:47:32 am »
IMO kosmiczna kolizja jest najskuteczniejszym sposobem na apokalipse, możliwie zabójczy może być tez tranzyt jakiegoś masywnego ciała, bądź też anomalii niedaleko naszej gwiazdy....