Autor Wątek: Wizja: Apokalipsa  (Przeczytany 78365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hex

Wizja: Apokalipsa
« dnia: Luty 01, 2003, 05:22:04 pm »
Nie wiem czy byl czasem taki temat na Forum, al ejesli byl to najwyrzej.
Jak wy, prosci, szarzy ludzie wobrazacie sobie koniec swita ??
Jesli mam powiedziec moje to cos w tym rodzaju:
JAko pierwsze nic nie bylo by wiadomo czyli najlepiej tutaj pasowalo by zdanie atak z nienacka .... czyli tak nagle jakies tam wybuchy, traby powietrzne susze, ulewy itp.
Jako trugie to cos w rodzaju Evangelina (takie Aime lu maga gwnym bohaterem jest nijaki Ikari Singyi (albo cos w tym rodyaju)) czyli walka aniolow na ziemi !!!

                     HEX
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline ynst

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2003, 04:33:45 pm »
Moim zdaniem nie jest to nagly atak. Koniec swiata juz sie zaczal.

Offline Hex

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2003, 05:16:30 pm »
opymista z ciebie normalnie
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Aves

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2003, 05:24:52 pm »
Upadek moralności, małżeństwa homoseksualne, legalizacja eutanazjii, homoseksualizmu i pedofilii! Jeźdźcy Calipso galopujący na lodowych rumakach... ;)

A tak poważnie, to dla mnie wizja apokalipsy jest w "Najdalszym brzegu" - kiedy ludzkość po krótkiej wojnie umiera przez parę miesięcy na chorobę popromienną. Choć i tak nie wierzę żeby wszystkich udało się wytłuc...

Pozdrawiam

Aves

Offline Wajrak

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 07, 2003, 09:56:23 am »
Buehehe ja myslalem ze mam nawalone pod kopula. Ale wasza wizja swiata mnie rozbroila.....Nie macie juz o czym gadac. Kura na irca wlascie i zasilcie kanal gildi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Hex

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2003, 11:01:43 am »
Wajrak, jak mamy was zasilac ???
Zasze chetny do roboty HEX
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Piotr Witkowski

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2003, 12:11:24 am »
Parę lat temu przyśnił mi się koniec świata... O ile pamiętam, wpierw na niebie pojawiły się oczy. Dużo oczu. Potem zjechał z nieba wielki billboard z napisem "Koniec świata nastąpił dnia ... o godzinie ..."

Dokładnej daty i godziny nie zapamiętałem, a szkoda. Znając moje wielkie zdolności parapsychiczne, mogłoby się to sprawdzić.   :wink:

Offline Gollum

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 13, 2003, 02:04:57 pm »
Cytat: "Aves"
Upadek moralności, małżeństwa homoseksualne, legalizacja eutanazjii, homoseksualizmu i pedofilii! Jeźdźcy Calipso galopujący na lodowych rumakach... ;)
Aves

A ja jeszcze usłyszałem, że amerykańscy nekrofile domagają się prawnego usankcjonowania stosunków z trupami. I ręce mi w tym momencie opadły

Offline Adam Waśkiewicz

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 13, 2003, 10:11:10 pm »
Gollum napisał:
>A ja jeszcze usłyszałem, że amerykańscy nekrofile domagają się prawnego usankcjonowania stosunków z trupami.

 A nie podchodziłoby to pod paragraf o bezczeszczeniu zwłok?

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Gollum

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 14, 2003, 03:54:13 pm »
Cytat: "Adam Waśkiewicz"
Gollum napisał:
>A ja jeszcze usłyszałem, że amerykańscy nekrofile domagają się prawnego usankcjonowania stosunków z trupami.

 A nie podchodziłoby to pod paragraf o bezczeszczeniu zwłok?

 Pozdrawiam,
 Adam

Podchodziłoby, ale powiedz to nekrofilom...

Offline Hex

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 21, 2003, 12:55:37 pm »
Nekrofilja, ciekawy temat ale co ma do czynienia z Naszym głównym tematem czyli koniec świata ..... ??????/
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Gollum

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 21, 2003, 01:11:44 pm »
Ma. Tyle tylko, że w tym wypadku nie zjedzą nas kosmici, nie uderzy w Ziemię planetoida, ale zginiemy sami poprzez degenerację rasy. To także wizja apokaliptyczna.

Offline Aves

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 23, 2003, 10:15:31 pm »
Hehe, Gollum a czy będą mieli prawa do adopcji? :D

Aves

Offline Gollum

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 24, 2003, 02:25:25 pm »
Cytat: "Aves"
Hehe, Gollum a czy będą mieli prawa do adopcji? :D

Aves

Jak znam opinie o amerykańskich prawnikach, to im to załatwią :mrgreen:

Offline LordThom

Bosheee
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 25, 2003, 10:51:58 am »
albo robicie sobie tu przyslowiowe JAJA, albo jestescie banda psyholi, owladnieci jakimis chorymi mocami... ale raczej robicie sobie JAJA... a wiecie co? mnie koniec swiata nie interesi, bo albo juz nie bede zyl, a jak to sie stanie za mojego zycia- to trudnooo. Przejde do histori (jakiej histori kto sie bedzie tego uczyl;)) jako czlowiek ktory przezyl (ale umarl) koniec swiata!! Jest tego duzo plus. A jak bym sie dowiedzial ze za tydzien koniec swiata to bym zgwalcil wszystkie moje lawdne kolezanki, sprobowal wszstkich narkowtykow, obejrzalbym "gulczas a jak myslisz" jeszcze raz (bo jestem cholernym masochista) i poszedlbym do spowiedzi...
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

 

anything