Autor Wątek: Mix-Komiks  (Przeczytany 74965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pookie

Mix-Komiks
« dnia: Maj 11, 2005, 07:50:14 am »
Przejrzałem wczoraj Mix-Komiks i proszę. Batman Beyond (tak to się chyba nazywa), Zefir Myszkowskiego i Marvel-age Spider-man. To wszystko w komputerowych kolorach, za kilka zł i z jakimś głupawym gadżetem. Pismo ukazuje się już któryś rok i chyba ma się nie najgorzej. Czyli jednak można sprzedać coś pośredniego między Kaczorem a dajmy na to Ultimates? Może zagranie Wróbla z X4 i Venonem nie jest tak chybione i pozwoli na zgarnięcie jakiejś tam części dzieciaków czytających Mix-Komiks?

EDIT - tak właściwe, to lepiej by było żeby ten topic znalazł się na ogólnym. Może któryś z modów przenieść?
 for Pookie

Offline empro

Mix-Komiks
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2005, 09:11:36 am »
Mix-Komix ostatnio rzeczywiście podklepał kilka dobrych licencji na komiksy jakto nazwałeś "pomiędzy koczorem donaldem a ultimates".
Nie wiem jadnak czy rezczywiście zgarniają na tym jakąś kasę bo XXL Media to przede wszystkim wydawca Mody na Zdrowie (czy jakoś tak), magazynu o lekartswach i bzdurach innych a Mix-Komiks to ich marginalna bardzo sprawa (bo wydają jeszce DD Reportera, który im lepiej nieco przędzie niż Mix Komiks).
Ja osobiście nie życzę im dobrze (tutak muszę wylać osrobinę osobistej goryczy) bo jest to firma traktująca ludzi bardzo źle. Jakieś półtora roku temu rysowałem dla niech komiks i robiłem reklamy i w końcu krew mnie załał i zrezygnowałem bo 14dniowy termin zapłaty u nich wynosi czasem nawet 2 miesiące, nie mówiąc o zamawianych materiałach, za które zapłacić w ogóle nie chcą, tak więc mocno trzymam kciuki za Mandrę, żeby wygarnęła wszystkich Cztelników Mix-komiksu a najlepiej jeszcze DD Reportera, i może Mody na zdropwie ;) :badgrin:

Offline pookie

Mix-Komiks
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2005, 09:19:13 am »
Istnieją na rynku już jakiś czas, dlatego zakładam, że do interesu nie dokładają.
 for Pookie

Anonymous

  • Gość
Mix-Komiks
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2005, 04:42:31 pm »
ja znam takiego jednego co to kupil chyab dwa numery tylko dlatego ze w srodku DD sie pojawil...
ehh ci fani niezaleznie od wieku:)

Offline kingquest

Mix-Komiks
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2005, 01:06:08 pm »
Dzisiaj przejrzałem go sobie w Empiku i trzeba przyznać że jest lepiej niz kiedyś...(mój  mlody sąsiad to kupował) . Teraz jhest całkiem niezły jak na M-K Marvel Age Spiderman , jest Zefir(o wiele gorszy niż kiedy robił go Śledziu) jest kiepski raczej Batman:Begins, a od przyszłego numeru ma być chyba Fantastic Four

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Mix-Komiks
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2005, 06:51:04 pm »
Redakcja magazynu "MixKomiks" zdecydowała już chyba, że na tyle wychowała sobie stałych czytelników by można było im serwować bardziej dorosłe historie obrazkowe niż dotychczas. Wniosek taki przychodzi po obejrzeniu zawartości najnowszego numeru, w którym na trzy zamieszczone opowieści dwie spodobają się napewno fanom superbohaterów: druga część konfrontacji Spider-Mana z Doktorem Doom'em oraz pierwsza część X-Men: Evolution!
Jest jeszcze i trzeci komiks "superbohaterski" w tym numerze, którego autorem jest Filip Myszkowski, mi jednak się nie podoba. Dużo lepiej prowadził narrację i rysował Zefira Śledziu. Filip aktualnie robi to jakoś tak niechlujnie, na odwałkę, jakby rysował na ostatnią chwilę by zdążyć z terminem "na wczoraj".
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Mysza_

Mix-Komiks
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 16, 2006, 01:08:30 am »
Cytat: "empro"

Ja osobiście nie życzę im dobrze (tutak muszę wylać osrobinę osobistej goryczy) bo jest to firma traktująca ludzi bardzo źle. Jakieś półtora roku temu rysowałem dla niech komiks i robiłem reklamy i w końcu krew mnie załał i zrezygnowałem bo 14dniowy termin zapłaty u nich wynosi czasem nawet 2 miesiące, nie mówiąc o zamawianych materiałach, za które zapłacić w ogóle nie chcą, tak więc mocno trzymam kciuki za Mandrę, żeby wygarnęła wszystkich Cztelników Mix-komiksu a najlepiej jeszcze DD Reportera, i może Mody na zdropwie ;) :badgrin:


   he,he..tak ryjąc po forum w na trafiłem na temat aktualnie mi bliski :D

  Nie wiem Empro czy juz sie doprosiłes o swoje,temat ten juz martwy w sumie a twój post stary ale masz racje odnosnie ich przeciągania płatnosci za robote.
  Dlatego ja ich sobie wychowałem.nie dostaną kolejnego Zefira jak nie dostane poprzedniej wypłaty i tyle.Szantarzem można wiele zdziałac.
  a nowego numeru Mix Komiks nie puszczą jak Zefira nie bedzie bo dzieciaki ich zamordują a oni padną.
  mimo,że firma jest denerwujaca to robią tam fajni ludzie,szczególnie panie;]

 Cd Jacku-nie robie na odwałke ani na wczoraj.
  stare odcinki-to może tak,sie zgodze co do niektórych chłe,chłe...;P

Offline empro

Mix-Komiks
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 16, 2006, 09:54:04 am »
Cytat: "Filon"


  Nie wiem Empro czy juz sie doprosiłes o swoje,temat ten juz martwy w sumie a twój post stary ale masz racje odnosnie ich przeciągania płatnosci za robote.
  Dlatego ja ich sobie wychowałem.nie dostaną kolejnego Zefira jak nie dostane poprzedniej wypłaty i tyle.Szantarzem można wiele zdziałac.
  a nowego numeru Mix Komiks nie puszczą jak Zefira nie bedzie bo dzieciaki ich zamordują a oni padną.
  mimo,że firma jest denerwujaca to robią tam fajni ludzie,szczególnie panie;]

 


coś tam jeszcze niby powinienem wyciągnąć ale szkoda mi już czasu na przepychanki,
kij im w oko :)
widzisz, Ty jesteś w komfortowej sytuacji, bo dzieciaki kochają Zefira :) i w dodatku pewnie nie bardzo kto inny może go ryswać (macie pewnie ze Śledziem jakies prawa nie ??) a ja machałem tam reklamy jakieś i Witka i Minkę  :( i kakbym szantażował to nikt by się nie wrzuszył :)

Offline Michi13

Mix-Komiks
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 14, 2007, 08:52:51 pm »
zbieram MIXKOMIKS poniewarz\sz Zefir ałtorstwa pana Filipa jest supr!!!

Offline hurek

Mix-Komiks
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 14, 2007, 08:59:00 pm »
Ja sobie tego najnowszego kupiłem bo tam były zefir ,qrczaki i demonik ,teraz juz nie ma amerykanskich komiksow tylko same polskie (zajebiste)prodykcyje (to nie omyłka tak ma być "produkcyje")!

Offline Michi13

Mix-Komiks
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 14, 2007, 09:30:16 pm »
hurek jesteś za polskimi komiksamj , spoko. Ale według mnie w najnowszym numerze jedynym fajnym komiksem jest Zefir a reszta dobani. a z amerkańskimi komo. mix. był lepszy. :!:

Offline hurek

Mix-Komiks
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 14, 2007, 09:44:22 pm »
Nie to że jestem "za" ale autor który robi te komiksy może wydaje się byc objecyjącym ,no i ZEFIR

Offline Mysza_

Mix-Komiks
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 14, 2007, 09:50:20 pm »
o jak mi miło.
 ktos mówi o Zefirze :p
 dla zainteresowanych-zajawka do przyszłego numeru:
   http://img105.imageshack.us/img105/7955/kopiazefiryzdzikiemnawidz2.jpg

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Mix-Komiks
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 14, 2007, 10:13:27 pm »
Cytat: "Filip_"
o jak mi miło.
 ktos mówi o Zefirze :p


Doczekałeś się swoich Grzybiarzy!  :idea:

Offline Michi13

Mix-Komiks
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 15, 2007, 10:08:22 am »
Filip mistsz\rzu jeszcze mi tak pokasz\rz pierwszy numer w twoim wykonaniu ;)