trawa

Autor Wątek: Podział forum filmowego? - wypowiedz się!  (Przeczytany 8022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gashu

Podział forum filmowego? - wypowiedz się!
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 11, 2005, 10:04:58 pm »
Cytat: "adiego"
Cytat: "Gash"
A ja jestem przeciw podziałom.


Jakis argument?;)


Wolę wszystko mieć w jednym miejscu, zamiast skakać z jednego forum na drugie. Poza tym aktywność forumowiczów jest tu raczej niewielka, a wątpie żeby podział  jakoś to drastycznie zmienił.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Maladie

Podział forum filmowego? - wypowiedz się!
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 12, 2005, 09:21:01 am »
To, że jakiś syf w ogóle tu jest to raczej sprawa moderatorów. Mi tam nie przeszkadza, że obok europejskiej komedii jest temat z amerykańską Godzillą. Co za różnica. Tematów nie jest za dużo, a i uzytkowników nie za wiele. W efekcie po podziale mielibyśmy po 5 tematów na forum. Po co sie tak rozdrabniać? Tym bardziej, że na przykład w temacie polskie filmy nie było by za dużo do powiedzenia, bo nawet nie ma o czym dyskutować.

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline Zibi

Podział forum filmowego? - wypowiedz się!
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 12, 2005, 11:07:52 am »
Cytat: "Maladie"
na przykład w temacie polskie filmy nie było by za dużo do powiedzenia, bo nawet nie ma o czym dyskutować.

A ogladales Bulgarski Poscikk?

Offline Maladie

Podział forum filmowego? - wypowiedz się!
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 12, 2005, 11:38:25 am »
Cytuj
A ogladales Bulgarski Poscikk?

Dobra, wygrałeś...  :lol:

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline Jimmy

Podział forum filmowego? - wypowiedz się!
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 11, 2005, 10:39:56 am »
W związku z tym, że burzliwa dyskusja trwałą niewiele ponad 24h i skończyła się miesiąc temu, a wnioski z niej są raczej jednoznaczne (czyli: większośc przeciw podziałowi - niektórzy jakieś tam ewentualne, ogólne podziały mogliby zaakaceptować... tyle, że każdy różne propozycje ma...) zdecydowałem się odkleić temat.