Autor Wątek: Polskie seriale - kryminały  (Przeczytany 3004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adiego

Polskie seriale - kryminały
« dnia: Maj 09, 2005, 10:57:17 pm »
Ostatnio zaobserwowalem spory wysyp polskich seriali kriminalnych...
Osobiscie z uwielbieniem ogladalem "Gline", "Tak czy nie" (taki ciekawy...), a ostatnio "Kriminalnych".
Ten ostatni bardzo mi sie podoba. Chyba glownie ze wzgledu na dobra gre aktorska, dobre zdjecia i montaz oraz ciekawie ukazane realia Polski. No i fabula! Cos w tym serialu jest, co przyciaga.

A co Wy sadzicie o sensacji made in Poland? Podoba Wam sie?
Fakt - do zachodu nam daleko, ale moim skromnym zdaniem, jest coraz lepiej...
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline ManiaC

Polskie seriale - kryminały
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2005, 08:49:54 am »
Muszę powiedzięć, że te filmy są bardzo płytkie. Mozna stwierdzić, że ich twórcy wzorowali się chyba na amerykańskich serialach kryminalnych. Efektem tego są detektywi nieustraszeni i uzbrojeni po zęby szalejący po ulicach większych miast. Wiem, że to tylko sprawa gustu co do tych seriali ale jak mówie w mój gust nie trafiły one wogóle.  :?
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline kingquest

Polskie seriale - kryminały
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2005, 12:46:30 pm »
No owszem Kryminalnie są płytcy do bólu, ale co z tego. I tak występuje w nich ten klimat i mają to coś że bardzo chętnie i zaciekawieniem sie je ogląda.
A Glina no cóż myślę że jest to jeden z lepszych polskich seriali który spokojnie mógłby walczyć z tymi amerykańskimi produkcjami.

Offline Clayman_

Polskie seriale - kryminały
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 10, 2005, 01:18:04 pm »
Cytuj
Efektem tego są detektywi nieustraszeni i uzbrojeni po zęby szalejący po ulicach większych miast.

heh,takie sa wymogi gatunku,jak chcesz ogladac przygody fajtlapowatego bohatera ogladasz komedie a jak twardziela to sensacje

to mniej wiecej tak jak byz zarzucal horrorom ze zawsze ktos w nich popelnia morderstwa
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

 

anything