trawa

Autor Wątek: Do Thousand Sons'ów :)  (Przeczytany 17273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nathaniel

Do Thousand Sons'ów :)
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 06, 2003, 10:36:06 pm »
nie... zapewniam cie ze nie chodzilo mu o prymarchow...
zobacz jaka specjalna zdolnosc ma Mr. Baile...
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Todi

Do Thousand Sons'ów :)
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 07, 2003, 11:48:59 am »
Nathaniel - patrz na fluff a nie na durne zasady... zasady są po to do special charakterów - zeby GW sobie kase natrzepalo przy sprzedarzy ich figurek a poza tym nawet jezeli na 6-tce robi mutanta ktory po bitwie umrze to przez to ze uzywa rzeczy natychmiastowych - na zrobienie prawdziwego mutanta - (robi caly czas gosci wiekszych od SM) ma miesiące.

we fluffie jest napisane ze zamierza robic gosci wiekszych od pierwszych SM - chyba nie chodzi mu o tych pierwszych w zbrojach Mk1 :wink:  a on był na Ziemi (Terra) i miał dostęp do genów niektórych gosci
pamietaj zasady nie mają nic do fluffa - wyobraź sobie - czy eldrad ulthuan - czy tesh w ogole seer council - czy choćby Avatar - biegało by z bandą 30 chlopa?? to im nawet ochrony nie da. Pamietaj - patrz na fluff - w durnych zasadach (durnych pod wzgledem historycznym) możesz gretchinem za***ać Abaddona jak bedziesz mial szczescie  :oops:
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Offline Nathaniel

Do Thousand Sons'ów :)
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 08, 2003, 02:26:21 pm »
Nie wiem do czego zmierzasz, nieco wyskoczyles poza ramy dyskusji... aj tylko sugerowalem maly zwiazek baila z cursed funding, a Ty mi tu o zasadach... a jak chesz miec bohaterow wyzynajacych oddzialy to graj w battla... 8)
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Todi

Do Thousand Sons'ów :)
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 08, 2003, 02:45:48 pm »
Cytuj
zobacz jaka specjalna zdolnosc ma Mr. Baile...


przepraszam - z tych Twoich słów zrozumialem ze to Ty patrzyles na zasady. zrozumialem to tak jakgdyby bail nie mogl zrobic nic mocnego ktore by nie zdechlo po bitwie (czyli tk jak w jego durnych zasadach)

i jeszcze jedno - JA NIENAWIDZE BOHATERÓW WYZYNAJĄCYCH ODZIAŁY (przypomin mi sie poprzednia edycja battla i lord khorniszonów...)!!! NIE WIEM SKĄD TO WYWNISKOWALES ALE MNIE ZDENRWOWALES TAKIMI SLOWAMI!! wywnioskowalem z Twoich slow "zobacz jaką zdolnosc ma mr'bail" ze Tobie chodzilo o zasady - a wystawianie special charakterów nie toleruje u wszystkich oprocz tyranidów (moze byc kilka red terrorów)

koniec rozmowy please :oops:
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver