Autor Wątek: DANE OSOBOWE - ZGLOSZENIA DO FILMU  (Przeczytany 3827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wajrak

DANE OSOBOWE - ZGLOSZENIA DO FILMU
« dnia: Styczeń 29, 2003, 04:01:48 pm »
Od wszystkich chetnych potrzbuje zgloszenia zawierajace:
Imie:
Nazwisko:
Adres:
Nr tel:
Wiek:
ew. zdiecia.
Wszystkie te dane sa wylacznie tylko do mojej dyspozycji. Jezeli ktos nie rozumie do czego sa potrzebne niektore dane to juz wyjasniam:
Imie i Nzawisko to chyba wszyscy wiedza, Adres na wszeli wypadek aby zorganizowac masowy dojazd na plan filmowy. Nr tel. Aby mozna bylo sie szybko skontaktowac z dana osoba. Wiek to tylko i wylacznie przyda sie w doborze rol. Zdiecia...to wiecie mam nadzieje....
WSZYSTKI DANE ALBO NA FORUM JEZELI KTOS NIE CHCE TO DAWAC NA wajrak@gildia.com
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Chmielu

DANE OSOBOWE - ZGLOSZENIA DO FILMU
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2003, 07:18:01 am »
Imie: Michał
Nazwisko: Chmieliński
Adres: Hynka 11/2, Wrocław
Nr tel: 071-789-52-47
Wiek: 17
zdjecie na www.dva.pl/redakcja.php

gg, 734154
mailto: chmielu@dva.pl
ozdrawiam,
Michał Chmieliński
gg. 734154

Offline Mysza

DANE OSOBOWE - ZGLOSZENIA DO FILMU
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2003, 02:04:53 am »
Wajrak --> Wysłałem... wsio w mailu... :)
yszy i ludzie... przetrwa silniejszy...

drmuto

  • Gość
DANE OSOBOWE - ZGLOSZENIA DO FILMU
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2003, 07:51:21 am »
Sorry to pewnie nie ten topic ale ten w ktorym prosisz o pomoc jest jzu zamkniety - pomysl na film jest fajny a poniewaz jestes z pabianic to krotka wycieczka do Lodzi do fabryk Chemitexu w upadlosci pewnie nie jest dla ciebie problemem. A tam masz naprawde bardzo ciekawa scenografie - a przynajmniej jeszce rok temu bylo tam super ciekawie - zawalone chemiczne fabryki wielke sale zaciagniete chemicznymi odpadkami korytarze w ktorych dzialaja zardzewiale maszyny obloki zielonej pary wyciekajace z pordzewialych rur. Polecam wycieczke