trawa

Autor Wątek: Gracze z Międzyrzeca Podlaskiego!  (Przeczytany 1587 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kokos

Gracze z Międzyrzeca Podlaskiego!
« dnia: Kwiecień 21, 2005, 04:57:00 pm »
błagam ten kto gra w LotRa i mieszka w Międzrzecu Podlaskim niech pisze na moje GG

Offline sonic

Gracze z Międzyrzeca Podlaskiego!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2005, 01:50:48 pm »
jak już taka atmosfera to z chęciom poznam graczy z rybnika i okolic(gliwice, katowice itp.)
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline Bere

Gracze z Międzyrzeca Podlaskiego!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 25, 2005, 04:51:20 pm »
Kolejny inteligenty temat: "Gracze z Zadupia Dolnego laczcie sie!!! (no response ofkorz) Jestem sam??? :shock: Ide sie powiesic :( "

Tak to wlasnie wyglada :p

Offline sonic

Gracze z Międzyrzeca Podlaskiego!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 25, 2005, 05:01:34 pm »
no cuż... u mnie jest dużo graczy ale chce poznac więcej!! :badgrin:
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline Encaitar

Gracze z Międzyrzeca Podlaskiego!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2005, 05:06:06 pm »
Cytat: "Beregond"
Kolejny inteligenty temat: "Gracze z Zadupia Dolnego laczcie sie!!! (no response ofkorz) Jestem sam??? :shock: Ide sie powiesic :( "

Tak to wlasnie wyglada :p


Beregond, wszedles na forum, napisales kilka postow, wszystkie krytykuja cos. A wez ty daj sobie spokój, niech sobie temat bedzie, a moze idz sie powies...
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

 

anything