trawa

Autor Wątek: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?  (Przeczytany 262687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline molokina

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #765 dnia: Lipiec 24, 2017, 03:23:54 pm »
Moim zdaniem Cara da radę, pokazała, że dobrze sobie radzi w rolo aktorki w Paper Towns, bardzo mi się podobała ta rola. Byłam ostatnio na Volcie (duże zaskoczenie na plus) i wygrałam wejściówkę na kolejny film, myślę teraz co by tu wybrać :).

Offline margot

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #766 dnia: Lipiec 25, 2017, 07:15:14 pm »
Moim zdaniem Cara da radę, pokazała, że dobrze sobie radzi w rolo aktorki w Paper Towns, bardzo mi się podobała ta rola. Byłam ostatnio na Volcie (duże zaskoczenie na plus) i wygrałam wejściówkę na kolejny film, myślę teraz co by tu wybrać :smile: .
Idź na Dunkerkę! Widziałam wczoraj i jestem pod mega wrażeniem. Nolan i Kenneth Branagh nie zawiedli.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #767 dnia: Lipiec 31, 2017, 08:24:31 am »
Moim zdaniem Cara da radę, pokazała, że dobrze sobie radzi w rolo aktorki w Paper Towns, bardzo mi się podobała ta rola. Byłam ostatnio na Volcie (duże zaskoczenie na plus) i wygrałam wejściówkę na kolejny film, myślę teraz co by tu wybrać :smile: .
Kots też chodiz do cinema city? :D LUbie te wakacje u nich z nagrodami. Też mam bilet wygrany :cool:  Będzie na weekend.
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline margot

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #768 dnia: Sierpień 15, 2017, 11:44:10 am »
Kots też chodiz do cinema city? :biggrin: LUbie te wakacje u nich z nagrodami. Też mam bilet wygrany :cool:  Będzie na weekend.
I co planujecie teraz zobaczyć? :) Czy dopiero we wrześniu na coś się wybieracie?

Offline molokina

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #769 dnia: Sierpień 29, 2017, 06:25:40 pm »
Tej jesieni jest dużo filmów, najbardziej czekam na mother - zwiastun mnie wgniótł w fotel dosłownie i na morderstwo w orient expresie - to był pierwszy kryminał jaki przeczytałam. To tylko jedne z kilku, chyba sobie kupię kartę Unlimited do Cinema City bo inaczej zbankrutuje :).

 

anything