trawa

Autor Wątek: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?  (Przeczytany 263187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Snifkot

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #690 dnia: Wrzesień 16, 2014, 11:20:56 am »
To przecież odnośnie Miasta44, to wyszła nawet książka bazująca na scenariuszu do filmu. Rzadko się to zdarza, bo to najczesciej to książki są filmowane. No cóż, okaże się w piątek, czy film był faktycznie taki dobry. Ciekawe czy zgarnie cos na festiwalu w Gdyni.

Na festiwalu w Gdyni film jest na liście debiutów i nie wiem jak to tam z tymi nagrodami będzie. Ale mojemu dziadkowi się bardzo podobał i dostaliśmy odgórny rozkaz wybrania się na film :biggrin:

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #691 dnia: Wrzesień 17, 2014, 03:31:07 pm »
A festiwal to już teraz nie? Kiedy będzie rozdanie lwów?

Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Kamila90

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #692 dnia: Wrzesień 18, 2014, 11:10:56 am »
No na Miasto 44, akurat wybieram się jutro. Już nawet bilety zarezerwowałam na wszelki wypadek - koleżanka mi doradziła, bo powiedziała, że może być krucho z miejscami na ten film w dniu premiery. Zobaczymy :)


A tak z późniejszych to Hobbit, Igrzyska Śmierci zapewne.

Offline Konik89

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #693 dnia: Wrzesień 18, 2014, 11:35:57 am »
No na Miasto 44, akurat wybieram się jutro. Już nawet bilety zarezerwowałam na wszelki wypadek - koleżanka mi doradziła, bo powiedziała, że może być krucho z miejscami na ten film w dniu premiery. Zobaczymy :smile:

Kurde, ale jestem zaciekawiony tym filmem :D! Mam nadzieje że będzie porządnie zrobiony jak "Bitwa Warszawska" czy "Strażnicy Galaktyki" :P
Poczekam na jakieś opinie zanim pójdę do kina :D Wolę seanse gdzie jest mniej osób żebym mógł sobie z Narzeczoną normalnie usiąść w spokoju a nie słuchać rozmów i kaszlenia ://

Offline Jakurra

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #694 dnia: Wrzesień 23, 2014, 02:30:56 pm »
No dobra, byłam, widziałam i zaniemówiłam. Bardzo mocny, bardzo realistyczny. Niby wiedziałam czego się spodziewać, ale Komasa sprawił, że to wszystko jest takie namacalne. Ciągły ostrzał, poczucie zagrożenia, klaustrofobia w kanałach a przede wszystkim chyba poczucie beznadziejności tej sytuacji i okrucieństwa wojny. Bardzo mocny film, jak ktoś jeszcze nie widział to warto pójść do kina.

Offline Fezz

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #695 dnia: Październik 17, 2014, 12:22:37 pm »
Jeszcze "Igrzyska" będą w tym roku. ;) Na razie bardziej smaku narobił mi ten spokojny filmik www.youtube.com/watch?v=t6srDbQqlss niż sam trailer.

Offline GoldenMan

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #696 dnia: Październik 20, 2014, 03:49:03 pm »
Zwiastun Igrzysk narobił mi smaku :-) Jest mrocznie i intrygująco, pewnie niebawem wyjdzie kolejny trailer.

Offline Golan

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #697 dnia: Listopad 10, 2014, 10:28:17 pm »
Na Hobbita niecierpliwie (no rok czasu), o mało jajka nie zniosę :wink:

Offline aneczka

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #698 dnia: Listopad 21, 2014, 01:55:09 pm »
Zwiastun Igrzysk narobił mi smaku :smile: Jest mrocznie i intrygująco, pewnie niebawem wyjdzie kolejny trailer.


ja na Kosoglosa czekam rok, a to juz w ten weekend <jaram się>  :biggrin: 

Offline Ribald

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #699 dnia: Listopad 22, 2014, 07:05:31 pm »
Natknąłem się na informację, że w zeszłym roku premierę miał remake Bez przebaczenia Eastwooda pod tym samym tytułem, tyle że przeniesiony do XIX w. Japonii z Kenem Watanabe w roli głównej. APEL - gdybyście gdzieś ten film w repertuarze kin zobaczyli, dajcie znać! :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Fezz

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #700 dnia: Listopad 25, 2014, 01:06:03 pm »
Jeszcze Hobbit w tym roku. Czekam na tą zapowiadaną bitwę, która ma trwać 45 minut. :) I to już chyba tyle z tego co w tym roku w kinach chciałbym zobaczyć.

Offline Metafron

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #701 dnia: Listopad 27, 2014, 12:59:22 pm »
Wczoraj widziałem Igrzyska i naprawdę mi się podobały! Inny klimat niż poprzednich części, ale to nie znaczy, że gorszy.


Ogólnie uznałem, że teraz będe chodził na większość filmów z pogranicza fanatastyki jakie wychodzą :wink:
Take me down
To the Paradise City
Where the grass is green
And the girls are pretty
Take me home

Offline Dziex

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #702 dnia: Listopad 28, 2014, 07:14:56 pm »
Dzień dobry:
bardzo sceptycznie podchodziłem do całego pomysłu, ale po trailerze oficjalnie ogłaszam: jaram się.

Offline Ribald

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #703 dnia: Listopad 30, 2014, 05:52:00 pm »
Jak byłem młody, to też byłem szturmowcem i grałem w kosza.


Pokazanie Sokoła to nieczysty chwyt. Niezależnie od wszystkiego innego i tak ludzie kupiliby w tym momencie bilet za każdą cenę.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Hollow

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #704 dnia: Grudzień 01, 2014, 02:32:38 pm »
Najważniejsze, że nie ma tylu świateł co w Star Treku. Tam ciągle coś świeciło w kamerę i nie było widać niczego...

 

anything