Autor Wątek: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?  (Przeczytany 263106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysterix

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #645 dnia: Luty 09, 2014, 09:07:50 pm »
Już po obejrzeniu Robocopa jestem zdania, że film się naprawdę udał.   Dobre kino akcji, nie zawiodłem się:D  Akcjo toczy się szybko, dobre   kreacje, fabuła idealna na ten film. Nie trzeba być fanem Robocopa, żeby   film się spodobał. Ja polecam;)

Offline Hollow

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #646 dnia: Luty 19, 2014, 12:12:18 pm »
http://www.film.gildia.pl/news/2014/02/polski-zwiastun-straznikow-galaktyki-juz-w-sieci

zwiastun wygląda ciekawie. Zwłaszcza Szop. Za to polska wersja językowa w stosunku do oryginalnej brzmi TRAGICZNIE.

Offline Kalisi

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #647 dnia: Luty 21, 2014, 12:22:05 pm »
Wybieram się pewnie w weekend na "Masz Talent". Zwiastun robi duże wrażenie. Zapowiada się przyjemny film z odrobiną wzruszeń ale i humoru :)

Offline potworek

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #648 dnia: Luty 27, 2014, 10:10:17 pm »
Jakie to pocieszające, że moja największa pasja z dzieciństwa tak epicko się zapowiada w nowej odsłonie:
http://www.youtube.com/watch?v=vIu85WQTPRc
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Mysterix

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #649 dnia: Luty 27, 2014, 10:15:44 pm »
A teraz czekam na Kamienie na szaniec. M być realistycznie i bez stawiania posągów. Książka była super choć faktycznie budowała raczej legendę. Liczę na w końcu super polski film wojenny.

https://www.youtube.com/watch?v=-uKCPneniVk

Offline Ribald

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #650 dnia: Luty 28, 2014, 09:49:28 am »
Jakie to pocieszające, że moja największa pasja z dzieciństwa tak epicko się zapowiada w nowej odsłonie:
http://www.youtube.com/watch?v=vIu85WQTPRc

Rozumiem, że tym razem będziemy mieli Godzillę jako bohatera pozytywnego, zamiast walki z jej małymi godzillo-raptorkami? Zapowiada się smakowicie, choć mnie (jak nietrudno się domyślić po avku) kupili już Kenem Watanabe :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline potworek

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #651 dnia: Luty 28, 2014, 11:00:13 am »
IMO Godzilla będzie negatywnym bohaterem, tak samo jak reszta potworów. A może jednak nie? Ciężko powiedzieć, reżyser podobno nastawia się na kolejną część... Watanabe z pewnością da ten "japoński czynnik do filmu" ;) Warto zwrócić uwagę na opinie o filmie, np.:
"Guitarist Slash (yes THAT Slash) says he's seen Godzilla (2014) in an early screening and he says it's friggin' epic. Max Borenstein retweeted this so it's legit. Apparantly Slash is a big Godzilla fan and since he's seen an early screening it could very well be possible that he's working on the film as well. Possibly soundtrack? I dunno, but one Godzilla fan has seen it and he loves it. Good news! "
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Hollow

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #652 dnia: Luty 28, 2014, 04:22:45 pm »
A teraz czekam na Kamienie na szaniec. M być realistycznie i bez stawiania posągów. Książka była super choć faktycznie budowała raczej legendę. Liczę na w końcu super polski film wojenny.


Jakiś czas temu większość polskich filmów to albo filmy wojenne albo ekranizacje lektur (ostatnio doszły jeszcze komedie romantyczne). Tu zrobili te dwie rzeczy za jednym zamachem ;-)

Offline LuckyB

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #653 dnia: Marzec 01, 2014, 01:23:32 pm »
Kamienie były moją ulubioną lekturą w szkole więc nie widzę opcji żeby nie zobaczyć filmu. Jestem też świadoma że to nie będzie ekranizacja książki ale nie nastawiam się na dno totalne. Ocenię jak zobaczę. :smile:

Offline Itachi

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #654 dnia: Marzec 01, 2014, 01:55:16 pm »
Jestem też świadoma że to nie będzie ekranizacja książki ale nie nastawiam się na dno totalne. Ocenię jak zobaczę. :smile:

Nie czaję sensu tej wypowiedzi :?:
Rzadko kiedy film odzwierciedla 100% powieści, do tego tekst dno totalne - dlaczego zostało użyte? Przecież filmy w Polsce, oprócz tysiąca debilnych komedii, naprawdę mają swoje zalety. Zwiastun filmu Kamienie na szaniec prezentuję się naprawdę dobrze, ja jestem pozytywnej myśli i na pewno wybiorę się do kina, a nie byłem w nim już dłuższy czas;)


Offline Mysterix

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #655 dnia: Marzec 02, 2014, 07:36:59 pm »
Czemu od razu dno. Rozumiem, że bitwa warszawska nie przyniosła chwały polskiej kinematografii, ale trzeba przyznać, że sceny bitewne, a szczególnie ta z walki w okopie to poziom światowy. Może przesadziłem z tym filmem wojennym, ale sporo takiej akcji tam znajdziemy, wnosząc po fabule książki:] A to, że nie będzie to zgodne z książką to super. Kalki często źle wychodzą.

Offline berkenbruk

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #656 dnia: Marzec 05, 2014, 10:37:23 am »
Nie wiem dlaczego, ale w Polsce jakoś jest taki zwyczaj mocnego krytykowania filmów nawiązujących do naszej historii. Tak jakby ten temat był nietykalny, a każdy film, nie wiadomo kto by się za niego nie zabrał, i tak będzie niedostatecznie dobry. W tym przypadku szczególnie Kamienie na szaniec nie zasługują na taką krytykę. Sam film zapowiada się naprawdę dobrze.

Offline maximumcarnage

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #657 dnia: Marzec 05, 2014, 10:51:55 am »
W tym przypadku szczególnie Kamienie na szaniec nie zasługują na taką krytykę. Sam film zapowiada się naprawdę dobrze.

Wszystko co jest nieudane, zasługuje na zaakcentowanie tego głośno. Odmawianie prawa do krytyki jest po prostu śmieszne. A już w szczególności zasługuje na krytykę film, który był tak bardzo promowany, a okazał się prawdopodobnie kolejną wydmuszką.
Tutaj recenzja http://tomaszraczek.pl/blog/id,1339/Moja-recenzja-KAMIENIE-NA-SZANIEC.html

Offline potworek

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #658 dnia: Marzec 05, 2014, 10:54:18 am »
Pierwsze recenzje Kamieni na Szaniec są raczej negatywne. Jak jest naprawdę, trzeba się będzie dowiedzieć na własne oczy.
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Hollow

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #659 dnia: Marzec 05, 2014, 04:40:58 pm »
Jest w końcu zwiastun nowych transformersów.


Wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny ludzie chcą wygonić autoboty z powrotem w kosmos, po raz kolejny znienacka atakują ci źli i po raz kolejny autoboty ratują ludzi. Czyli praktycznie to samo co w poprzednich częściach tylko bez irytującego nastolatka.

 

anything