trawa

Autor Wątek: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?  (Przeczytany 263276 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gbur10

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #570 dnia: Luty 05, 2013, 11:27:57 am »
ma być ekranizacja książki Kapuścińskiego "wojna futbolowa", ale to pewnie dopiero gdzies w 2015 ;p

Offline maximumcarnage

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #571 dnia: Luty 05, 2013, 12:01:21 pm »
Sin City: A dame to kill for.

Offline peta18

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #572 dnia: Luty 06, 2013, 06:46:03 am »
Sin City: A dame to kill for.
Miejmy nadzieje, ze ten film w koncu ujrzy swiatlo dzienne, bo juz chyba od 2006 go zapowiadaja :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Fezz

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #573 dnia: Luty 07, 2013, 12:01:39 pm »
Poradnik pozytywnego myślenia: za obsadę, za nominacje do oscarów i za to, że rzadko docenia się komedię w świecie krytyków filmowych, chociaż żeby być dokładnym trzeba powiedzieć, że to komedio-dramat. :)

Offline maximumcarnage

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #574 dnia: Luty 07, 2013, 12:27:38 pm »
Miejmy nadzieje, ze ten film w koncu ujrzy swiatlo dzienne, bo juz chyba od 2006 go zapowiadaja :smile:
Obsada skompletowana, zdjęcia ruszyły, światowa premiera zapowiedziana na 4 października 2013. Można więc powiedzieć, prawie na 100% że wkrótce go ujrzymy.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #575 dnia: Luty 07, 2013, 03:11:39 pm »
Poradnik pozytywnego myślenia: za obsadę, za nominacje do oscarów i za to, że rzadko docenia się komedię w świecie krytyków filmowych, chociaż żeby być dokładnym trzeba powiedzieć, że to komedio-dramat. :smile:
O! tototto! Ja potrzebuję pozytywnego doładowania, szczególnie w takim ładnym wydaniu jak Jennifer Lawrence i Bradley Cooper  :biggrin:
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline MiloszGracz

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem graczem i jestem z tego dumny.
    • Blog z opisami gier
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #576 dnia: Marzec 06, 2013, 05:38:30 pm »
Aktualnie czekam na This Is The End i Człowiek ze Stali.
O ile za Superman'em jakoś specjalnie nie przepadam to po trailerze myślę, że może się to zmienić.
Zobacz mój blog opisujący gry https://blog-o-grach.blogspot.com
Polecam stronę o anime https://www.animeholik.pl

Offline wojteq

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #577 dnia: Kwiecień 04, 2013, 10:14:23 pm »
Może to nie stricte o trailerach, ale bardzo dużego smaku narobiły mi artworki wypuszczone przez Marvela z wczoraj i przedwczoraj. Mówię o tych dotyczących Guardians of the Galaxy!! Jeśli by się im udało zachować taki klimat jak na tych grafikach to będzie przegięty film !!!!  :biggrin: W tym roku bardzo mnie ciekawi Thor, a także oczywiście kolejny Hobbit. <klęka przed ołtarzykiem z Tolkienem>
"It's all a joke."
- Comedian

Offline Hollow

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #578 dnia: Kwiecień 17, 2013, 09:43:47 am »
Niedawno wyszedł 33 trailer nowego filmu o Supermanie.

Man of Steel - Official Trailer 3 [HD]

Zadkoczyło mnie, że Russel Crowe gra postać Zor`Ela

Offline Dziex

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #579 dnia: Kwiecień 17, 2013, 01:46:06 pm »
- he'll be an outcast, they'll kill him
- how?

<nerdgasm>

ładnie, tym razem można się jarać czymś więcej niż nazwiskiem Nolana, który nawet nie kręci tego filmu

Offline wojteq

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #580 dnia: Kwiecień 17, 2013, 04:34:51 pm »
Zwiastun Supermana bardzo fajny, choć generalnie muszę tu znowu ponarzekać  :biggrin: Od samego początku promocji filmu czuję wyraźnie "rękę" Nolana, dosłownie wszystko wygląda identycznie jak było z Batmanem - mroczno i te sprawy, do tego muzyka Zimmera. W sumie nie wiem po co brali Zacka Snydera do tego filmu, bo po tym najnowszym trailerze czuję sporo "ręki" ZS ale głównie w VFX itp i trochę się jak dla mnie marnuje talent tego reżysera. Szkoda bo mam wrażenie że gdyby Snyder samodzielnie robił ten film (a za muzykę odpowiadał Tyler Bates) to mogłoby być bardzo ciekawie, a tak to trochę mam wrażenie że powtórzy się klimat Batmana, tzn będzie trochę mroczniej niż w komiksach itd. (Nie mam nic do tego, do Batmana to świetnie pasowało, ale do Supermana jak by trochę mniej...) Oczywiście to tylko zwiastuny i ocenimy dopiero w kinach  :smile:
"It's all a joke."
- Comedian

Offline Dziex

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #581 dnia: Kwiecień 23, 2013, 02:26:14 pm »
Honest Trailers - Jurassic Park

W 93' rodzice mnie nie puścili + efekty specjalne są lepsze niż w połowie obecnie kręconych filmów. Wybieram się w piątek.

Offline wojteq

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #582 dnia: Kwiecień 23, 2013, 07:25:00 pm »
Dziś wyszedł zwiastun "Thor: The Dark World" i zdecydowanie ciekawie się zapowiada!!!  :biggrin: Od dawna czekam właśnie na ten film (ze względu, iż wg. plotek może być kluczowym dla całej "Fazy 2" ) Trailer narobił mi smaka, GENIALNA MUZYKA !!!
Thor: The Dark World - Official Trailer (HD) Chris Hemsworth
"It's all a joke."
- Comedian

Offline Itachi

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #583 dnia: Kwiecień 29, 2013, 11:02:39 am »
Ja z niecierpliwością czekam na Iron Mana 3, jeśli chodzi o ekranizacje komiksów to najlepsze filmy, dystansujące resztę.

Offline maximumcarnage

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #584 dnia: Kwiecień 29, 2013, 11:06:23 am »
Ja z niecierpliwością czekam na Iron Mana 3, jeśli chodzi o ekranizacje komiksów to najlepsze filmy, dystansujące resztę.

Watchmen, V for Vendetta i From Hell też są dystansowane przez Iron Mana?