trawa

Autor Wątek: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?  (Przeczytany 263241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dziex

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #450 dnia: Marzec 19, 2012, 06:21:53 pm »
gdyby nie Edward Nożycoręki, Jeździec bez głowy, a ostatnio Sweeney Todd i Alicja w krainie czarów wielu by nie wiedziało, że Johnny Deep to nie tylko jeden z tych ładnych panów, ale i dobry aktor.
Ale Depp gra dobrze nie tylko u Burtona.
+ w Alicji poza żenującą sceną z tańcem w zasadzie niczego nie pokazał
Cytuj
W "Co gryzie Gilberta Grpae'a" DiCaprio też zapowiadał się nieźle, ale pomimo paru świetnych ról i tak pozostanie amantem z Titanica.
Chyba dla tych co przestali śledzić jego karierę w poprzednim tysiącleciu.

Oczywiście zawsze można mówić, że Gajos to tylko Janek z czterech pancernych.

Offline skil

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #451 dnia: Marzec 19, 2012, 08:16:57 pm »
Chyba nie widziałeś "Eda Wooda"...

Chyba jednak widziałem, jeden z lepszych filmów Burtona. Mimo że zrobił z Deppem kilka dobrych filmów, powinni skończyć na Jeźdźcu bez głowy. Potem ich wspólne filmy są jak jeden i ten sam film, nijakie. Depp w każdym gra tę samą rolę, podobnie jak Bonham Carter. Zresztą, ostatni naprawdę udany film Burtona to Duża ryba.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #452 dnia: Marzec 19, 2012, 08:18:08 pm »
Niby o gustach się nie dyskutuje, ale gdyby nie Edward Nożycoręki, Jeździec bez głowy, a ostatnio Sweeney Todd i Alicja w krainie czarów wielu by nie wiedziało, że Johnny Deep to nie tylko jeden z tych ładnych panów, ale i dobry aktor.

Nie przesadzałbym, bo "większość" i tak widziała znakomitych"Piratów z Karaibów", a Sweeney i Alicja to filmy najwyżej niezłe IMO.
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #453 dnia: Marzec 19, 2012, 11:28:38 pm »
Mnie, tak po prawdzie, to się nawet "Edward Nożycoręki" podobał tylko do połowy... "Jeźdźca bez głowy" niestety nie widziałem, ale tę zaległość zamierzam nadrobić.
Sweeney i Alicja to filmy najwyżej niezłe IMO.
Natomiast tych filmów w ogóle nie mam ochoty oglądać.

Offline Spik

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #454 dnia: Marzec 19, 2012, 11:51:11 pm »
Depp w każdym gra tę samą rolę, podobnie jak Bonham Carter. Zresztą, ostatni naprawdę udany film Burtona to Duża ryba.
No właśnie wszędzie słyszę tę krytykę i szczerze tego nie widzę bo poza tym, że rola Deppa jest zawsze główna i jest to zwykle jakaś nietypowy (ekscentryczny) bohater to nie widzę podobieństwa między jego postaciami, rzekłbym, że nawet widać, że starają się by każda posać była rażąco inna od wcześniejszych.

"Alicja..." Burtona - czyli jego ostatni film - to jeden z tych co moim zdaniem ma sporo problemów i po Burtonie spodziewałem się czegoś o poziom wyżej (choć sam przyznał w jakimś wywiadzie, że Disney ograniczał go ostro i nie mógł zaszaleć tak jak pierwotnie planował) i definitywnie jeden z jego najsłabszych filmów ale jakoś go lubię. Taka sympatyczna wariacja co nie próbuje być pretensjonalna (mieszać w Alicję pedofilię czy narkotyki) i na siłę mroczniejsza od książki (tak jakby to było takie znowu konieczne)... i ten kot z zającem byli zajebiści :wink: z kolei "Sweeney Todd" podobał mi się straszliwie, "Charli i Fabryka Czekolady" i "Gnijącą Pannę Młodą" lubię choć nie były to jakieś przełomowe arcydzieła, więc jestem dobrej nadzei, że kolejny mnie pozytywnie zaskoczy...


Ale hej, zaraz po "Dark Shadows" będzie kolejny film Burtona... :wink:
Frankenweenie Trailer

Offline Pierniczek

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #455 dnia: Kwiecień 04, 2012, 10:42:37 am »
Już w lutym Nicolas Cage znowu wyjedzie z piekła.  :badgrin:

Ghost Rider: Spirit of Vengeance Trailer 2

Offline Hollow

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #456 dnia: Kwiecień 12, 2012, 09:40:59 am »
Komedia o facecie, który w dzieciństwie zażyczył sobie mieć gadającego misia i to dostał. Uważajcie o co prosicie bo możecie to dostać...

Ted Official Greenband Trailer #2 - Mark Wahlberg, Mila Kunis, Seth MacFarlane Movie (2012) HD

Offline Spik

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #457 dnia: Kwiecień 13, 2012, 10:20:29 pm »
Ten wcześniejszy zwiastun mnie rozbawił, ten już mniej.

Z jednej strony wydaje mi się, że to może być świetna komedyjka, z drugiej strony "FILM TWÓRCY FAMILY GUYA" krzyczy :  fabuła która idzie po najłatwiejszej linii oporu, dużo scen które prowadzą donikąd i na jeden rewelacyjnie zabawny dowcip pięć takich które będą albo najniższych lotów, albo będą cię jakoś atakować albo będą zwyczajnie ni-jakie - przynajmniej taki mam pogląd na seriale tego pana - jest z czego się pośmiać, ale to niestety 20% odcinka, którego reszta to "Eeee.... Aha..." W każdym razie mam nadzieję, że film oferuje coś ponad - pluszowy miś robi zdrożne rzeczy przez 90 minut bo na razie to główny jak nie jedyny dowcip w tych zwiastunach, a jak fajne by to nie było szybko może zrobić się męczące...

Offline Pierniczek

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #458 dnia: Kwiecień 16, 2012, 08:26:41 am »
najłatwiejszej linii oporu

Chyba linii najmniejszego oporu co? :)
Nie oglądajcie Ghost Ridera 2, myślałam że będzie zabawnie, a usnęłam z nudów. :/

Offline Spik

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #459 dnia: Kwiecień 16, 2012, 09:47:45 am »
Poprostu lenistwem ociekają  :razz:


A to choć może też najambitniejszego kina świata nie zapowiada to chętnie rzucę okiem bo robi ta sama ekipa co robiła "Misję Kleopatra" (który jest w mojej top trójce najlepszych filmów na podstawie komiksu), a strasznie lubię pierwowzór komiksowy :


Le Marsupilami Nouvelle Bande Annonce (Version Longue)


Le Marsupilami Nouvelle Bande Annonce # 2

Offline Pierniczek

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #460 dnia: Kwiecień 16, 2012, 10:11:42 am »

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #461 dnia: Kwiecień 16, 2012, 01:48:42 pm »
Oooooo, ja też dawno -nawet bardzo.


Nie słyszałam o nim od czasu Apocalypto. Nikt nie lubi, jak mu sie psuje wakacje...
Coś czuję, że mojemu foacetowi też przypadnie do gustu -strzelanie, samochody i Meksyk   :badgrin:
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline anorexia

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #462 dnia: Kwiecień 19, 2012, 08:06:06 am »

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #463 dnia: Kwiecień 19, 2012, 11:15:56 am »
Znów z innej bajki - i znów jestem na tak. Ten rok obfituje w dobre filmy  :cool:  a przynajmniej dobrze się zapowiadające, ale pierwszy kwartał był super, więc liczę, ze i na drugim się nie zawiodę.


Z niecierpliwością czekam na Mroczne cienie i zgadzam sie z Spikiem, co do ról Bohnam-Carter i Deepa  :badgrin:

A co do Gibsona jeszcze, to ponoć ma kręcić film o Żydach, co ich bardzo oburza...
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline goldlady

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #464 dnia: Kwiecień 25, 2012, 03:38:48 pm »
Ja cvzekam na nowy film z Melem Gibsonem "Dorwać Gringo". Nie widziałam  go w żadnym filmie juz wiele lat :)
"Też bym chciał, żeby ktoś kiedyś tak niecierpliwie na mnie czekał, że z tej wielkiej tęsknoty aż nie mógłby usnąć"