trawa

Autor Wątek: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?  (Przeczytany 263128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qbiak

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #330 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:18:54 pm »
Tytuł jest
Ja mogę napisać jaki film mi obrzydł po trailerze.

Najnowszy Sherlock Holmes. Zawsze uważałem jegomościa za chuderlawego, może troszkę flegmatycznego, angielskiego gentelmena, genialnego detektywa, koniecznie z fajką, ze swoim niskim pomocnikiem Watsonem.

Tutaj dostajemy skrzyżowanie Dr Housa i Indiany Jonesa, mamy super pr0 elo cynicznego ziomka, który skacze z okien do wody, bije się w Fight Clubach (był wszak bokserem, ale chodzi o klasyczny boks), chodzi na dupakę, biega, wywija policyjnymi pałami, zalicza headshoty krótkimi pistolecikami. Tutaj też ma fajkę, tyle pewnie że ona jest odpowiednikiem Bondowskiego zegarka. Już tutaj Arsene Lupin by bardziej pasował.

Obejrzę z ciekawości, ale to nie ten Sherlock Holmes o którym czytałem.


szerlok w swoich czasach byl typowym przedstawicielem pulpy. a ze czasy sie zmieniaja to mamy innego szerloka, mi tam pasi.

Offline Dziex

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #331 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:45:40 pm »
Przeglądałem dzisiaj newsy dotyczące ekranizacji Hobbita i dowiedziałem się, że mają zamiar zrobić z tego dwa filmy, a premiera pierwszej części pod koniec 2011. Bardzo jestem ciekaw co del Toro usmaży z tej prostej książeczki dla dzieci i w sumie obok At the Mountains of Madness to jedyna majacząca na horyzoncie ekranizacja na którą oczekuje z tą nerdowską niecierpliwością jaka towarzyszyła mi przed premierami Władcy Pierścieni czy nowej trylogii SW.

Offline xsite

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #332 dnia: Styczeń 23, 2010, 01:13:06 pm »
ja czekalem na film Harry Brown i w koncu obejrzalem go wkinie :D cały film przesycony jest półmrokiem, a akcja toczy się swoim własnym, powolnym rytmem. dzieki surowym zdjęciom, nadającym niezwykły klimat temu obrazowi, od początku czuć ciężar i powagę wydarzeń. nie ogląda się tego łatwo, bo nie jest to typowe amerykańskie kino.
Film jest o gosciu ktory sie msci za smierc swego przyjaciela na osiedlowych blokersach w UK :D
bylem jakis czas w anglii i naprawde klimat blokowisk i calej tamtejszej huliganerii jest bardzo dobrze ukazany...swietny i dosc dramatyczny film

Offline Idaan

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #333 dnia: Luty 16, 2010, 03:55:58 pm »

Offline Dewot

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #334 dnia: Luty 18, 2010, 07:36:22 am »

Offline Hollow

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #335 dnia: Kwiecień 28, 2010, 09:22:37 pm »
Trailer For Austin s Stallone s & Rourke s New Movie new

Film z aktorami kina akcji. Duża akcji i wątpliwa fabuła. Wygląda ciekawie.

Offline potworek

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #336 dnia: Kwiecień 29, 2010, 08:49:20 pm »
Łaaaa, ale urwał! Ale to będzie dobre!
Prawdziwie męski film się szykuje, czekam niecierpliwie!
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Ibrahim_ibn_Erales

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 162
  • Total likes: 0
  • twitter.com/iberales
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #337 dnia: Kwiecień 29, 2010, 09:51:37 pm »
Czekam na Spalonych słońcem 2.
Jedynka była świetnym filmem i naprawdę wstrząsała jako dramat.

A teraz będą wybuchy, smutna muzyka i palenie chłopów miotaczem ognia.
Joł. To musi być świetne.
YouTube - Broadcast Yourself.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 09:55:16 pm wysłana przez Ibrahim_ibn_Erales »
God hates figs [Mk 11, 12-14]


I pledge allegiance to my Flag,
and to the Republic for which it stands:
one Nation indivisible,
With Liberty and Justice for all.

Offline achillemarozzo

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #338 dnia: Maj 05, 2010, 09:50:29 am »
Czekam na Spalonych słońcem 2.
Jedynka była świetnym filmem i naprawdę wstrząsała jako dramat.

A teraz będą wybuchy, smutna muzyka i palenie chłopów miotaczem ognia.
Joł. To musi być świetne.
Michałkow chce na starość zarobić jeszcze trochę rubli i przypochlebić Świętej Rusi, czyż można go za to winić? Słyszałem, że na soundtracku znajdzie się  rosyjskojęzyczna wersja Kazikowej piosnki "Artyści", chłe, chłe, chłe...
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 09:55:59 am wysłana przez achillemarozzo »
"Żądam, by uszanowano we mnie godność człowieka, to jest jednostki o wartości nie mniejszej niż świnia!"
                                                                         KuK feldkurat Otto Katz

Offline Brother_Bethor

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 340
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • SubRosa - prawdopodobnie najlepsza strona o wh40k
    • SubRosa - prawdopodobnie najlepsza strona o wh40k
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #339 dnia: Maj 05, 2010, 12:51:30 pm »
Czekając w kinie na Iron Man 2, widziałem zwiastun nowego filmu Paula Greengrassa pt. Green Zone. Bardzo mi się podobał (mojej narzeczonej również :)) więc pewnie na to też pójdziemy do kina.
Zwiastun: the Green Zone

Offline madulka

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #340 dnia: Maj 06, 2010, 12:07:48 pm »
Remake filmu "Bracia" ciekawi mnie bardzo. Dunski pierwowzor byl swietny wiec spodziewam sie wiele.

Brothers - Official Trailer [HD]

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #341 dnia: Maj 06, 2010, 02:54:03 pm »
Cytuj
Przeglądałem dzisiaj newsy dotyczące ekranizacji Hobbita i dowiedziałem  się, że mają zamiar zrobić z tego dwa filmy, a premiera pierwszej  części pod koniec 2011.
Zaraz, zaraz, czy przypadkiem pierwszej informacje o ekranizacji Hobbita nie pojawiły się jeszcze w 2005 roku? Oprócz tego, z tego co słyszałem to doszło do konfliktu między potomkami Tolkiena, a wytwórnią o prawa do tytułu? Jestem pewien, że cała sprawa skończyła się w sądzie....
RIP Gildio...

Offline Masło-Man

  • Młodszy Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dellamorte Dellamore
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #342 dnia: Maj 11, 2010, 04:22:01 pm »
Inception - by Christopher Nolan. Trailer wprawdzie niewiele mówi, ale strasznie jestem ciekaw co wykombinował Nolan po Mrocznym Rycerzu.
Inception - Official Trailer 2 [HD]
 
Predators - jest szansa, że powstanie najlepszy film z Predatorem od czasu oryginału z Arniem. Trailer wygląda smakowicie, a producentem jest Robert Rodriguez, który raczej nie pozwoli na kaszanę.
Predators 2010 Movie Trailer [HD]
Przyczyną wszystkich pie...onych prroblemów na świecie są ludzie, którzy nie mają żadnych wątpliwości.
                                                            Nick Cave

Offline achillemarozzo

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #343 dnia: Maj 11, 2010, 06:03:25 pm »
Rodriguez..., ten Rodriguez od "Desperado", "Od zmierzchu do świtu" i "Planet Terror" - :roll:  No, ale to też i ten Rodriguez od Sin City + węgierski reżyser od jednego fajnego filmu długometrażowego - więc tu już, być może,  :smile: . Żeby jeno nie poszli w zbytnią montażową sieczkę, przesadę i groteskę. To mają być Predatorzy, a nie jakoweś "Zombie Mutant Turtles Craving for Fresh Pussy(cat) 3"
"Żądam, by uszanowano we mnie godność człowieka, to jest jednostki o wartości nie mniejszej niż świnia!"
                                                                         KuK feldkurat Otto Katz

Offline Masło-Man

  • Młodszy Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dellamorte Dellamore
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #344 dnia: Maj 11, 2010, 06:47:59 pm »
Rodriguez..., ten Rodriguez od "Desperado", "Od zmierzchu do świtu" i "Planet Terror" - :roll:
Dla mnie to jest na plus  :???: 
A jak cię interesuje, co ma Rodriguez do powiedzenia na temat Predators to możesz to przeczytac tutaj
 
Przyczyną wszystkich pie...onych prroblemów na świecie są ludzie, którzy nie mają żadnych wątpliwości.
                                                            Nick Cave

 

anything