trawa

Autor Wątek: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?  (Przeczytany 263043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kriss

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 06, 2006, 11:34:45 pm »
Cytat: "Dereq"
motyw z mala dziewczynka z dlugimi czarnymi wlosami co prawda sie juz przezarl


Tak, tylko zauważ, że pierwsza cześć gry powstała wcześniej niż te wszystkie Ringi itp.
Po raz kolejny słyszałam o ekranizacji "Pachnidla" Suskinda. Choć szczerze mówiąc nie jestem pewna jak miałaby wyglądac ekranizacja książki, w kórej tak wielka rolę odgrywa zapach.
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."


Offline Dereq

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 07, 2006, 11:04:18 am »
Cytat: "Kriss"
Cytat: "Dereq"
motyw z mala dziewczynka z dlugimi czarnymi wlosami co prawda sie juz przezarl


Tak, tylko zauważ, że pierwsza cześć gry powstała wcześniej niż te wszystkie Ringi itp.


yhm

tylko ze historia filmu nie jest oparta na zadnej czesci gry. a takze w zadnej z tych gier powstalych przed ringiem nie bylo postci podobnej do sadako :roll: .oczywiscie procz SH4 gdzie jedna ze szkarad byla inspirowana wyraznie...ringiem :roll:
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Kriss

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 07, 2006, 03:03:35 pm »
Cytat: "Dereq"
tylko ze historia filmu nie jest oparta na zadnej czesci gry. a takze w zadnej z tych gier powstalych przed ringiem nie bylo postci podobnej do sadako :roll: .oczywiscie procz SH4 gdzie jedna ze szkarad byla inspirowana wyraznie...ringiem :roll:


Owszem jest - tyle ze to "luźna wariacja" na temat sh1 a nie czysta adaptacja. Sprawdź choćby postacie bohaterów, niektóre mają swoje odpowiedniki w grze, fakt, ze mniej, lub bardziej podobne.
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."


Offline Qraq

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 07, 2006, 04:05:34 pm »
Ultraviolet
Reżyseria - Kurt Wimmer
Mozna powiedzieć, że to taka dopakowana wersja Equilibrium. Widać to na pierwszy rzut oka. Może być bardzo dobrze. Z pewnością obadam ten film.




Cytat: "Kriss"
Owszem jest - tyle ze to "luźna wariacja" na temat sh1 a nie czysta adaptacja. Sprawdź choćby postacie bohaterów, niektóre mają swoje odpowiedniki w grze, fakt, ze mniej, lub bardziej podobne.

Owszem, ale to nie zmienia faktu, że motywy z Ring troche już się objadły, przynajmniej mi i Derkowi. Widziałem to już w kilku filmach, strzelałem do tego w kilku grach. To przestaje być straszne.

edit:
no obejzalem sobie jeszcze raz trailer SH. Może być dobrze.
Syreny brzmiały nieco inaczej w grze. Były bardziej odległe, oddalone.
Aż perwersyjnie miło mi sięzrobiło na widok piramodogłowego "kata katów". :badgrin: Byleby nie przesadzali z akcją. W grze najważniejsze było to, czego sie nie widziało. Ale nadal mam wrażenie że te specjalnie dali tej małej długie włosy. Da sie to przeżyć ;)

Offline steelie

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 07, 2006, 06:31:43 pm »
Fakt, jak na trailerze zobaczylem dziewczynke z dlugimi, czarnymi wlosami to pomyslalem "Rany, znowu?". Ale i tak czekam, bo jestem fanem gry, atrailer dobrze sie zapowiadal.
I jeszce kolejne Sin City

Offline Kriss

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 07, 2006, 10:33:22 pm »
Cytat: "Qraq"
Ale nadal mam wrażenie że te specjalnie dali tej małej długie włosy. Da sie to przeżyć ;)


Bardzo możliwe. "Pierwowzór" miał krótkie. Co do samego filmu, nie mam do niego specjalnie pozytywnego nastawienia. Obawiam się pójścia przez twórcow po najmniejszej linii oporu, czyli widowiskowej kichy, ktora ma być po prostu próbą zbicia kasy na uznanej marce.
Choćiaż jest nadzieja, do "Batman. Begins" też podchodziłam jak pies do jeża ;) .
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."


Offline Shredder

Rok 2006 w kinie
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 11, 2006, 07:50:14 pm »
Ten rok zapowiada się znacznie bogatszy w hity kinowe niż poprzedni. "Kod Leonarda da Vinci" , "Piraci z Karaibów 2" , "Epoka Lodowcowa 2" i wiele wiele innych na pewno przyciągną tłumy do kin.Na co wy zamierzacie się wybrać w tym roku?

Offline -=Azazel=-

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 11, 2006, 10:20:37 pm »
Ciekaw jestem Scanner Darkly... Mam nadzieje na zakręt niezły, poza tym piraci II, bo jedynka odświeżyła mi dzieciństwo i te wszystki filmy o piratach, które tak uwielbiałem (Karmazynowy Pirat:-) )... Oby do lipca

Offline [robak]

Re: Rok 2006 w kinie
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 11, 2006, 10:49:49 pm »
Cytat: "Shredder"
Ten rok zapowiada się znacznie bogatszy w hity kinowe niż poprzedni. "Kod Leonarda da Vinci" , "Piraci z Karaibów 2" , "Epoka Lodowcowa 2" i wiele wiele innych na pewno przyciągną tłumy do kin.Na co wy zamierzacie się wybrać w tym roku?


Gogatszy w hity ? [: A SinCity ? Batman Begins ? Wojna Swiatow ? Gwiezdne Wojny ? I jeszcze pare by sie pewnie znalazlo abmitniejszych niz powyzsze hity. ALe wracajac do tematu to czekam na X-men 3 i... i teraz nie moge sobie przypomniec na co jeszcze. A w zeszlym roku z niecierpliwoscia czekalem na wymienione tytuly.

Offline d-s

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 11, 2006, 11:04:08 pm »
Cytuj
Ciekaw jestem Scanner Darkly... Mam nadzieje na zakręt niezł

To ekranizacja Dicka. Zakret raczej gwarantowany.

Offline -=Azazel=-

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 12, 2006, 09:41:42 am »
Heh, no wiem że to Dicka :badgrin:
Ale nigdy nie wiadomo... Kiedyśten film miał robić Clooney i bałem się chały!

Offline Jimmy

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 13, 2006, 04:17:33 pm »
Ja mam nadzieję, że   3 0 0  będzie tak dobry jak Sin City :)

Offline Wrzesiek

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 13, 2006, 06:15:46 pm »

Offline Anonimowy Grzybiarz

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 14, 2006, 01:08:15 pm »
To tak... :
Batman 7 (The Dark Knight)
Spider-Man 3
Bond 22
Hellboy 2
300
Sin City 2

Offline SkeezaPhrenyak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 435
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał W. Orkan
    • www.orkan.f-log.pl
Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 15, 2006, 04:04:56 pm »
Zobaczcie trailery. Ja, oglądając je, miałem gęsią skórkę :)

Trailer "300" - wersja teledyskowa

Do kolejnego trailera będziecie musieli zarejestrować się na youtube, bo to ponoć "doroślejszy" nieco filmik. Rejestracja jest bezbolesna, jakby ktoś nie wiedział :wink: Klikajcie...

Trailer "300" - wersja dłuższa, z narratorem; nie tak energiczna, ale więcej pokazuje :)

Już nie mogę się doczekać... mniam...

A, tak BTW, na filmikach jest m.in. legendarny tekścik: gdy poseł Kserksesa powiedział, że łucznicy perscy wystrzelą tyle strzał, że zaćmią słońce, jeden z Greków odrzekł, że to dobrze, bo wolą walczyć w cieniu.
Ciekawe, czy będzie też słynne, leonidasowe "chodź i weź" wypowiedziane do Kserksesa, gdy ten zaproponował Spartanom, żeby oddali wąwóz bez walki...

Eeech... ciary mi po grzbiecie chodzą na myśl o tym filmie  :D

Acha... zapomniałbym.

Oficjalna strona "300"

Tam też są trailerki dwa... w tym trailer kinowy (theatrical trailer). Po prostu boski!!! Musicie go obejrzeć!

A teraz tylko czekać...  :)