Autor Wątek: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?  (Przeczytany 262684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tokage

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #705 dnia: Grudzień 01, 2014, 08:56:13 pm »
Stare Wary. Jak nie jestem fanem, tak teaser wygląda przywoicie. Daleko mi do "jaram się", ale mam "good feeling about this". Nie widać plastiku z pierwszej trylogii, wyszydzany na necie ścigacz bardzo mi odpowiada estetycznie. Jak sobie czytam "Edge of the Empire" to tak właśnie sobie to wyobrażam.
Za to bardzo niewielkie oczekiwania mam względem Jurassic World.  Hybryda, tłumy ludzi, przejażdżka z raptorami - pachni kupą dinozaura.

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #706 dnia: Grudzień 05, 2014, 12:23:34 pm »
Trailer kolejnego Terminatora:

RIP Gildio...

Offline Hollow

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #707 dnia: Grudzień 05, 2014, 01:31:05 pm »
Robi się to deczko pogmatwane...

Offline aneczka

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #708 dnia: Grudzień 12, 2014, 12:15:34 pm »
Jeszcze Hobbit w tym roku. Czekam na tą zapowiadaną bitwę, która ma trwać 45 minut. :smile: I to już chyba tyle z tego co w tym roku w kinach chciałbym zobaczyć.


co Ty mówisz? Jackson nie da się nudzić! smuteczek trochę, ze to juz koniec trylogi. podbno Jackson nie chce sie juz zabierac za tolkiena, a szkoda, bo mogłby powstac jeszcze niejeden dobry film.

Offline margot

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #709 dnia: Grudzień 27, 2014, 08:45:00 pm »
Mnie się wydaje, że Jackson trochę odpocznie i za jakiś czas znowu czymś nas zaskoczy. Przecież Hobbita też nikt się nie spodziewał, prawda? Tym bardziej w trzech częściach. Ktoś już widział BoFA? Jak wrażenia, było epicko? ;)

Offline GoldenMan

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #710 dnia: Styczeń 05, 2015, 09:29:38 pm »
Byłem wczoraj i moim zdaniem ostatnia część Hobbita jest wyjątkowo dobra. Jest dużo akcji od samego początku, są ciekawe wątki nawiązujące do WP, jest finalnie epicka bitwa - najlepsza jaką widziałem w filmie. Film ani przez chwilę nie nuży, wręcz za szybko się kończy i będę czekał na wersję rozszerzoną. Uważam, że Bitwa Pięciu Armii to godne zwieńczenie trylogii. S[/size]kusiłem się na wersję 3D i było super, idealnie płynny i wyraźny obraz, momentami szczęka opada :-p

Offline aneczka

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #711 dnia: Styczeń 08, 2015, 12:06:42 pm »
Byłem wczoraj i moim zdaniem ostatnia część Hobbita jest wyjątkowo dobra. Jest dużo akcji od samego początku, są ciekawe wątki nawiązujące do WP, jest finalnie epicka bitwa - najlepsza jaką widziałem w filmie. Film ani przez chwilę nie nuży, wręcz za szybko się kończy i będę czekał na wersję rozszerzoną. Uważam, że Bitwa Pięciu Armii to godne zwieńczenie trylogii. Skusiłem się na wersję 3D i było super, idealnie płynny i wyraźny obraz, momentami szczęka opada :razz:


O hobbit też mi się podobał, też byłam na 3D i wrażenia robi wrażenie niesamowite. teraz smaka narobił mi ten trailer: :razz:

Offline Hollow

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #712 dnia: Styczeń 08, 2015, 07:54:09 pm »
Po obejrzeniu zwiastuna Ant-mana mam mieszane uczucia.

http://www.film.gildia.pl/filmy/ant-man

Spodziewałem się, że bohaterem będzie Hank Pym, a zamiast tego zostaliśmy z Scottem Langiem. Z ciekawości pewnie zobaczę, ale nie nastawiam się na zbyt wiele.

Offline kowalliik

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #713 dnia: Styczeń 12, 2015, 12:15:35 pm »
bez wątpienia Gwiezdne Wojny, chociaż zawiastun mnie rozczarował

Offline Fezz

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #714 dnia: Styczeń 14, 2015, 11:19:17 am »
"Warsaw by night", polski i na początku lutego ale nie będzie to komedia romantyczna na Walentynki, ale chce iść, albo raczej - też dlatego chce obejrzeć.

Offline Radan


Offline gucio999

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #716 dnia: Styczeń 15, 2015, 05:49:01 pm »
Ja czekam z niecierpliwoscią na szybcy i wsciekli nową czesc :)

Offline Hollow

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #717 dnia: Styczeń 15, 2015, 08:36:56 pm »
Bez Paula Walkera to już nie będzie to samo :-(

Dawno nie oglądałem dobrej mieszanki horroru i komedii. Może to się nada:


Offline aneczka

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #718 dnia: Styczeń 19, 2015, 11:36:35 am »
https://www.youtube.com/watch?v=WzrtpQIlYIg
"Warsaw by night", polski i na początku lutego ale nie będzie to komedia romantyczna na Walentynki, ale chce iść, albo raczej - też dlatego chce obejrzeć.


właśnie o tym pisalam. :smile: widziałam go w weekend w kinie i spodobał mi się jeszcze bradziej. no i ta muzyka... :wink:

Offline Fezz

Odp: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #719 dnia: Luty 11, 2015, 12:06:51 pm »
 :) To może być fajne. Obsada zachęca -to usprawiedliwienia od tej sztywnej strony, bo mnie nie jarała nigdy taka muzyka, ale co by nie było, Discopolo odcisnęło się na historii.

 

anything