trawa

Autor Wątek: Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?  (Przeczytany 262686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Angelus

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« dnia: Kwiecień 21, 2005, 03:13:28 pm »
Zastanawiam sie na jakie filmy czekacie z niecierpliwością lub przynajmniej planujecie, ze musicie je zobaczyć.

 Przyznam, że ostatnio niewiele jest takich filmów na które czekałabym z utęsknieniem jak to było w przypadku ,,Władcy Pierścieni" ale są 2 filmy, które zobaczyć muszę.Są to ,,Zemsta Sithów"(no bo trzeba to zobaczyć) i ,,Królestwo Niebieskie"(bo fabuła toczy sie wokół krucjat a to temat który mnie interesuje a rezyserem jest Ridley Scott).Żałuję tylko, ze gra tu Orlando Bloom(jak ta chudzina miecz udźwignie?Na rycerza stanowczo zbyt cherlawy jak dla mnie)no ale wygląda niezgorzej w tych ciemnych włosach więc moze jakoś go strawię. ;)

No to tyle ode mnie póki co.

Czekam na Wasze typy.
Nigdy nie pijam... wina"


Offline Sukul Ankhadu

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2005, 05:45:51 pm »
Angelus - popieram Cię w 100%. Ja też lubię króciutkie i zwięzłe tytuły.

A co do filmów na jakie czekam to chyba będzie to Zemsta Sithów.

Offline sa7o

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2005, 07:02:11 pm »
Bracia Grimm  8)
I used to think that I was stupid, and then I met philosophers."

-- (Terry Pratchett, Small Gods)

Offline [robak]

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 22, 2005, 03:31:44 pm »
Ja czekam na SinCity, Zemsta Sithow, Batman: Poczatek, Krolestwo Niebieskie, Wojna Swiatow - to sa filmy, na ktore pojde z pewnoscia do kina. Jednakze w tym roku o wiele wiecej bedzie filmow godnych uwagi i na pewno godniejszych niz te wymienione. Jednak do kina chodze, ze tak powiem na dzwiek, efekt itp. Chociaz Batman, SinCity i Wojna Swiatow moga byc szczegolnymi filmami. Ah :)


Offline Christine

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 24, 2005, 02:57:32 pm »
"Wojna światów": - choć juz się boję co zrobiono z klasykiem gatunku literatury sf
"Gwiezdne wojny 3" - to z rozpędu pewnie
"The jacket" oraz "Autostopem przez galaktykę" - choć książki nie czytałam, alemoże zdążę przed filmem.

Offline Angelus

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 24, 2005, 11:43:27 am »
Teraz czekam na ,,Nocną straż" bo trailer widziałąm i mi apetytu narobili.Niezłe klimaty!No i na ,,Autostopem przez Galaktykę"-trailer tez fajowy!,,Wojna światów" zapowiada sie interesująco gdyby nie Tomcio...Oj będzie co oglądać! ;)
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Noleen

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 24, 2005, 06:48:47 pm »
a ja wiem.. jakos chyba obecnie na nic nie czekam.. jak juz ktos tutaj powieszial, po zakonczeniu wladcy pierscieni, nic juz tak na mnie nie wplywa. wtedy to byla istna mania..

teraz co najwyzej sin city czy elizabethtown..
aaa, no i moze kiedys Hobbit  ;) ( chyba na to najbardziej )

Offline Piter

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 24, 2005, 07:11:59 pm »
Ja czekam na nowego Austina Powersa. Złotego członka widziałem już z 500 razy i chcę nowych przygód mego idola.[/list]
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline kingquest

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 24, 2005, 07:29:03 pm »
Ja czekam na Batman Begins  i Sin City i... chyba tyle na razie  ;)

Offline Manowar

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 25, 2005, 06:28:36 am »
a ja oprócz niedawno tutaj wymienionych czekam jeszcze na Fanstastic Four. Jeszcze trochę a doczekamy się chyba już ostatniego wielkiego hitu Marvela, Ironmana.

Last Viking

  • Gość
Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 25, 2005, 08:14:20 am »
- "Wojna Światów"
- "Autostopem przez Galaktykę"
- "Sin City"
- "Nocna Straż" (zaintrygował mnie zwiastun - IMO albo to będzie "kicha" albo kultowy film, który na długo zapamiętamy)

Będąc na "SW III" i "Królestwie Niebieskim" widziałem te trailery i ... może być całkiem nieźle :D


Offline spidey

Na jakie filmy czekacie? Jakie zwiastuny narobiły Wam smaku?
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 31, 2005, 10:56:00 pm »
Ja czekam w szczególności na X-MEN 3 (1 i 2 były genialne) oraz Silent Hill z moją ulubioną aktorką w roli głównej (Radha Mitchell  :D )