Autor Wątek: "Komiksy sa dobre dla dzieci"  (Przeczytany 7089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilk

"Komiksy sa dobre dla dzieci"
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 29, 2003, 01:01:23 pm »
Macias - poprawne logicznie to stwierdzenie by bylo gdyby prawdziwe bylo stwierdzenie "wszystkie komiksy sa dla dzieci" i wtedy "Kaczor jest komiksem = jest dla dzieci" oraz "Preacher jest komiksem = jest dla dzieci" A jak wiadomo stwierdzenie "wszystkie komiksy sa dla dzieci" jest falszywe. No chyba ze stwierdzeniu "jest dla dzieci" nie da sie przypisac prawdy lub falszu to wtedy nie mozna tego rozpatrywac pod wzgledem logicznym. Tak tylko to napisalem gdyby ktos mial jakies watpliwosci ;)

Wielebny - juz na forum zastanawiano sie jak rozpropagowac komiks wsrod osob ktore na ten temat nic nie wiedza. Spojrz na temat "Pomysl na duza akcje". Ja niedawno napisalem recenzje na pewna prywatna stronke. Wiem ze chociaz kilka osob ja przeczytalo. Moze przynajmniej te pare osob zmieni zdanie albo sie zainteresuja? Sam nie wiem....

Offline BOUNCER

.......
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 25, 2008, 08:44:36 pm »
Minęło kilka lat od ostatniego postu a ja mam wrażenie, że niewiele się zmieniło. Na szczęście jednak jakieś zmiany widać. Kiedyś jak podchodziłem w garniturze w przerwie obiadowej do półek z komiksami czułem na sobie osupiały wzrok ludzi mnie otaczających. Dziś albo ludzie się pozmieniali, albo ja przestałem na nich zwracać uwagę bo odczucia takiego jak kiedyś dawno nie doświadczyłem. Tylko co jakiś czas jak kłócę się z żoną to słyszę, że mam dziecinne hobby i że mógłbym się zająć czymś bardziej poważnym. Ale słów w złości nie biorę do siebie  :)