trawa

Autor Wątek: Leśne Elfy  (Przeczytany 360106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dero

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3480 dnia: Październik 23, 2006, 02:20:57 pm »
Magie WE nie jest taka słaba , wszyscy olewają tree singing a wlezie do lasu i dostaje D6 S5 - Pierwszy czar i wychodzi na 4+, wspomagające i słabe to to nie jest :badgrin:

Offline Neldor

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3481 dnia: Październik 23, 2006, 03:16:38 pm »
Moze az tak slabe nie, ale do najpotezniejszych nie nalezy pozatym ni to rzucac jedna koscia ni dwiema xD A grając z WE malo kto odwarzy się wejsc do lasu w okolicznosciach zasypania go calymi tymi woodelfickim pasorzytami :badgrin:

Offline dero

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3482 dnia: Październik 23, 2006, 04:53:59 pm »
Jak grasz WE vs WE to dopiero jest masakra: brak warda na 5+ i treesinging-rzeznik.
P.S Za pasożytów policze się później :evil:

Offline Neldor

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3483 dnia: Październik 23, 2006, 05:07:53 pm »
hehehe Zobaczymy. Dwarfy nie w chodzą do lasow 8)  a moze użyjesz jednego maga jak to masz w zwyczaju ? xP

Offline Bigpasiak

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3484 dnia: Październik 24, 2006, 04:59:31 pm »
Cytat: "Neldor"
hehehe Zobaczymy. Dwarfy nie w chodzą do lasow 8)  a moze użyjesz jednego maga jak to masz w zwyczaju ? xP


w takimj razie las przyjdzie do nich...
zapominacie o podstawowej zalecie Tree singing, przesowania lasow. malo kto cieszy sie jak lasek z ekipa w pierwszej turze jest przy twoim diploju... fajnie? poza tym czary takie jak regenka i ochrona przed strzalami to wlasnie na 1-3 tury bo potem walka albo juz ostrzalu ni ma. gram sporo i jedyne na co moge ponazekac to zasiegi czarow... wiekszosc to 18'' juz 24'' duzo by dalo. ale jest dobrze. takia magia powinna byc. nie niszczaca a supportowa... odpowiednio wykminiona moze sporo napsoc... a tree singing na 1 kostce oczyfiscie i z calaingorem  :badgrin:  :D co daje na 1 magu do 4 mozliwych sukcesow (lub porazek zaleznie od szczescia) plus drzewko... mnie to satysfakcjonuje...
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline Neldor

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3485 dnia: Październik 24, 2006, 06:12:15 pm »
No może i możesz podemnie podjechać tym swoim zwierzyńcem xD ale ja i tak używam dwóch runesmithow co daje razem 6dispeli i 4scrole… To wam 3 magow spoko blaknie :P
W każdym razie przy większej ilości magów ja bym tree singing rzucał na 2 kościach jeden, większe prawdopodobieństwo że wyjdzie i trudniej zdispelowac. A podjeżdżaj Se tymi swymi lasami moje klocki się ciebie nie boją    :badgrin:

Offline dero

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3486 dnia: Październik 24, 2006, 06:16:11 pm »
Od czego jest Hunters Talon albo Pageant of Shrikes. Zreszta wystarczy przesunąć raz o te 2 cale i zmienią sięlosy bitwy :badgrin:

P.S Nigdy nie widziałem u ciebie 2 runsmithów :D

Offline Neldor

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3487 dnia: Październik 24, 2006, 06:26:45 pm »
Phi! I niby taki mądry jesteś ? dwa cale to sobie możesz przesuwać co tam sobie zażyczysz
:D A co do dwóch runesmithow to trudno żebym ich sobie na 1200p. brał, na takie rzeczy to ja rzadko jednego biorę xD. Ale na ponad 2k prawie zawsze

Offline bless

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3488 dnia: Październik 26, 2006, 08:39:14 pm »
Gdyby to kogoś interesowało, to wrzucialem w dziale rozpisek dwa raporty z potyczek miedzy dwiema armiami welfów. :)


http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?p=699605&sid=20dc3c37c9024d80b06f68782a1abf17#699605
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

Offline Bagrada

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3489 dnia: Październik 28, 2006, 08:10:36 pm »
Lamentation of Despairs można używać do wyciągania herów z oddziału?

,,any model on the board may be targeted'' ...po tym sądze że tak, ale wole sie upewnić

Offline Christos

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3490 dnia: Październik 29, 2006, 09:49:50 am »
Nie widzę przeciwwskazań.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Kitshu

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3491 dnia: Październik 29, 2006, 10:58:02 am »
Cytat: "dero"
Magie WE nie jest taka słaba , wszyscy olewają tree singing a wlezie do lasu i dostaje D6 S5 - Pierwszy czar i wychodzi na 4+, wspomagające i słabe to to nie jest :badgrin:


to wchodź do lasu ... naprawde jak juz ktos robi taki błąd to dostaje zazwyczaj masakre bo nie jest doświadczonym graczem

magia lorien ssssie na całej lini ..
t's time for panda bear madness minute !!!! South Park :)

Offline DaR0

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3492 dnia: Październik 29, 2006, 01:03:30 pm »
Prze ten głupi bound (LoD) przegralismy kiedys z kumplem parówke(finał) ;) - w 2 turze thrall sylvanii bedący geniem..nie zdął sobie ld i obarwał...VC zaczeły sie sypać ;P Zostały same o&g ;)

Tak ten czar jest bardzo brutalny :P

Pozdro

Offline Belaner

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3493 dnia: Październik 29, 2006, 03:42:19 pm »
Czy mógłby ktoś z was podać mi sprawdzony i porządny skład przedmiotów arcymaga z beastem ;) Z góry dzięks

Offline Zox

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3494 dnia: Październik 29, 2006, 03:49:32 pm »
4 scrolle :)
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

 

anything