Autor Wątek: Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)  (Przeczytany 17172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Baldwin

Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 15, 2005, 04:13:14 pm »
To zależy o którą części Guinea Ci chodzi...

Offline śmigło

Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 15, 2005, 07:19:12 pm »
a laboratorium diabla to nie ostania czesc guinea pig? czy to jakos inaczej sie zwalo?
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Baldwin

Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 15, 2005, 08:47:14 pm »
Inaczej.6, ostatnie częśc serii nosi podtytuł - Devil Woman Doctor.
Pisząc o Laboraorium Diabła murderdoll miał na na myśli , o ile dobrze zrozumiałem, 2 część Man Behind The Sun

Offline śmigło

Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 15, 2005, 09:08:34 pm »
Cytuj
Man Behind The Sun

tez porabany film :D
Cytuj
.6, ostatnie częśc serii nosi podtytuł - Devil Woman Doctor.

no dokladnie. juz sobie przypominam. w sumie to calkiem wariacka czesc. pani(pan) doktor jest schizujaca.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Baldwin

Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 15, 2005, 09:17:29 pm »
No waricka - tak,ale jednocześnie chyba najsłabsza ze wszystkich...

Offline murderdoll

Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 16, 2005, 07:40:46 am »
tak, chodzilo mi o Laboratorium Diabła, czyli Man Behind The Sun. Nie wiedzialem nawet, ze to nalezy do serii Guinea Pigs, lecz coz... nie jestem fanem tego typu kina, lecz przyznac musze, ze film ten byl pokrecony jak cholera i zastanawialem sie, komu sie to naprawde podoba.... chyba kreca takie filmy, by ludzie mogli sie pochwalic przed znajmomymi,ze takie kino lubia :D Wiec a propos innych czesci... po Waszych postach wnioskuje, ze ta nie byla "najmocniejsza" czesc z serii (faktycznie, to jeszcze nie byla AŻ tak niesmaczne), wiec ktora polecacie...?
img]http://michalekn.fm.interia.pl/murder.gif[/img]

Offline śmigło

Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 16, 2005, 09:31:29 am »
man behind the sun, nie nalezy do serii guinea pig. natmoaist ma jedna (badz moze nawet 2) kontynuacje.
najlepsza czescia guinea pig jest "flowers of flesh & blood"- druga w kolejnosci bodajze, pierwsza "devil's experiment" tez nie jest zla.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline greah

Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 16, 2005, 05:51:09 pm »
najlepsza jest 3 część - "Mermaid in manhole", bo prócz gore jest tam też fabuła. następnie 2,1,4,5,6

Offline Baldwin

Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 16, 2005, 10:34:35 pm »
Cytat: "śmigło"
natmoaist ma jedna (badz moze nawet 2) kontynuacje.


No, 2 kontynuacje.
Przy czym 2 część bardziej przypomina remake 1 niż samodzielną kontynuację.
A 3 jest słaba.

Offline Błendny Komboj

Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 16, 2005, 11:39:54 pm »
Też uważam "Syrenę w kanale" za najlepszego GP. Ale nie przez obecność fabuły, bo ta jest we wszystkich częściach oprócz dwóch pierwszych, lecz za samo spowinowacenie procesu tworzenia dzieła sztuki z procesem rozkladu. Malarz wyławia z kanału piękną syrenę i przynosi do domu. Zaczyna ją malować i im dłużej maluje tym bardziej ona mu się rozpada przed oczami, robactwem jakimś łobżydliwym miota na wszystkie strony, wrzodami się pokrywa, a te wrzody eksplodują na zielono, biało, niebiesko i czerwono, i wyłażą z nich dżdżownice, rureczniki itp.

W momencie ostatniego pociągnięcia pędzla Syrena umiera :(



Piękny film, jeden z moich ulubionych gore.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline śmigło

Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 16, 2005, 11:59:49 pm »
nie wiem mi sie 2 pierwsze gp wydaja po prostu jakies najmroczniejsze, najmniej odrealnione. chyba dlatego uwazam je za najlepsze.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline grzEGOrz

Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 17, 2005, 08:09:43 am »
tak dla informacji, Men Behind The Sun ma 3 kontynuacje, przy czym Nanking Massacre, czyli cz. 4 jest raczej nieoficjalna, ale z recenzji nader niezła. trzeba w końcu obejrzeć :D

a Guinea Pig to najlepsza jest Making Of... :mrgreen:

Offline greah

Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 17, 2005, 04:07:41 pm »
Błendny >>> i właśnie dlatego uważam ją za najlepszą z części - jest gore ale jest też  coś co w gore trudno wrzucić - współczucie


śmigło >>> akurat 2 jest (obok He never dies) najbardziej odrealnioną częścią. niby jest jakaś wzmianka o narkotykach uśmierzających ból ale co z wykrwawieniem?


grzEGOrz >>> jeśli 4 jest taka "obyczajowa" jak 3 to ja ją sobie daruję ;)

Offline śmigło

Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 17, 2005, 06:38:53 pm »
hmm z odrealnieniem chodzilo mi bardziej o to, ze nie ma w nim syrenek, gosci, ktorzy nie moga umrzec, niewiarygodnych klinik szalonego transwestyty itp ;)
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Baldwin

Najbardziej krwawe GORE (mały ranking)
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 17, 2005, 08:32:07 pm »
Cytat: "grzEGOrz"
tak dla informacji, Men Behind The Sun ma 3 kontynuacje, przy czym Nanking Massacre, czyli cz. 4 jest raczej nieoficjalna, ale z recenzji nader niezła. trzeba w końcu obejrzeć :D


O tym nie słyszałem, przyznam szczerzem.Gdzie czytałeś owa recenzję?